Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu mewy

Mewa symbolizuje wolność i niezależność, o której dowiesz się wszystkiego znaczenie tatuażu mewa. Jej lot jest jak pogodna, płynna koegzystencja z siłami natury. Również mewa zaznacza ląd, żeglarze są prowadzeni przez te ptaki, zbliżając się do lądu.

Dodatkowe informacje:

  • Zdjęcie tatuażu mewa
  • Szkice tatuażu mewa

Znaczenie tatuażu mewa 1

Przykład tatuażu mewa

Jakie jest znaczenie tatuażu mewy?

W związku z powyższym, wolni i niezależni ludzie wypełniają się tatuażami mewy. Najczęściej taki tatuaż można zobaczyć na ciele marynarza, rybaka lub innej osoby, której życie związane jest z morzem. Marynarze i podróżnicy biją się jaskółkami na pamiątkę swojego domu. Przypominają im ojczyznę i ogólnie życie na lądzie..

Również mewa nadziewana na ciało może symbolizować szczęście. W końcu pojawienie się tego ptaka na statku od dawna uważano za dobry znak i zapowiadało szybki powrót do domu..

Wizerunek mew znajduje się również wśród tatuaży więziennych. Wartość może się nieznacznie różnić w zależności od konkretnego składu. Na przykład mewa przelatująca nad morzem oznacza utratę wolności i żalu, mewa na tle tarczy oznacza zerwanie więzi i związków z powodu uwięzienia. Kobiety, które były w miejscach odosobnienia, czasami wypychają mewę oddzieloną od słońca ukośną linią. To oznacza utraconą młodość.

Znaczenie tatuażu żeńskiej mewy

Tatuaż z mewami na obojczyku dziewczyny

Mewa może też oznaczać miłość, czułość i życzliwość. Jednak w niektórych przypadkach jest to interpretowane jako symbol zdrady. Osoba z takim tatuażem jest czasami uważana za kapryśną, wietrzną, ponieważ mewa jest ptakiem wędrownym.

Tatuaże przedstawiające mewy z reguły są wypchane przez osoby ceniące wolność i niezależność, podróżników lub po prostu osoby z poczuciem awanturnictwa..

Najczęściej mewy w tatuażu są przedstawiane jako pływające w dynamice. Czasami mewy są przedstawiane na jakimś tle. Najczęściej jest to morze. Mogą być również przedstawione na tle słońca, nieba lub statku..

Możesz oglądać:

SZKIC TATUAŻU CZAKI

ZDJĘCIE TATUAŻ CZAJKA