Záhradníctvo

Vytvorte kvetinovú lúku – ktoré kvety prichádzajú v záhrade?

Kvety-na jar-tulipán-fialky

Jar je skoro tu a pre záhradníctvo je načase porozmýšľať, ktoré kvety sa hodia do našej záhrady. Narcisy, tulipány, fialky sú nespočetné kvety, ktoré nás vždy vítajú, keď ideme von a keď prídeme domov. Prírodné tipy a pokyny k starostlivosti o správne záhradníctvo Vytvorte lúku z kvetov, vám pomôže vytvoriť požadované miesto ako malý raj na zemi.

 Vytvorte kvetinovú lúku – záhradkárstvo chcete, prosím!

Záhradné práce na jar

Vytvorte si kvetinovú lúku a na jar si užívajte nádheru svojej vlastnej záhrady, mali by ste zvážiť niekoľko vecí. Vhodné sú polohy, ktoré nepodliehajú ťažkým stopám a sú čo najslnečnejšie. Dôležitá je pôda chudobná na živiny a ideálne dobre odvodnená. Ak je obsah živín vysoký, odporúča sa odstrániť hornú vrstvu pôdy alebo vmiešať piesok alebo jemný štrk na vyhladenie. Čím je pôda úrodnejšia, tým je jednoduchšie udržiavať kvetinovú lúku. Na živinami bohatých lokalitách dominuje po niekoľkých rokoch niekoľko lúčnych tráv, ktoré sú rozšírené aj na konvenčných farmárskych lúkach. Pri výseve musí byť pôda vlhká, ani v prvých týždňoch po výseve nesmie plocha preschnúť. Tieto semená robia rozdiel medzi úspechom a neúspechom. Mal by pozostávať z miestnych a pôvodných lúčnych druhov.

Vytvorte kvetinovú lúku – ktoré kvety prídu do mojej záhrady?

Flowers-put-up-plot-wall-in-jar

Vytvorenie lúky s kvetmi bude na jar jednou z našich priorít. Existuje veľké množstvo možných druhov kvetov, ktoré môžu v našej záhrade nájsť krásny domov. Niektoré z nich teda spomenieme aj tu. Maceška napríklad miluje vlhkosť zeme a pohodlne strávila zvyšok zimy prikrytá. Doba kvitnutia nastáva v slnečných dňoch a proti škodcom a pre viac živín je tiež vhodné mať to na pamäti.

Niektoré kvety so špeciálnymi vlastnosťami

Záhradnícke vybavenie kvetinovej lúky

Vianočná ruža je predzvesťou jari, obľubuje tienisté miesta a je to trváca rastlina. Keďže je väčšinu času vždyzeleným kvetom, je nevyhnutným doplnkom každej krajiny.

Jiřiny a sedmokrásky

ktoré-kvety-prísť-byť-zasadené-na-jar

Kvety dahlia majú mnoho rôznych variácií. Slnečné polohy sú pre to veľmi obľúbené, a pretože kvetina miluje teplo, niektorí milovníci záhrad ich radšej zasadia do miestnosti pred začiatkom sezóny. Keď sú hľuzy vystavené teplu a vlhkosti, začnú hniť. Buď opatrný!

Vytvorte si jarnú záhradu s kvetmi

Neodolateľná vôňa ľalií vo vzduchu nám napovedá, že jar je na ceste. S dostatkom slnečného svetla a dostatočnou zálievkou nás očarujú počas celého prameňa.

 Nádherný časkrásne kvety na jarRÔZNE KVETY V JARNÝCH STROJOCHFialové jarné variácievytvoriť krásnu kvetinovú záhraduRužové kríky-na jar-v-ružovejNarcis-japonsko-orchidey-biele kvetyZáhradné narcisyVytvorte hyacinty-modrá-záhrada-lúkažlto-oranžové-tulipányZáhrada-lúka-na-jar-záhradníctvoKvety v krásnych farbáchVytvorte záhradnú lúku na jarVytvorte si záhradu s kvetmi na jarZáhradníctvo-s-kvetmi-fialkamiZáhradníctvo s kvetmi na jarJarné kvety-vytvorte-tulipánynajkrajšie kvety na jar