Aktualności

Złota medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio Vera Biryukova ma na nadgarstku tatuaż „Symbole olimpijskie – pierścienie”

Złota medalistka olimpijska z Rio Vera Biryukova wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez fanów gimnastyki rytmicznej w jej rodzinnym Omsku. Na imprezę, która odbyła się 11 września w pobliżu Omskiego Teatru Muzycznego, przybyło nawet pięćdziesiąt osób, które otoczyły młodego sportowca kwiatami, prezentami i gratulacjami, a szczególnie oddani fani bombardowali dziewczynę prośbami o autograf i zrobienie zdjęcia..

Tatuaż Vera Biryukova - zdjęcie 1

Tatuaż Vera Biryukova – zdjęcie 1

Młoda gimnastyczka odpowiedziała na szczere pytania fanów

Nowo wybita narodowa gwiazda sportu swobodnie rozmawiała z fanami i dziennikarzami. Vera powiedziała, że ​​po zakończeniu przemówienia jako pierwsza zadzwoniła do matki w Omsku. Na szczere pytanie o stosunek dziewczyny do jej reputacji jako prawdziwego symbolu seksu z poprzednich igrzysk, gimnastyczka skromnie odpowiedziała, że ​​jest to dla niej wciąż bardzo niezwykłe. Słynna kobieta z Omska pokazała fanom swój medal i zrobiła sobie selfie ze wszystkimi.

Mistrz Rio Games wytatuowany z kółkami olimpijskimi

Podczas spotkania okazało się, że mistrz Igrzysk w Rio dostał tatuaż w postaci kółek olimpijskich; pozostali członkowie drużyny olimpijskiej wykonali te same tatuaże na cześć triumfalnego zwycięstwa drużyny rosyjskiej. Młoda gimnastyczka z dumą pokazała fanom i dziennikarzom pięć starannie wytatuowanych pierścieni; Tatuaż Very znajdował się z tyłu jej lewego ramienia.

Tatuaż Vera Biryukova - zdjęcie 2 Tatuaż Vera Biryukova – zdjęcie 2 Tatuaż Vera Biryukova - zdjęcie 3 Tatuaż Vera Biryukova – zdjęcie 3 Tatuaż Vera Biryukova - zdjęcie 4 Tatuaż Vera Biryukova – zdjęcie 4 Tatuaż Vera Biryukova - zdjęcie 5 Tatuaż Vera Biryukova – zdjęcie 5

Na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 osiemnastoletnia zawodniczka z Omska otrzymała najwyższą nagrodę w reprezentacji narodowej za występy w zawodach gimnastycznych. W nagrodę za udaną reprezentację kraju na międzynarodowych zawodach prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin wręczył mistrzowi białe BMW. 5 września Vera wróciła do Omska ze stolicy, na lotnisku spotkało ją ponad stu fanów i specjalnie zamówiona limuzyna.

Przygotowane przez: Miecznikow Iwan Iljicz

Opublikowane według informacji z zaprzyjaźnionej strony poświęconej tatuowaniu – portaltattoo.ru.