Aktualności

Tajemniczy tatuaż Lady Gagi – myszka “Dom”

Ten artykuł pokaże nowy Tajemniczy tatuaż Lady Gagi – mysz “Dom”, możesz zobaczyć przykładowe zdjęcia rysunku na ciele celebryty, dowiedzieć się o znaczeniu i historii tego rysunku, na stronie możesz przeczytać o pozostałych tatuażach „gwiazdy” – piosenkarza.

Tajemniczy tatuaż Lady Gagi – myszka “Dom” – cała zabawa

Tatuaż Lady Gaga z myszką - zdjęcie

Nikt nie zna jednoznacznej odpowiedzi, co skłoniło Lady Gagę do zdobycia nowego tajemniczego tatuażu. To zwykła mysz o dziwnej nazwie House. Widok zwierzęcia wydawał się fanom niezbyt zabawny. Mysz jest smutna, jakby od dawna nie oczekiwano od życia niczego wyjątkowego… Lady Gaga ma na ramieniu nowy tatuaż. Wielu fanów frywolnej piosenkarki jest zakłopotanych: czy naprawdę wpadła w depresję? Wygląda na to, że jej “chuligańskie” kostiumy zostały pominięte, zastąpione surowymi strojami. A muzyka jest inna! Tatuaże myszy są potwierdzeniem filozoficznego nastroju piosenkarza. Sama Gaga stwierdziła, że ​​House powstał na cześć jej długiej pracy z lojalnym zespołem stylistów, którzy „doradzali” jej występy w pelerynie z mięsnych szynek, noszenie okularów w kształcie iPoda i założenie czegoś w rodzaju stroju na imprezę. prowokacyjny film Love Game.

Tajemniczy tatuaż Lady Gagi - Mysz domowa - zdjęcie

Nawiasem mówiąc, Gaga zrobiła swój pierwszy tatuaż, gdy miała 17 lat. Zainspirowany jej małym kluczem wiolinowym, wytłoczonym na jej dolnej części pleców. Nieopodal sfotografowano martwą naturę z róż i winorośli. Klucza praktycznie nigdzie nie widać.

Sama Lady Gaga wielokrotnie podkreślała, że ​​tatuaże to sposób na zaznaczenie znaczącego etapu w życiu..

Smutny dom myszy jest dwudziestym spośród wszystkich tatuaży piosenkarza.