Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu żyrafy

Na tej stronie możesz przeczytać o tatuażu żyrafy, jego znaczeniu i, oczywiście, o znaczenie tatuażu żyrafy. Zebraliśmy nie tylko ciekawe informacje na ten temat, ale również przygotowaliśmy dwa działy, które pomogą dobrać odpowiedni wzór na tatuaż z żyrafą:

  • Zdjęcia gotowych tatuaży żyraf
  • Szkice do tatuażu żyrafy

Znaczenie tatuażu żyrafy NA ZDJĘCIU

Znaczenie tatuażu żyrafy NA ZDJĘCIU

Znaczenie, historia i znaczenie tatuażu żyrafy

Niezwykłość tatuażu żyrafy tkwi w samym zwierzęciu i jego wyjątkowości. Istnieje opinia, że ​​ten symbol przyciąga bogactwo, oznacza dalekowzroczność, umiejętność obliczania wyników wydarzeń, a także przyciąga sukces, dobrobyt i szczęście..

Jest całkiem zrozumiałe, że ten tatuaż jest bardziej popularny w siedliskach zwierzęcia. Niemniej jednak cały świat wie o jego dobrej i uległej naturze. Mimo dość imponującej budowy (ich wysokość nie przekracza 5,5 m), żyrafy są bardzo przyjazne i niezmiennie od dawna mają kontakt z człowiekiem.

Co oznacza tatuaż żyrafy??

Afrykanie czcili żyrafę jako zwierzę totemiczne, symbol sukcesu, dobrobytu i powodzenia we wszystkich przedsięwzięciach. Wierzono również, że tatuaż żyrafy na ciele ma właściwości ochronne, które mogą odstraszać nieszczęścia..

znaczenie tatuażu z żyrafą - przykład co oznacza tatuaż żyrafa? zabawny tatuaż żyrafa

W związku z tym w Europie to zwierzę jest inaczej postrzegane. Tutaj ludzie uważają to za nieco niezwykłe, co jest zrozumiałe, ponieważ to zwierzę nie jest typowe dla tego obszaru. Na przykład w języku rosyjskim wcześniej słowo żyrafa było żeńskie, co z pewnością wpłynęło na część płci pięknej. Ich wybór padł na to zwierzę jako talizman. Kobieta, która wybrała ten tatuaż, jest jasną, zapadającą w pamięć osobą, która chce pokazać swoją indywidualność, a także stara się chronić swoich bliskich przed kłopotami i zmartwieniami. Właściciel tatuażu żyrafa wywołuje u innych sympatię i pozytywne emocje, ponieważ on sam jest źródłem życzliwości, życzliwości, dobrej natury i szlachetności. Mężczyzna z wizerunkiem żyrafy na ciele jest zdecydowanie chwytliwy, niezwykły i radosny..

Zaletą takiego tatuażu jest jego wyjątkowość i piękno. W końcu plamy na skórze zwierzęcia są tak wyjątkowe jak ludzkie odciski palców, a kolorystyka koloru będzie przyjemnie wyglądać na skórze o dowolnym odcieniu..

Kto wybiera tatuaż żyrafy??

Często taki symbol jest preferowany przez osoby podobne w swoich cechach do tego wyjątkowego zwierzęcia – to określa znaczenie tatuażu żyrafy dla osoby. Tatuaż żyrafy pomoże w przedsięwzięciach, które wymagają intuicji, elastyczności, błędnej kalkulacji o kilka kroków do przodu, ale tylko wtedy, gdy te czyny nie są sprzeczne z zasadami szlachetności i nie upokarzają godności ani samego człowieka, ani innych ludzi. Taki tatuaż jest odpowiedni dla osoby aktywnej, dobrodusznej, szlachetnej, dostojnej, radosnej i pogodnej.

Tatuaż w formie kreskówek również nie jest rzadkością, ponieważ żyrafa często znajduje się na obrazie popularnych postaci z kreskówek, tatuaż żyrafy wygląda nie mniej spektakularnie i kolorowo na tle realistycznych krajobrazów naturalnego siedliska zwierzęcia..

Ze względu na swój naturalnie wydłużony kształt, tatuaż żyrafa wygląda bardziej odpowiednio na wydłużonych częściach ciała (ramiona, nogi), ale można go również znaleźć na boku, plecach i klatce piersiowej..

oryginalna żyrafa tatuaż mały tatuaż żyrafa tatuaż żyrafa na plecach

Ten tatuaż bardzo dobrze prezentuje się na rękach i nogach, ze względu na podłużny kształt ciała zwierzęcia, ale można go również zobaczyć na innych częściach ciała..

Stając się właścicielem tatuażu przedstawiającego żyrafę, przyciągniesz dobrobyt, szczęście, dobrobyt pod względem finansowym, twoja postać na pewno się poprawi, a tatuaż na twoim ciele będzie niezwykłą, jasną i atrakcyjną ozdobą.

Możesz oglądać:

SZKIC DO TATUAŻU ŻYRAFA

FOTO TATUAŻ Z ŻYRAFĄ