Aktualności

“Tatuaż na tarce” – złe doświadczenie samodzielnego usuwania tatuażu w szalony sposób

Młodemu mieszkańcowi Argentyny odmówiono podjęcia pracy w policji ze względu na obecność tatuaży na jego ciele, co skłoniło go do samodzielnego usunięcia tatuażu w domu.

“Tatuaż na tarce” – złe doświadczenie samodzielnego usuwania tatuażu w szalony sposób – aktualności

Jak donosi Daily Mail, młody Argentyńczyk został zmuszony do szukania pomocy medycznej i dostał zastrzyk przeciw tężcowi po próbie bezskutecznego usunięcia tatuażu na własną rękę z pomocą: TARCKA KUCHENNA DO SERÓW!

Historię i zdjęcie upublicznił przyjaciel młodego człowieka, który opublikował zdjęcie z historią w sieciach społecznościowych, wspominając, że historia miała miejsce dwa lata temu.

Z historii faceta nastąpiło następujące. Po odmowie zatrudnienia miejscowej policji lotniskowej, z motywacją uzasadniającą odmowę wykonania tatuażu na ciele, młody człowiek zaczął szukać w Internecie porad, jak samodzielnie usunąć tatuaż, wśród których przeczytał m.in. opcja z użyciem pumeksu i bardziej radykalna z tarką do warzyw”.

Tatuaż na tarce - zdjęcie 2 Tatuaż na tarce - zdjęcie 3 Tatuaż na tarce - zdjęcie 5

Usuwanie tatuaży - zdjęcie primkol 1 Usuwanie tatuażu - zdjęcie prikol 3 Usuwanie tatuażu - zdjęcie prikol 4

Usuwanie tatuaży - zdjęcie primkol 5 Usuwanie tatuażu - zdjęcie prikol

Wszystkie manipulacje ciałem faceta i improwizowane środki doprowadziły do ​​​​tego, że musiał udać się do placówki medycznej po wykwalifikowaną pomoc lekarzy.

Po incydencie sam facet przyznał, że pomysł i jego działania były więcej niż głupie i śmieszne – wszystko, co się wydarzyło, przyniosło nie tylko przyzwoitą ilość bólu, ale po prostu zagrażało życiu.

Oczywiście użytkownicy mediów społecznościowych pozostawili wiele osądów dotyczących sytuacji..

My z kolei prosimy o usunięcie tatuażu tylko ogólnie przyjętymi metodami i w odpowiednich „miejscach”.

Przykłady zdjęć śmiesznych tatuaży na ten temat:

Obejrzyj wideo: