Zdjęcie tatuaży

Zdjęcie tatuażu harpii

Tutaj możesz zobaczyć zdjęcie tatuażu harpii, zdjęcia, które regularnie aktualizujemy w katalogu, znajdują się na samym dole strony. Rysunki gotowych tatuaży oferowane do przeglądu pomogą stworzyć wyobrażenie o opcjach nowoczesnych tatuaży i wybrać podstawę przyszłego tatuażu. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

 • Znaczenie tatuażu harpii
 • Szkice tatuaży harpii

Zdjęcie tatuażu harpii - zbiór rysunków i informacji

Zdjęcie tatuażu harpii – zbiór rysunków i informacji

Wszystko o cechach rysunku i zdjęciu tatuażu harpii

Harpia to mityczne stworzenie. Drapieżny ptak przedstawiony z kobiecą głową i klatką piersiową. Symbol jest niejednoznaczny, ale szeroko stosowany przez miłośników historii. Poniżej znajdują się zdjęcie tatuażu harpii.

Gdzie stosuje się tatuaże harpii??

 • Możesz nałożyć tatuaż z harpią na prawie każdą część ciała. Najczęstsze opcje to:
 • przedramię;
 • ramię;
 • plecy;
 • pierś;
 • cześć p;
 • kawior.

Jak każde stworzenie ze skrzydłami, harpia świetnie wygląda na grzbiecie. Szczególnie piękne i realistyczne kolorowe tatuaże. W takim przypadku rozmiar i lokalizacja mogą być dowolne. Dobrze wyglądają również małe tatuaże na łopatce, w okolicy szyi i na całym plecach..

Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №048 - Harpia ze zdjęciem - Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №047 - Harpia ze zdjęciem - Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №045 - Harpia ze zdjęciem -

Funkcje aplikacji.

Ciekawie będą wyglądały rysunki, nietypowe w swoim składzie. Możesz bawić się perspektywą i realizmem i przykładać harpię do ramienia, a jej skrzydła uchwycą klatkę piersiową i łopatkę. Stworzy to poczucie dodatkowej objętości i złudzenie ruchu dzięki odciążeniu mięśni..

Harpie na plecach również wyglądają na obszerne, szczególnie u umięśnionych mężczyzn. Najważniejsze jest prawidłowe ustawienie rysunku tak, aby „ożyło” z pracy mięśni, ale nie stało się przekrzywione i brzydkie.

Kobiety lubią również wykonywać tatuaże na podniesionych i otwartych obszarach, w szczególności na udach. Dzięki takim tatuażom uzyskuje się bardzo udane zdjęcia..

Proporcja człowieka i ptaka na rysunku może być różna, w zależności od wybranego szkicu. Połówka żeńska może być większa, a ptak będzie miał tylko piękne skrzydła i ogon. Lub może to być pełnoprawny ptak, tylko z twarzą i klatką piersiową kobiety. Każdy wybiera dla siebie styl rysowania (realizm, orientalny, minimalizm itp.)..

Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №036 - Harpia ze zdjęciem - Harpia ze zdjęciem tatuażu 06.11.2018 №032 - harpia ze zdjęciem - Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №031 - Harpia ze zdjęciem -

Trochę o znaczeniu obrazu.

Harpie zawsze uosabiały negatywne aspekty ludzkiej natury – chciwość i obżarstwo. Często przedstawiano ich siedzących na workach ze złotem, co symbolizowało ich niepohamowaną żądzę wszelkiego rodzaju wartości..

Harpie są również uważane za złodzieje dusz i dzieci. Nawet słowo „harpia” oznacza „uprowadzić”, „złapać”.

Możesz zastosować taki tatuaż z kilku powodów:

 • chęć pokazania wszystkim swojej oryginalności;
 • miłość i szacunek dla mitów i legend starożytności;
 • pragnienie właściciela tatuażu, aby pokazać wszystkim, że musisz trzymać się od niego z daleka;
 • pewność, że całe zło na świecie pochodzi od kobiet.

Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №030 - Harpia ze zdjęciem - Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №023 - Harpia ze zdjęciem - Harpia ze zdjęciem 06.11.2018 №021 - Harpia ze zdjęciem -

Świadomie podchodź do wyboru tatuażu. Niech każdy obraz na ciele będzie dla ciebie wypełniony znaczeniem.

Zdjęcie tatuażu harpii – przykłady rysunków z 11.06.2018

Obejrzyj wideo:

 Przygotowane przez: ibpf_777 (Daria Ermak)