Zdjęcie tatuaży

Tatuaż oczu

Tatuaż oczu – sekcja z przykładami gotowych tatuaży i ciekawymi informacjami na ten temat

Tatuaż oczu cieszy się dużą popularnością zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Tatuaże z wizerunkiem oka występują w różnych stylach, rozmiarach, kształtach i kolorach..

Tatuaż na oko - sekcja ze zdjęciami

Tatuaż oczu – wszystko o tatuażu oczu od A do Z

Symbolizm

Tatuaż oczu może mieć różne znaczenia. W rzeczywistości konkretny obraz może mieć różną symbolikę. W najszerszym znaczeniu oko, a w szczególności tatuaż z jego wizerunkiem, od dawna uważane jest za rodzaj amuletu, który może chronić przed złymi duchami, złym okiem, uszkodzeniami i tak dalej. Chodzi o to, że nawet starożytni ludzie wierzyli, że dusza człowieka jest w jego oczach, to przez nich weszła w człowieka. W tym samym czasie, wraz z duszą przez oczy, różne złe duchy mogły przeniknąć do człowieka. Aby chronić się przed nimi, ludzie nakładają na swoje ciała obrazy oczu. Co więcej, początkowo najczęściej takie tatuaże były nakładane na ramiona, plecy lub ramiona..

W różnych kulturach obraz tatuażu oka może mieć różne znaczenia. Na przykład w starożytnym Egipcie najczęściej przedstawiano oko boga Ra. Wierzono, że to oko jest symbolem wiary w boga słońca i służy jako ten sam amulet przeciwko złym duchom. W ramach cywilizacji chrześcijańskiej jest to dość powszechne tatuaż z trójkątem oka. To tak zwane „wszechwidzące oko” służy jako symbol wszechmocnej istoty Boga. Ten sam obraz jest również słynnym znakiem masońskim..

Odmiany tatuaży na oczy

Jak już wspomniano, tatuaże na oczy mogą mieć wiele różnych rodzajów. Co więcej, najczęściej oko jest tylko częścią kompozycji, która zawiera inne elementy. Czasami jednak oko jest również jedynym, niezależnym elementem..

Najbardziej popularne są być może różne odmiany wszechwidzącego oka z promieniami światła, wieńcami i tak dalej. Popularny jest również tatuaż łzy oka. W takim przypadku łza (łzy) może być nałożona na twarz pod prawdziwym okiem lub może znajdować się pod okiem wypchanym na skórze. Taki tatuaż oznacza żal..

Podsumowując, można zauważyć, że Znaczenie tatuażu oka, w najszerszym znaczeniu jest talizmanem przeciwko różnym siłom nieczystym, nieszczęściom, a nawet złym myślom ludzi.

W niektórych przypadkach oko może być nie tylko obrazem tatuażu, ale także jego rzeczywistym obiektem. Ostatnio coraz popularniejsze stają się tatuaże wykonane na gałce ocznej.. Tatuaże na oczach zdjęcia można obejrzeć w prezentowanej galerii.

Zdjęcie na 21.11.14

Trójkątny tatuaż na plecach dziewczyny Tatuaż trójkąta oka – przykład gotowego tatuażu na zdjęciu. Tatuaż trzeciego oka - wariant gotowego tatuażu Zdjęcie tatuażu trzeciego oka. Tatuaż kroplowy pod oko - wariant gotowego tatuażu Upuść tatuaż pod oko, który jest wykonywany na twarzy mężczyzny. Tatuaż w formie oka w nietypowym wzorze Tatuaż w formie oka – duży rysunek tatuażu na ramieniu.

Tatuaż na białku oka - przykład gotowego tatuażu na zdjęciu Tatuaż na białku oka – zdjęcie szokującego tatuażu Oczy tatuażu na brzuchu - ukończona praca tatuażu na ciele dziewczyny Oczy tatuażu na brzuchu – przykład kobiecego tatuażu Tatuaż oka Horusa - wykonany na karku Tatuaż oka Horusa – przykład ukończonej pracy tatuażowej. Tatuaż łzy pod oczami - jako wariant tatuażu o znaczeniu Tatuaż łzy pod okiem na przykładzie męskiego zdjęcia.

Możesz oglądać:

WARTOŚĆ TATUAŻU OCZU

SZKIC TATUAŻU OCZU