Architektúra, domy snov

Moderný rodinný dom s luxusným interiérovým dizajnom

moderný rodinný dom s nádherným výhľadom

A moderný rodinný dom v Beverly Hills púta pozornosť každého svojim luxusným interiérovým dizajnom. Dom bol postavený na mieste starej budovy z 18. storočia. Táto moderná architektúra sa nachádza v jednej z najlepších štvrtí v Los Angeles v Kalifornii a má čo ponúknuť. Vezmeme vás na prehliadku tohto skutočného domu snov.

Moderný rodinný dom s vonkajším bazénom

rustikálna stolová zrubová obývačka

Ako je to pre a moderný rodinný dom Počuli sme v Kalifornii, že majitelia chceli luxusnú nehnuteľnosť s veľkým bazénom a nádherným výhľadom. Vďaka architektom z Jendretzki Architecture Studio z New Yorku sa toto prianie splnilo. Luxusná nehnuteľnosť sa rozprestiera na viac ako 1 500 metroch štvorcových obytnej plochy a má veľkoryso zasklenú fasádu, ktorá otvára dom k bazénu. Krásnu oblasť si môžete ešte lepšie vychutnať vďaka veľkej terase. Dom je obklopený stromami a nie je náhoda, že na terase sú drevené podlahy – takto architekti úspešne vytvorili vizuálne prepojenie s krajinou..

Moderný rodinný dom so štýlovým interiérovým dizajnom

White Corner Sofa Luxury Estate California

A moderný rodinný dom Predovšetkým by mal byť priestranný, aby bol dostatok miesta pre všetkých členov rodiny. Tento dom je tiež zariadený podľa základných minimalistických zásad – menovite – menej je viac. Aj keď v interiéri nič nechýba, nenachádza sa ani žiadna skvelá dekorácia alebo nadbytočný nábytok. Vďaka drevenej podlahe pôsobí dom útulne a domácky, zatiaľ čo veľká biela rohová sedačka ponúka dostatok priestoru pre rodinu a priateľov. Pekné akcenty dotvára niekoľko svetlíkov a zaujímavé osvetlenie. Pri zariaďovaní interiéru sa uprednostňovali prírodné materiály – hojne sa používa drevo, žula a sklo. Neutrálna farebná schéma v kúpeľni a kuchyni je jasne viditeľná. Drevený stôl vyrobený z kmeňa stromu v obývačke priťahuje pozornosť všetkých a vďaka nemu vyzerá dizajn vzrušujúcejšie. Na obnove bolo potrebné vykonať veľa zmien, medzi ktorými kúpalisko dostalo nový tvar.

Okná od podlahy k stropu ponúkajú nádherný výhľad

zasklená fasáda-moderný interiér-nápady

Luxusná rohová sedačka v obývačke

Rodinná izba pre jednu rodinu a luxus

Zaujímavá dekorácia s kamienkami

luxusný-interiérový-dizajn-kalifornia

Šedá kúpeľňa s moderným sprchovacím kútom

elegantná-minimalistická kúpeľňa

Moderný rodinný dom v Kalifornii

luxusný rodinný dom v Kalifornii

Bazén s LED osvetlením

Luxusné rodinné domáce osvetlenie bazéna

Stará čistiareň prerobená na moderný rodinný dom