Zdjęcie tatuaży

Szkice tatuażu „Samoa”

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie szkice tatuażu „Samoa”, który możesz wykorzystać zarówno do nanoszenia na ciało, jak i wybrać jako bazę do obróbki i stworzenia własnego, niepowtarzalnego szkicu tatuażu. Strona zawiera więcej informacji i przykładów:

 • Znaczenie tatuażu „Samoa”
 • Zdjęcie tatuażu „Samoa”

Samoańskie wzory tatuaży - kolekcja samoańskich wzorów tatuaży

Samoańskie wzory tatuaży – kolekcja samoańskich wzorów tatuaży

Wszystko o cechach rysunku i szkicach tatuażu „Samoa”

Plemiona Samoa były w stanie stworzyć unikalne i autentyczne wzory tatuaży. Ich projekty są w stylu polinezyjskim. Charakterystyczną cechą ich malarstwa jest obecność ścisłych wzorów geometrycznych. Podczas gdy inne plemiona w Oceanii preferują loki i misterne linie, tatuaże Samoa wykluczają takie elementy..

Czym dokładnie są tatuaże Samoa?

Te tatuaże mają święte znaczenie. Reprezentują określony obraz lub ogólnie życie. Na przykład:

 1. Osiągnięcia i czyny człowieka.
 2. Wydarzenia, które wydarzyły się w jego życiu.
 3. Cechy.
 4. Co człowiek robi w życiu.

Szkic fotograficzny do tatuażu samoa 07.11.2018 №074 - szkic do tatuażu samoa -

Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №076 - szkic do tatuażu samoa - Szkic zdjęć do tatuażu samoa 07.11.2018 №075 - szkic do tatuażu samoa - Szkic fotograficzny do tatuażu samoa 07.11.2018 №073 - szkic do tatuażu samoa -

Notatka. Aby zrobić sobie tatuaż na Samoa, nadal używają ostrych rekinów lub świńskich zębów..

Dla kogo są te tatuaże??

Takie tatuaże wybierają osoby zainteresowane symboliką lub innymi specyficznymi rzeczami. Samoańskie tatuaże to dobry sposób na wyróżnienie się.

Gdzie jest wytatuowany?

Główne miejsca:

 1. Pierś.
 2. Plecy.
 3. Nogi.
 4. Przedramiona.

Samoańczycy wolą pokrywać większość swoich ciał tatuażami. Z drugiej strony kobiety nakładają rysunki na biodra i ramiona..

Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №069 - szkic do tatuażu samoa -

Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №067 - szkic do tatuażu samoa - Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №066 - szkic do tatuażu samoa - Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №064 - szkic do tatuażu samoa -

Samoańczycy używają symboliki do tworzenia wzorów. Tworzą wzory:

 1. Zwierząt.
 2. Ludzi.
 3. Zjawiska naturalne.

Co oznaczają te tatuaże??

Szkic fotograficzny do tatuażu samoa 07.11.2018 №055 - szkic do tatuażu samoa -

Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №056 - szkic do tatuażu samoa - Szkic do tatuażu samoa 07.11.2018 №053 - szkic do tatuażu samoa - Szkic fotograficzny do tatuażu samoa 07.11.2018 №052 - szkic do tatuażu samoa -

Znaczenie tatuaży:

 1. Strzały, włócznie i inna broń o ostrych krawędziach oznaczają, że człowiek jest silny i wojowniczy. Pałki mogą być stosowane tylko do głowy plemienia.
 2. Motyki, siekiery i inne narzędzia pracy oznaczają to, co człowiek robi. A także demonstruje umiejętności i rzemiosło.
 3. Na wyspach nie ma wielu zwierząt, ale niektóre nadal można znaleźć. Te, które często się znajdują lub coś symbolizują, mogą stać się motywem tatuażu. Na przykład jaszczurka jest uważana za boską istotę, do której często zwracali się Bogowie. Dlatego ten tatuaż ma znaczenie połączenia ze światem duchów..
 4. Żółw jest jednym z najczęstszych przedstawicieli wysp. Tatuaż żółwia oznacza, że ​​człowiek będzie żył długo, a jego zdrowie będzie mniej narażone na choroby. A także ten tatuaż oznacza plemię lub rodzinę.
 5. W przeciwieństwie do mieszkańców lądu, wodny świat Samoa jest uważany za bardzo zróżnicowany. Tatuaże ze łuskami lub rybami oznaczają dobrobyt i obfitość.
 6. Rekin jest uważany za najbardziej niebezpiecznego w oceanie, ale jej tatuaż oznacza, że ​​człowiek jest silny i odważny..
 7. Malowanie w postaci tuńczyka oznacza, że ​​osoba jest energiczna, zwinna i zręczna..
 8. Barakudy są uważane za przykład nieustraszoności i determinacji.
 9. Skat oznacza, że ​​człowiek jest mądry, doświadczony i wolny..
 10. Wieloryb to domowy komfort, połączenie z rodziną.
 11. Delfin oznacza, że ​​osoba jest dobroduszna, szczera, przyjazna i szczęśliwa..
 12. Prawie wszystkie tatuaże ryb mają pozytywne znaczenie. Jednak są też takie, które nadają zły kolor. Na przykład mureny są uważane za przewodników złych duchów i przynoszą nieszczęścia i choroby..

Szkice tatuażu “Samoa” – przykłady rysunków z 07.11.2018

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: witali-2018 (Woronow Witalij)