Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu z pięcioma kropkami

Tutaj możesz dowiedzieć się ciekawych faktów na temat znaczenie tatuażu pięć kropek, cechy i opcje rysunku, jego znaczenie, historię i interpretację, można zobaczyć przykłady zdjęć. Więcej przykładów tutaj:

  • Zdjęcie tatuażu z pięcioma kropkami
  • Szkice pięciopunktowego tatuażu

Znaczenie tatuażu pięciopunktowego - informacje o znaczeniu i przykłady zdjęć gotowych tatuaży

Znaczenie tatuażu pięciopunktowego – informacje o znaczeniu i przykłady zdjęć gotowych tatuaży

Wszystko o cechach i znaczeniu pięciopunktowego tatuażu

Pojawienie się kultury ludzkości przyniosło światu pierwsze tatuaże. Od czasów starożytnych ludzie ozdabiali swoje ciała rysunkami. Za pomocą tatuaży podkreślili swoją przewagę w społeczeństwie. Dla innych szkic został zastosowany przymusowo, za popełnione zbrodnie. Stanowiło to swego rodzaju piętno, wstyd m.in. Zazwyczaj wybierano wystające miejsca na ciele: twarz, szyję, ręce lub nogi. W XXI wieku pierwotne znaczenie zanikło. Ale tak jak poprzednio, ludzie nakładają na skórę różne wzory. Zawsze musisz zrozumieć znaczenie obrazu, który wypychasz..

Każdy więzień wie znaczenie tatuażu 5 punktów. Jest to praktycznie najczęstsza marka używana przez więźniów. Pyszni się przestępczością. Jest podobny do jednego z boków kości. W slangu więziennym nazywa się to „zarik”. Zastosowanie pracy nie wymaga dużych umiejętności i specjalnego sprzętu. Podczas odbywania kary skazani robią to za pomocą igły do ​​szycia i sadzy wyczesanej z kubka, w którym parzy się herbatę, lub za pomocą specjalnej maszyny.

zdjęcie tatuażu pięć punktów 08.02.2019 №005 - zdjęcie tatuażu pięć punktów -

Jest wiele znaczenie tatuażu 5 punktów. Pierwszy z nich powstał w starożytności w Wietnamie. Oznaczało to, że człowiek ma wielkie przyjaźnie, nie jest sam i jest ktoś, kto się za nim wstawia. Po uwolnieniu nie zostanie sam, jego towarzysze pomogą i wesprą. W Ameryce symbolizuje grupę przestępczą 5 Kings, która była zaangażowana w defraudację na dużą skalę i obejmowała lordów narkotykowych. Ich liczba znacznie wyprzedzała innych więźniów w więzieniach latynoamerykańskich..

Przykładowe zdjęcia tatuaży z pięcioma kropkami:

Symbolizuje najszersze i najbardziej popularne znaczenie – „jedna na cztery ściany”, „jedna wśród przyjaciół” lub „cztery wieże i skazańców”. Ponadto każda kropka reprezentuje rok spędzony za kratkami. Punkt pośrodku to osoba, w kręgu, rogach ścian, którymi jest otoczony. W środowisku więziennym jest to interpretowane jako protest przeciwko bezprawnemu ogłoszeniu wyroku. Zasadniczo uderza w prawą rękę, z tyłu dłoni, między kciukiem a palcem wskazującym. Tatuaże można znaleźć zarówno u doświadczonych, jak i skazanych na krótki czas. Mniej powszechna jest interpretacja – samotność. „Samotny”, „Jestem sam na tym świecie” – czyli dla miłośników wolności i poszukiwaczy prostych ścieżek życiowych.

Lokalizacja na innych częściach ciała jest najczęściej przypisywana zaangażowaniu gangów. Zgodnie z umową tatuaż umieszczany jest w określonym miejscu. Również aplikacja elitarnego ringmana jest uważana za pisownię „zekan life”, a fałszerstwa i samoodżywianie są „portacas”.

zdjęcie tatuażu pięć punktów 08.02.2019 №007 - zdjęcie tatuażu pięć punktów -

zdjęcie tatuażu pięć punktów 08.02.2019 №012 - zdjęcie tatuażu pięć punktów - zdjęcie tatuażu pięć punktów 08.02.2019 №010 - zdjęcie tatuażu pięć punktów -

Taki symbol nie powinien być po prostu nakładany na twoje ciało. Za taki czyn trzeba będzie odpowiedzieć, gdzie i za co służył termin. Kłamstwa tego rodzaju nie są wybaczane. Jest mało prawdopodobne, że taki garnitur będzie dobrze postrzegany wśród „społeczeństwa złodziei”. Możesz wzbudzić zainteresowanie tylko organów ścigania.

Kropki nie zawsze kojarzyły się z medycyną sądową. W starożytności nawet kobiety napychały się różnymi wzorami kropek, a wzór szachownicy nie jest wyjątkiem. Miłośnicy wszelkiego rodzaju obrazów do noszenia bez wahania zakrywają swoje ciała niepotrzebnymi symbolami.

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: lsd123 (Romanow Wiktor Nikołajewicz)