Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu korony

Jakie jest znaczenie i znaczenie tatuażu korony

Tatuaż korony nie jest tak powszechny, ale Znaczenie tatuażu korony, zasługuje na szczególną uwagę. Dla wielu narodów korona jest symbolem władzy, potęgi i prestiżu, wskazuje na przynależność do wysokiego klanu. Dlatego główną wartością tatuażu z koroną jest wysoki status społeczny w społeczeństwie lub pragnienie władzy. Najczęściej taki tatuaż wybierają ludzie pewni siebie i zorientowani na cel. Ponadto należy pamiętać, że tatuaż z koroną jest często używany w tatuażach więziennych i wskazuje na to, że jego właściciel ma wielki autorytet w świecie przestępczym..

Tatuaż korony oznacza 15

Korona i diament tatuaż na plecach dziewczyny

Historia tatuaży koronnych

W wielu kulturach i religiach istnieje symbol korony. W starożytnych kulturach korona świadczyła o boskiej zasadzie i była symbolem różnych bogów. W starożytnej mitologii greckiej korona była koroną laurową boga Apolla. W chrześcijaństwie aureola aniołów i świętych była porównywana z koroną, a korona jest również kojarzona z koroną cierniową Jezusa Chrystusa. W katolicyzmie Dziewica Maryja nazywana jest królową niebios i jest przedstawiana z aureolą przypominającą koronę. Wiemy, że w wielu krajach korona jest symbolem monarchii, władzy i jest obecna w heraldyce i atrybutach krajów, w których monarchia istniała lub nadal istnieje. Na przykład herb Hiszpanii przedstawia lwa z koroną na głowie. Wielu monarchów nosiło i nadal nosi koronę jako symbol ich władzy. W średniowieczu wizerunek korony często znajdował się na herbach i zbroi szlacheckich rycerzy.

Znaczenie tatuażu korony 14

Duża litera i korona w tatuażu

Co oznacza tatuaż z koroną?

Tatuaż korony symbolizuje pragnienie władzy, pragnienie jej, wyższość nad innymi, chęć prowadzenia ich. Ponadto korona jest często przedstawiana w połączeniu z innymi przedmiotami. Dlatego jego znaczenie zależy również od kompozycji, w której korona ma przewagę nad innymi symbolami przedstawionymi obok.

  • Korona, przedstawiona sercem, jest często stosowana przez kochanków i oznacza lojalność, żarliwą miłość, stałość, oddanie.
  • Korona przedstawiona nad sercem symbolizuje szczęście, szczęście.
  • Korona na głowie żółwia to koreański symbol spokojnego życia i długowieczności.
  • Bransoleta celtycka, która składa się z dwóch rąk trzymających koronę z sercem, ma swoje znaczenie. Ręce – przyjaźń, korona – wierność, stałość, serce – żarliwa miłość.
  • Wizerunek małej korony w wyjątkowym oryginalnym stylu dziewczyny wskazuje na jej chęć wyróżnienia się, nadania sobie elitarnego statusu.
  • Dziewczyny, które chcą wyglądać jak księżniczki, wybierają mały tatuaż z koroną.

Tatuaże koronne są dość rozpowszechnione w świecie przestępczym i mają szczególne znaczenie. Najczęściej obecność korony w tatuażu więźnia wskazuje na jego wysoki autorytet w więzieniu, a także na szczególnie poważne przestępstwo lub niechęć do przestrzegania prawa. Korona przedstawiona nad wężem jest symbolem złodzieja lub obserwatora. Jest zwykle przedstawiany na klatce piersiowej lub ramieniu. Tygrys trzymający koronę w łapach symbolizuje pragnienie przemocy. Jeśli korona jest przedstawiona z tyłu, oznacza to upokorzenie. Korona, przedstawiona czerwonymi kartkami, wskazuje, że jej właściciel jest biernym homoseksualistą (głównie przymusowym, za upokorzenie).

Jakąkolwiek formę ma korona, w każdym razie wiąże się z władzą, wolnością, pragnieniem kontrolowania własnego losu. Dla niektórych korona jest symbolem wytrwałości, determinacji, samokontroli, zwycięstwa.

Znaczenie tatuażu korony 13 Tatuaż czaszki w koronie

Możesz oglądać:

SZKIC DO TATUAŻU KORONY

ZDJĘCIE TATUAŻ KORONA