Zdjęcie tatuaży

Zdjęcie tatuażu hamsa

Tutaj możesz zajrzeć ciekawie zdjęcie tatuażu hamsa, która wprowadzi Cię w istniejące możliwości tatuażu i pozwoli wybrać podstawę do stworzenia unikalnego pomysłu na przyszły tatuaż. Więcej informacji tutaj:

  • Znaczenie tatuażu hamsa
  • Szkice tatuaży Hamsa

Zdjęcie tatuażu hamsa - oryginalne przykłady wzorów tatuaży na zdjęciu

Wszystko o cechach obrazu i zdjęciu tatuażu hamsa

Bliski Wschód zawsze przyciągał swoim luksusem i tajemniczością. Jest bogaty w święte talizmany, które mają swoją wyjątkową historię. Jeden z tych amuletów jest uważany za hamsę. Jest to dłoń z pięcioma zamkniętymi palcami, na środku której znajduje się rysunek. Ten obraz był bardzo popularny wśród muzułmanów, ponieważ jego historia zaczęła się w islamie. Ten talizman rozprzestrzenił się po całym świecie w postaci biżuterii, elementów dekoracyjnych lub wzoru na ciele..

Magiczna palma, choć zawiera wdzięczne linie splecione w zręczne kwiaty, nie traci popularności wśród mężczyzn. W zależności od płci tatuaż hamsa ma różne znaczenia..

Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №024 - rysunek tatuażu hamsa - Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №026 - rysunek tatuażu hamsa - Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №029 - rysunek tatuażu hamsa -

Tatuaż Hamsa: znaczenie dla kobiet

Talizman przeznaczony jest dla kobiet, które chcą doświadczyć szczęścia macierzyństwa. Będzie pełnił funkcję opiekuńczą zarówno dla matki, jak i jej dziecka. Amulet pełni również ważną funkcję – przyciąga miłość i szczęście. Każda kobieta chce czuć ze sobą harmonię, dlatego tatuaż ochroni ją przed negatywną energią, doda siły i zdrowia..

Hamsa, dłonią w dół, uważana jest za kobiecy amulet, który przyczynia się do kontynuacji rodziny i chroni matkę przed wszelkim złym okiem.

Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №049 - rysunek tatuażu hamsa - Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №048 - rysunek tatuażu hamsa - Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №047 - rysunek tatuażu hamsa -

Tatuaż Hamsa: znaczenie dla mężczyzn

Amulet hamsa pomoże dodać siły i cierpliwości męskiemu przedstawicielowi. Każdy mężczyzna jest obrońcą swojej rodziny i ojczyzny, dlatego potrzebuje takich cech. Ponadto amulet pozwala uwierzyć w mistyczne i tajemnicze. Najczęściej hamsę stosują mężczyźni wierni swojej religii lub zainteresowani mistycyzmem. Służy jako ochrona przed złymi duchami..

Lokalizacja tatuażu

Hamsa jest zwykle umieszczana w górnej części ciała. Uważa się, że pomaga tylko szczerym ludziom, którzy mają jasne intencje. Najpopularniejsze miejsca: ramiona i plecy. Według islamu nie ma zwyczaju nadziewania hamsy na otwarte części ciała, wtedy amulet lepiej spełnia swoje funkcje. Typowe dla mężczyzny jest nakładanie tego tatuażu na plecy, co uchroni go przed wbiciem „noża w plecy”. W przypadku kobiet lepiej jest umieścić hamsę na szyi lub pod piersią..

Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №057 - rysunek tatuażu hamsa - Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №062 - rysunek tatuażu hamsa - Zdjęcie rysunku tatuażu hamsa 20.10.2018 №067 - rysunek tatuażu hamsa -

Opcje tatuażu

Dodanie różnych elementów do hamsy może wpłynąć na znaczenie tatuażu. Kiedy dodasz oko na środku dłoni, siła właściciela amuletu wzrasta. Nierzadko zdarza się również, że ludzie z głęboką wiarą poznają tekst modlitwy. Często przedstawiają rybę, która ochroni przed złym okiem. Hamsa w formie dłoni z dwoma palcami pomoże odsłonić seksualność i odnaleźć z nią harmonię.

Zdjęcia tatuażu hamsa – przykłady rysunków z 20.10.2018

Obejrzyj wideo:

 Przygotowane przez: miller_t135 (Miller Tatiana Igorevna)