Zdjęcie tatuaży

Tatuaże fantasy

Zobacz tatuaże fantasy

Bardzo często motywy tatuaży i ich wizerunki są dość fantastyczne, takie prace nazywane są tatuażami fantasy. Takie tatuaże mogą przedstawiać różne wątki i sceny z popularnych, a nie fantastycznych dzieł literackich lub podobnych filmów. Również często w ramach tego stylu tatuaże przedstawiają różne stworzenia i postacie ze starożytnych mitologii. Aby uzyskać bardziej fantastyczny wygląd, takie dzieła sztuki są zwykle bardzo jasne i kolorowe. Bardzo często takie tatuaże są wypchane przez osoby lubiące różne mitologie, w szczególności niemiecko-skandynawskie.

FANTASTYCZNE TATUAŻE - przykład jeden

Ognisty głos Fantasy Tattoo

Zdjęcia tatuaży fantasy

Można tu obejrzeć dzieła poświęcone kultowym filmom science fiction oraz popularne dzieła beletrystyczne. Również wśród prezentowanych tu prac z tej kategorii można zobaczyć abstrakcyjne tematy i fantastyczne kompozycje, przedstawiające nieziemskie pejzaże i mityczne stworzenia.

zdjęcie z dnia 19.19.2014

tatuaż fantasy - dziewczyna z mieczem Zdjęcie przedstawia przykład tatuażu, na którego rysunku wojownicza dziewczyna trzyma w dłoniach miecz Tatuaż fantasy z dziewczyną Wariant tatuażu w stylu fantasy, na którego rysunku jest wiedźma Tatuaż fantasy - Gandalf Szary z Władcy Pierścieni Przykład tatuażu z postacią z filmu w stylu fantasy Dziewczyna - tatuaż w stylu fantasy Tatuaż z młodą dziewczyną – rysunek fantasy

Możesz oglądać:

WARTOŚĆ FANTAZJI TATUAŻU

SZKIC TATUAŻU FANTAZYJNEGO