Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu klauna

Spróbujmy dowiedzieć się ciekawych faktów z historii i dowiedzieć się, które Znaczenie tatuażu klauna Dziś.

Tatuaż klauna ma dwojakie znaczenie. Z jednej strony błazen rozśmiesza wszystkich, co oznacza, że ​​sam jest wesołym facetem i żartownisiem. Z drugiej strony, od czasów starożytnych ludzie śmieją się nie tylko ze wspaniałych dowcipów, ale także z oczywistej brzydoty ludzi, ich bólu i lęków. Szkic tatuażu przedstawiający błazna może być czarno-biały lub kolorowy, nie ucierpi na tym oczywista gracja obrazu..

Znaczenie tatuażu klauna

Znaczenie tatuażu klauna

Jakie jest znaczenie tatuażu klauna?

Ostrość i złośliwość, sarkazm, postawa i odwaga – to właśnie cechy, które pokochali władcy w swoich faworytach – błaznach. Ale mały klaun był rzadko widywany przez bogatych i szlachciców, ale w pełni przyjmował ciosy i ciosy w twarz. Ubrany w kapelusz z dzwoneczkami jest małym tyranem, ale jednocześnie ofiarą tłumu.

Istnieje wiele tatuaży klaunów: błazen, dobry lub zły klaun, joker, jest także jokerem karcianym. Tatuaż klauna oznacza – talent i figlarność, humor i beztroskę właściciela, a także niestałość życia i rozczarowanie, aktorstwo i grę na szczęście.

Znaczenie tatuażu klauna 2 Znaczenie tatuażu klauna 3 Znaczenie tatuażu klauna 4

Zły klaun, podobny do diabła – symbol fobii, strachu i strachu przed klaunami. Najczęściej jest to znak przemocy, przerażenia i zdrady..

Czerwona peruka, jaskrawo pomalowana twarz, niezgrabne ubranie, ogromne rozmiary – wszystko to jest obrazem klauna z wędrownego cyrku. Atmosfera głupiej farsy i przebranych klaunów była źródłem nieokiełznanej radości. Tatuaż ze zdjęciem roześmiany klaun wyraża zwycięstwo nad trudami życia, wyrazisty i niepowtarzalny talent, optymizm i talent

Tatuaże są coraz bardziej powszechne złowrogi klaun. Bohater filmów grozy i thrillerów, obraz jest pełen negatywności. Odmiany są różne: klaun bandytów, martwy klaun, zabójczy klaun. Przedstawiony z oczami pełnymi nienawiści i wykrzywioną twarzą zakrwawioną – to prawdziwy symbol zła, potwora, który mści się na zwykłych ludziach.

Tatuaż klauna oznaczający 5 Znaczenie tatuażu klauna 6 Tatuaż klauna oznaczający 1

Tatuaż klauna w świecie przestępczym ma również negatywne i negatywne znaczenie, jego właścicielem jest szarlatan, kłamca, podstępny gracz w karty, rzucił.

Agresywni mężczyźni, którzy uważają ten obraz za swoje alter ego, często wybierają ten tatuaż. zły klaun.

Smutny lub płaczący klaun – symbol melancholii, roli, którą człowiek jest zmuszony odgrywać wbrew swojej woli. Jest przedstawiany z miłą twarzą, zabawnym kapeluszem i załzawionymi oczami..

Pomimo niejednoznaczności i obfitości tatuaży z wizerunkiem klauna, jest to tatuaż czysto męski. Wykonywany jest w kolorze monochromatycznym lub kolorowym, który będzie jasny i bardzo niebanalny..

Możesz oglądać:

SZKIC TATUAŻ KLOWN

ZDJĘCIE TATUAŻ KLOWN