Aktualności

Olga Zhemczugova ma tatuaż na pamiątkę swojej siostry

23-letnia uczestniczka House-2 Olga Zhemchugova podzieliła się ze swoimi fanami nieoczekiwanymi wiadomościami. Na swoim Instagramie dziewczyna opublikowała zdjęcie swojego nowego tatuażu, wykonane według niej na pamiątkę jej zmarłej młodszej siostry. W ten sposób Olga chciała na zawsze zachować wizerunek ukochanej osoby, nie tylko w swojej duszy, ale także na ciele. Według komentarzy samej dziewczyny ma do tego pełne prawo. Niestety wiadomość ta została przez wielu niepoprawnie odczytana, co stało się podstawą skandalu w komentarzach pod postem. Olga została oskarżona o frywolność, a także nieostrożność w stosunku do męża i syna, którzy pozostali w innym mieście. Nawiasem mówiąc, plotki o tym, że faceci z jakiegoś powodu rozproszyli się po różnych częściach kraju, nie ustępują. Mąż Olgi Gleb, który jest również uczestnikiem projektu telewizyjnego Dom-2, zostawił małą Mishę we Władywostoku z rodzicami.

Olga Zhemchugova ma tatuaż na pamiątkę swojej siostry - zdjęcie 2 Olga Zhemchugova ma tatuaż na pamiątkę swojej siostry – zdjęcie 2 Olga Zhemchugova ma tatuaż na pamiątkę swojej siostry - zdjęcie 1 Olga Zhemchugova ma tatuaż na pamiątkę swojej siostry – zdjęcie 1

Należy zauważyć, że nie jest to pierwszy tatuaż Olgi. Takie projekty już zdobią jej nogi i plecy. Teraz tatuażysta również uderzył w ramię. A uczestnik House-2 nie zamierza na tym poprzestać. Musimy tylko czekać na wiadomości i śledzić aktualizacje w sieciach społecznościowych..

Przygotowane przez: nastiatrofimova (Trofimova Anastasia Evgenievna)