Zdjęcie tatuaży

Mehendi na piersi (rysunki henny)

Tutaj możesz zobaczyć zdjęcie mehendi na klatce piersiowej (rysunki henny), dowiedzieć się o funkcjach, opcjach, historii, znaczeniu i znaczeniu rysunków, uzyskać wskazówki dotyczące stosowania i pielęgnacji.

Mehendi na klatce piersiowej (rysunki henny) - informacje i przykłady zdjęć gotowych rysunków

Mehendi na klatce piersiowej (rysunki henny) – informacje i przykłady zdjęć gotowych rysunków

Mehendi na piersi (rysunki henny) – cała zabawa

Mehendi na piersi może podkreślić seksualność, elegancję form i oryginalność kobiety. Taki rysunek nadaje się jako próbna wersja tatuażu lub przeniesienia siebie.

Fakty o Mehendi.

Nie jest tajemnicą, że mehendi wykonuje się za pomocą henny, która jest naturalnym surowcem. Uzyskuje się go poprzez przetwarzanie liści drzewa Lavsonia. Zabronione jest stosowanie farby do włosów mehendi, ale kobiety uciekają się do tej metody, która może uszkodzić delikatną skórę biustu. W składzie naturalnego produktu wyspecjalizowanego w tych wzorach nie ma żadnych szkodliwych substancji, wręcz przeciwnie, zmiękcza, odżywia, odmładza skórę, a nawet leczy choroby dermatologiczne.

zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №032 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №034 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendi na kobiecej piersi 30.11.2018 №035 - Pierś Mehendi -

Jednak nie każdemu podoba się możliwy brązowy, pomarańczowo-czerwony odcień naturalnej henny, który zdradza fałszywość tatuażu. W tym celu kupowane są gotowe czarne rozwiązania. Dostępne są również inne kolory, ale nie zaleca się ich kupowania ze względu na brak informacji o ich wytwarzaniu.

Wykonując mehendi z niskiej jakości, niecertyfikowanych surowców, niektóre kobiety stają się zakładnikami piękna, gdy ich okolica dekoltu zamienia się w pole usiane podrażnieniami i plamami, a co gorsza z oparzeniami chemicznymi i blizną.

Wyciągamy wniosek! Należy kontaktować się tylko z zaufanymi rzemieślnikami korzystającymi z wysokiej jakości produktów od sprawdzonych producentów.

zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №036 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №037 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №038 - Pierś Mehendi -

         Ponadto pigment henny zależy od:

 1. sama pasta;
 2. miejsca, biorąc pod uwagę fakt, że kolor na klatce piersiowej zawsze będzie jaśniejszy niż na innych częściach ciała;
 3. czas trwania kontaktu;
 4. rodzaj skóry i osobowość.

Ważne jest, aby wiedzieć, że obraz po aplikacji trochę zanika, następnego dnia ciemnieje, a dopiero po dwóch dniach powstaje ostateczny odcień. Dlatego nie zaleca się moczenia rysunku, smarowania olejem i kremami przez 48 godzin.

Minus mehendi na klatce piersiowej to czas noszenia, który wynosi od trzech dni do tygodnia.

Plus w ogromie strefy, gdzie można umieścić zarówno małe, jak i mega wolumetryczne obrazy.

Przed malowaniem przyjrzyj się obiektywnie dekoltowi. Mając wiotkość, zmarszczki, zwiotczenie i inne niedociągnięcia, ta procedura tylko pogorszy sytuację, otwierając wszystkie twoje minusy do wyświetlenia.

zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №040 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendi na kobiecej piersi 30.11.2018 №042 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendi na kobiecej piersi 30.11.2018 №043 - Pierś Mehendi -

Popularne rysunki kobiet.

Odważne panie potrafią nałożyć mehendi na klatkę piersiową, a do wyboru wzoru należy podejść świadomie.

Najczęstsze symbole to:

 • Lotos to znak kobiecości, subtelności duszy;
 • Skrzydła – wolność życia, czystość, miłość, obecność anioła stróża;
 • Księżyc i księżyc mówią o pięknie kobiety;
 • Róża oznacza dziewictwo;
 • Ryby oznaczają pasję, wiadomości erotyczne;
 • Punkty równe oddanie ich połowie;
 • Trójząb jest kobiecy;
 • Sześciokątna gwiazda – harmonia partnerów życiowych.

Wspólne rysunki w postaci kotów, ptaków, motyli i kokardek, hieroglifów, napisów i chińskich znaków.

zdjęcie rysunku Mehendi na kobiecej piersi 30.11.2018 №075 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendiego na kobiecej piersi 30.11.2018 №076 - Pierś Mehendi - zdjęcie rysunku Mehendi na kobiecej piersi 30.11.2018 №082 - Pierś Mehendi -

Mehendi . męskie.

Mężczyźni rzadziej stosują rysunki do tej części, ale są tacy, którzy w ten sposób powodują społeczeństwo, zdradzają swoją bezczelność. Wspólne obrazy:

 • Sowa – mądrość, wiedza;
 • Napis na imię;
 • Skrzydła oznaczające pozbycie się codzienności;
 • Wilk, lew, tygrys, każdy oznacza własną świętą koncepcję;
 • Łapacz snów – obrońca przed siłami zła.

Obraz na piersi przyciąga wzrok, zamienia codzienność w święto, właściciel obrazu ze zwykłej osoby w indywidualną, wyjątkową i niepowtarzalną.

Mehendi na klatce piersiowej (rysunki henny) – przykładowe zdjęcia rysunków z 30.11.2018

Obejrzyj wideo:

Przygotowane przez: annadanilina (Danilina Anna Evgenievna)