Aktualności

Chris Evans pokazał swoje tatuaże

Z materiału można dowiedzieć się trochę o tatuażach Chrisa Evansa – Kapitana Ameryki, który pomimo ciała referencyjnego rzadko pokazuje swój nagi tors, przez co jego tatuaże są nieznane społeczeństwu.

Nowe lub tymczasowe tatuaże autorstwa Chrisa Evansa - Kapitan Ameryka - zdjęcie 1

Chris Evans pokazał swoje tatuaże: ciekawe fakty i zdjęcia tatuaży

Wysoce moralny Kapitan Ameryka zawsze wydawał nam się „zbyt słuszny”, aby robić tatuaże.

Jeśli mówimy o historii II wojny światowej, można sobie wyobrazić amerykańskiego żołnierza, który wrócił do domu z wojny z tatuażem broni, flagami, orłami lub tatuażem pin-up – ale to nigdy nie było tematem nasza ukochana Cap America..

Ukochany przez wszystkich Chris Evans, który w uniwersum superbohaterów Marvela wciela się w postać Kapitana Ameryki, ma swój styl, urok i pewną skromność. Kilka dni temu my, a zwłaszcza wszyscy fani Avengers i Captain America, byliśmy zaskoczeni zdjęciami, które pojawiły się na Instagramie Chrisa Evansa, gdzie mogliśmy zobaczyć różne i liczne wzory tatuaży na atletycznym i stonowanym torsie celebryty.

https: ///wp-content/uploads/2020/10/New-or-temporal-tattoos-Chris-Evans-Captain-America-video.mp4

A teraz od wirusowych haseł do prawdy – nie wiadomo, czy są to prawdziwe rysunki tatuażu, czy tymczasowe tatuaże na kolejne zdjęcia! Jak wiecie ze swoich ról, Chris Evans wielokrotnie pojawiał się w kadrze z rysunkami tatuaży, które potem znikały z jego ciała, a czasem były zastępowane innymi..

https: ///wp-content/uploads/2020/10/New-or-tymczasowe-tatuaże-Chris-Evans-Captain-America-video-22.mp4

Dla tych, którzy chcą bliżej śledzić Czapkę, informujemy. Chris ma 2 strony na Instagramie.  Pierwszy jest podobny do osobistego i jest rzadko aktualizowana, drugi ma postscriptum Online, co raczej wskazuje, że ta strona jest prowadzona przez “specjalnie przeszkolonych ludzi” przesyłających zdjęcia Chrisa Evansa dla fanów i fanów.

Po raz kolejny powtarzamy, że pomimo istniejącego terminu „amerykański tyłek”, który kojarzy się z Evansem, jego wizerunkiem i nieskazitelnym ciałem, fani rzadko mogą cieszyć się zdjęciami z prawdziwymi rysunkami tatuaży Chrisa Evansa, choć – prawdziwi fani dokładnie wiedzą, ile i jakie wzory tatuaży ma czapka. Jeśli jesteś fanem – powiedz nam swoją prawdę w komentarzach pod materiałem..

Nowe lub tymczasowe tatuaże autorstwa Chrisa Evansa - Kapitan Ameryka - zdjęcie 5

Przypomnijmy, że według Roberta Downeya Jr., pięciu z sześciu „Avengerów” wykonało te same i niezapomniane wzory tatuaży na swoich ciałach z inicjatywy Scarlett Johansson.

Nawiasem mówiąc, to Johansson i Evans jako pierwsi zrobili tatuaże w Nowym Jorku. Jak podano w kanałach informacyjnych.

Podsumowując, jedno można powiedzieć, na opublikowanym zdjęciu i filmie zdecydowanie możemy mówić o nowym projekcie tatuażu z orłem na piersi Chrisa Evansa w tradycyjnym stylu, nie możemy jeszcze powiedzieć, czy jest tymczasowy czy trwały ..

Tutaj pisaliśmy o rysunkach tatuaży Chrisa Evansa, które poznaliśmy wcześniej w jego rolach i obrazach..

Nowe lub tymczasowe tatuaże Chrisa Evansa - Kapitan Ameryka - zdjęcie 2 Nowe lub tymczasowe tatuaże autorstwa Chrisa Evansa - Kapitan Ameryka - zdjęcie 3 Nowe lub tymczasowe tatuaże autorstwa Chrisa Evansa - Kapitan Ameryka - zdjęcie 4

Będziemy śledzić wiadomości i zapiszemy te informacje na ołówku.