Zdjęcie tatuaży

Znaczenie tatuażu Eye of Ra

Tutaj dowiesz się najciekawszych faktów na temat Znaczenie tatuażu Eye of Ra, znaczenie, historia, aktualność i cechy projektu tatuażu, patrz przykłady zdjęć. Więcej zdjęć tutaj:

  • Zdjęcie tatuażu Eye of Ra
  • Szkice tatuażu Eye of Ra

Znaczenie tatuażu Eye of Ra - zbiór zdjęć przykładów ciekawych wzorów tatuaży

Wszystko o cechach rysunku i znaczeniu tatuażu Eye of Ra

Starożytny Egipt jest pełen tajemnic i fascynujących legend. Ponadto kultura Egiptu przyciąga obecnością niezwykłych znaków i symboli. Jednym z najbardziej tajemniczych jest symbol Oka Ra. Oko Ra, znane również jako Oko Horusa lub Wszechwidzące Oko, jest ważnym starożytnym egipskim amuletem. Skrywa w sobie wyjątkowe znaczenie i wyjątkową symbolikę. We współczesnym świecie ten znak stał się znacznie bardziej popularny. Można go zobaczyć na biżuterii, odzieży, a nawet na ciele jako tatuaż..

Jakie jest znaczenie tatuażu Eye of Ra?

Istnieje starożytna egipska legenda o znaczeniu symbolu „Oko Ra”. W starożytnym Egipcie istniał bóg o imieniu Ra. Był bogiem nieba o ciele człowieka i głowie przenikliwego sokoła. W prawym oku Ra ukryta była moc słońca i mądrości, w lewym – księżycowa moc, noktowizor, wgląd. W walce z Setem, bogiem chaosu i nieładu, Ra stracił jedno oko. Po bitwie zagubione oko Ra stało się ochronnym amuletem dla jego ojca, głównego egipskiego boga Ozyrysa, dlatego ten rysunek symbolizuje moc boskiej mocy. Tatuaż Eye of Ra przypisuje się również takim właściwościom jak ochrona, autorytet i leczenie..

Zdjęcie rysunku Tattoo Eye Ra 30.10.2018 №005 - Tattoo Eye Ra rysunek - Zdjęcie rysunku Tattoo Eye Ra 30.10.2018 №010 - Tattoo Eye Ra rysunek - Zdjęcie rysunku Tattoo Eye Ra 30.10.2018 №017 - Tattoo Eye Ra rysunek -

Oprócz funkcji ochronnej i leczniczej tatuaż Eye of Ra ma inne dogłębne znaczenie. Symbol Eye of Ra jest podzielony na sześć elementów, które z kolei symbolizują sześć zmysłów. Każdy składnik jest reprezentowany jako ułamek, który ma określone znaczenie:

– część oka, która wygląda jak nos, oznacza zmysł węchu;

– odpowiednio uczeń oznacza widzenie;

– brwi, symbolizują myśli, proces myślowy;

– część symbolu w kształcie strzałki w lewym kąciku oka symbolizuje doskonały słuch;

– wydłużony zakręt pod okiem, odpowiadający organowi odpowiedzialnemu za smak;

– łza pod okiem symbolizuje zmysł dotyku.

Przykładowe zdjęcia narysowania tatuażu Okiem Ra:

Wszystkie szczegóły symbolu Eye of Ra mają określoną wielkość, są do siebie proporcjonalne. Te proporcje należy zachować przy tworzeniu szkicu tatuażu..

Wybierając tatuaż z Okiem Ra, należy zwrócić uwagę nie tylko na estetykę szkicu z tym znakiem, ale także na jego symbolikę. Uważa się, że tatuaż Eye of Ra zapewnia ochronę przed złymi duchami..

Zdjęcie rysunku Tattoo Eye Ra 30.10.2018 №047 - Tattoo Eye Ra rysunek - Zdjęcie rysunku Tattoo Eye Ra 30.10.2018 № 051 - Tattoo Eye Ra rysunek - Zdjęcie rysunku Tattoo Eye Ra 30.10.2018 №073 - Tattoo Eye Ra rysunek -

Kto nie pasuje do tatuażu Eye of Ra?

Tatuaż Eye of Ra to uniwersalny symbol, odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Niemniej jednak każdy, kto chce wypełnić ten znak, powinien pamiętać o jego energii. Wybierając taki tatuaż, człowiek bierze odpowiedzialność za jego wpływ na los. Mówią, że noszenie tatuażu z rysunkiem Oka Ra na ciele nie powinno być nieuczciwe, rozgoryczone, osoby nieodpowiedzialne za swoje słowa, nadmiernie emocjonalne, depresyjne i nerwowe..

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: _a-n-n-a_ (Żiritieva Anna Siergiejewna)