Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu strażaka

Materiał pomoże rozróżnić Znaczenie tatuażu strażaka, opisze interpretację, znaczenie i historię rysunku w tatuażu, zaproponuje zdjęcia gotowych opcji do przeglądu. Więcej przykładów tutaj:

  • Zdjęcie tatuażu strażaka
  • Szkice tatuażu strażaka

Ciekawe o znaczeniu tatuażu strażaka, znaczeniu, interpretacji i historii rysunku

Powszechnie przyjmuje się, że skazani w obozach żyją według własnych praw hierarchii kryminalnej, dzieląc się na pewne kasty. Aby różnice między nimi były bardziej widoczne, aby nawet wizualnie można było odróżnić przedstawiciela jednej „klasy” od drugiej, zwyczajowo ozdabia się ciało tatuażami.

zdjęcie tatuażu strażaka z dnia 27.08.2017 nr 004 -

W tym przypadku tatuaż pełni rolę swego rodzaju dowodu osobistego, nieusuwalnego znaku, co oznacza, że ​​więzień należy do określonej rangi więziennej społeczności (złodziej, szóstka, kogut itp.).

Wśród tatuaży napiętnowanych jako homoseksualiści (pasywny) jest diabeł na kolanach rozbierający kobietę, skrzypce ze smyczkiem i oczywiście palacz (lub piecyk). Jego bezpośrednim celem są pośladki skazanych za sodomię. Od dzisiaj ten artykuł kodeksu karnego został zniesiony, nie ma dziś „prawdziwych strażaków”. W związku z tym tatuaż ten migrował do ciał tych więźniów, których działania są zasadniczo podobne do tego okrucieństwa..

Znak rozpoznawczy więźniów

Tego rodzaju znak rozpoznawczy nadawany jest obrażonym lub pomijanym, tak nazywają wszelkiego rodzaju wyrzutków obozowych, którzy mieszkają w specjalnych sekcjach oddzielnie od reszty skazanych. Wśród nich są osoby, które zostały zgwałcone w koloniach lub aresztach śledczych. Przemoc w tych instytucjach jest demaskowana z trzech powodów: na podstawie artykułu (skazani za gwałt), z powodu przebicia (skazani, którzy dopuścili się poważnego wykroczenia, byli pracownicy władz i informatorzy) oraz bezterminowo (na polecenie administracji kolonii) . Wszyscy czekają na tatuaż palacza na pośladku w postaci diabła, który za pomocą łopaty wrzuca węgiel do pieca. Ci, którzy są obniżeni, na których ciele znajduje się podobny tatuaż, nazywani są w inny sposób kogutami, co dla „normalnego” więźnia uważane jest za bardzo straszną zniewagę.

Jeśli więzień zmieni miejsce stałego oddelegowania (zostanie przeniesiony do innej kolonii), a w nowym więzieniu będzie próbował ukryć fakt posiadania takiego tatuażu lub ukryć fakt, że jest obrażony, może zostać pobity na śmierć.

zdjęcie tatuażu strażaka z dnia 27.08.2017 nr 001 - zdjęcie tatuażu strażaka z dnia 27.08.2017 nr 002 - zdjęcie tatuażu strażaka z dnia 27.08.2017 nr 003 -

W większości przypadków tatuaż diabelskiego strażaka stosuje się w przypadku przymusowego obniżenia „naturalnego” (dla homoseksualistów, którzy wybrali tę drogę z własnej woli, tatuaże są inne). Trudno jednak nazwać ten niezwykły obraz tatuażem, raczej jest to rozmyty, pospiesznie niedokładny rysunek ciała.

Prawie wszystkie tatuaże, które zostały oznaczone jako „gofry” i „koguty”, poza miejscami odosobnienia, nie mają większego znaczenia. Dokładniej, dla zwykłego człowieka są one na ogół nieszkodliwe, ponieważ prawdziwe znaczenie takich rysunków leży w ich świętym znaczeniu, które jest znane i rozumiane tylko przez „siedzenie”. To właśnie ten fakt utrzymuje niebezpieczeństwo dla osób, które chcą zrobić tatuaż, nie wiedząc o tym nic..

W zdecydowanej większości przypadków po wypuszczeniu na wolność, właściciel takiego tatuażu próbuje go usunąć lub przekształcić go nie do poznania, co jest zrozumiałe ze względów obiektywnych..

Przygotowane przez: sashakirovograd (Ignatiev Aleksander Siergiejewicz)