Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu pawia

Paw zajmuje szczególne miejsce wśród ptaków – dowiedz się, które Znaczenie tatuażu pawia w świecie sztuki ciała. Od zawsze kojarzony jest z pięknem, dumą, wielkością i wdziękiem. Z powodu tych i innych przypisywanych mu atrybutów paw był czczony i ma swoją własną symbolikę w różnych kulturach. Na przykład w Persji ptak ten był uważany za symbol władzy władcy. W Indiach paw uważany jest za zwierzę boga Brahmy. Nawiasem mówiąc, w Indiach to zwierzę jest bardzo czczone. Hindusi wierzą, że paw chroni ich zarówno przed jadowitymi wężami, jak i złymi duchami. W świątyniach hinduskich jest nawet specjalne miejsce dla pawi. W starożytności paw był uważany za symbol słońca i był związany z boginią Bohatera. W Chinach pawie pióro zostało nagrodzone za szczególne zasługi, jako znak łaski cesarza..

Znaczenie tatuażu pawia w tatuażu

Przykład tatuażu z pawiem na łopatce dziewczyny

W chrześcijaństwie paw kojarzy się ze świętymi i ich czynami. Uważa się, że rozłożony ogon pawia jest jak aureola i symbolizuje niezniszczalność duszy lub życie wieczne..

Jakie jest znaczenie tatuażu pawia?

Paw w najszerszym znaczeniu może oznaczać dumę, godność, hart ducha i tym podobne cechy. Może również symbolizować piękno, miłość i jej czystość. Najczęściej tatuaż pawia jest wypchany przez ludzi o jasnej osobowości, ludzi, którzy zwracają na siebie uwagę, ludzi myślących nieszablonowo. Taki tatuaż jest bardziej odpowiedni dla ekscentrycznych, szokujących ludzi..

Przykład tatuażu pawia

Jasny kolorowy paw tatuaż

Tak jak paw wyróżnia się spośród innych ptaków, tak właściciel takiego tatuażu wyróżnia się spośród innych ludzi. Osoba wypełniająca taki tatuaż powinna być gotowa na poglądy innych, w zasadzie jeśli podjęła taką decyzję, to prawdopodobnie jest już osobą zauważalną.

Czasami tylko ogon pawia jest przedstawiany jako tatuaż lub osobne pióro. Pióro symbolizuje delikatność, lekkość i wdzięk. Taki tatuaż jest bardziej odpowiedni dla płci pięknej..

Pawie pióro na całym plecach - tatuaż

Przykład dużego tatuażu z pawim piórem na plecach

Tatuaż pawia lub pióra jest zwykle przedstawiany w wielu kolorach. Takie tatuaże są zwykle bardzo jasne i kolorowe..

Możesz oglądać:

SZKIC DO TATUAŻU Z PAWIEM

ZDJĘCIE TATUAŻ PAVLIN

“>wzory tatuaży paw