Zdjęcie tatuaży

Zdjęcia tatuaży zonov

Tutaj możesz zobaczyć zdjęcia tatuaży zonov – galeria z rysunkami gotowych tatuaży na samym dole strony, czytaj ciekawe informacje o rysunkach. Więcej informacji tutaj:

  • Znaczenie tatuażu zonov
  • SZKIC TATUAŻU ZONOV

Zdjęcie tatuaży zonov - zbiór ciekawych rysunków na ciele

Zdjęcie tatuaży zonov – zbiór ciekawych rysunków na ciele

Wszystko o rysunkach, cechach i zdjęciach tatuaży zonov

Istnieje wiele unikalnych i ciekawych tatuaży, a przy ich wyborze pojawia się pytanie: co one oznaczają? Często tatuaże są uderzane, nie znając ich znaczenia. Ale to ogromny błąd, bo zdarzają się tatuaże, które nakładają osoby o ograniczonej wolności lub członkowie gangu mafijnego, aby wyróżnić się na tle innych grup..

Po raz pierwszy tatuaże zaczęto stosować w więzieniach. Więźniowie pobili się tatuażami, wskazując, po co siedzieli lub siedzieli. Wcześniej każdy tatuaż był rejestrowany, aby można było zidentyfikować winowajcę..

Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 №169 - rysunek tatuażu więzienia - Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 # 168 - rysunek tatuażu więzienia - Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 №167 - rysunek tatuażu więzienia -

Tatuaże Zonovskaya i ich znaczenie

Najczęstszym rodzajem tatuaży wśród więźniów jest wzór pierścienia na palcach. Istnieje wiele różnych tatuaży pierścieniowych. Z każdym okręgiem, sercem lub kwadratem zmieni się znaczenie tatuażu. Mogą wskazać nie tylko artykuł, który naruszyli, ale także relacje z „kolegami” w strefie:

  • Pierścionek z czarnym prostokątem oznacza wyrok w pełni odbyty bez możliwości zwolnienia warunkowego.
  • Jeśli na czarnym prostokącie pojawi się ukośna linia, oznacza to, że jej właściciel został zwolniony.
  • Czarny kwadrat z trzema białymi kropkami na poprzecznej ukośnej linii oznacza, że ​​jego właściciel należy do „opuszczonych” lub upokorzonych w więzieniu.

Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 №166 - rysunek tatuażu więzienia - Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 №164 - rysunek tatuażu więzienia - Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 # 153 - rysunek tatuażu więzienia -

  • Pierścień jest czarno-biały, oddzielony ukośnikiem, w środku którego znajduje się część szczytowa, wtedy ten więzień spotkał swoją większość w strefie.
  • Jeśli biały prostokąt jest podzielony ukośną linią, w rogach której znajduje się krzyż i odwrócony szczyt, to ten tatuaż oznacza autorytet w strefie.
  • Tamburyn na białym tle charakteryzuje właściciela jako profesjonalnego ostrzyciela kart.
  • Biała klepsydra na czarnym tle, na której na górze napisany jest termin, a poniżej liczba wyroków skazujących oznacza złodzieja, który przestrzega złodziejskiego kodu.

Nie tylko pierścienie „ozdabiają” więźniów, ale na palcach można znaleźć datę urodzenia, imię ukochanej lub jego przydomek.

Należy zwrócić uwagę na miejsce tatuażu. Jeden rysunek na różnych częściach ciała może oznaczać zupełnie przeciwne znaczenia. Korona lub czaszka, zwieńczona nią, charakteryzuje więźnia jako więźnia dążącego do władzy, a wypchana z tyłu korona jest oznaką upokorzenia w strefie.

Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 №151 - rysunek tatuażu więzienia - Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 №144 - rysunek tatuażu więzienia - Zdjęcie rysunku tatuażu więzienia 19.10.2018 # 134 - rysunek tatuażu więzienia -

Często więźniowie trafiają w frazy, które odzwierciedlają motto życia lub słowa, które dopełniają obraz i mają jakieś znaczenie. Nie tylko rysunki mają różne znaczenia, ale także skróty tatuaży. Na przykład KOT oznacza „jak trudno jest jednemu” lub „główna siedziba więzienia”. Najpopularniejsze skróty: SOS – „ocalić przed sądem” i SŁOŃ – „śmierć przez gliniarza z noża”.

Zdjęcia tatuaży zonov – przykłady rysunków z 20.10.2018

Obejrzyj wideo:

 Przygotowane przez: miller_t135 (Miller Tatiana Igorevna)