Wstążka tatuaż

Telefon stacjonarny z rurką na drucie w tatuażu – hołd dla dnia wynalezienia telefonu: zdjęcia i fakty

Tutaj możesz dowiedzieć się o telefonie stacjonarnym z rurką na drucie w tatuażu, obejrzeć ciekawe przykłady zdjęć gotowych tatuaży na ten temat i dowiedzieć się trochę ciekawego o dniu, w którym wynaleziono telefon..

Telefon stacjonarny z rurką na drucie w tatuażu - informacje i przykłady zdjęć

Telefon stacjonarny z rurką na drucie w tatuażu – informacje i przykłady zdjęć

Telefon stacjonarny z rurką na drucie w tatuażu – fakty i zdjęcia

Większość czytelników zna oczywiście telefon stacjonarny, którego rurka była przymocowana do urządzenia przewodem, ale w rzeczywistości od dawna dorastało pokolenie ludzi, którzy nigdy nie widzieli telefonu z przewodem, nigdy trzymali go w dłoniach, zresztą są tacy, którzy patrzą na telefon komórkowy z przyciskami z “jakiś” pytaniami.

Zdjęcie z dzieckiem, które nie wie, co zrobić z telefonem z przyciskiem za 1 Zdjęcie z dzieckiem, które nie wie, co zrobić z telefonem z przyciskiem za 2

W 1876 roku Alexander Graham Bell wynalazł pierwszy na świecie telefon, który dokonał prawdziwej rewolucji w komunikacji międzyludzkiej, umożliwiając ludziom, znajdującym się w dużej odległości od siebie, komunikowanie się za pomocą przewodów..

Ten stan rzeczy trwał około stu lat – wszyscy byli ze wszystkiego więcej niż zadowoleni..

Wtedy wszedł telefon bezprzewodowy. To urządzenie wciąż było przywiązane do przewodów i łączyło ludzi dokładnie wzdłuż nich, jednak pozwalało przez pewien czas korzystać z przenośnej słuchawki telefonicznej, którą można było wyjąć z bazy i np. poruszać się po domu i prowadzić komunikację . To rozwiązanie było ciekawe, przydatne, wygodne – ale wciąż nie idealne..

A w niedalekiej przyszłości wszystko zmieniło się radykalnie, dziś wszyscy mamy urządzenia mobilne – smartfony, nie tylko pozwalają nam komunikować się ze sobą, będąc w dowolnym zakątku globu, to urządzenie stało się: aparatem, pamiętnik, album i encyklopedia na dowolny temat, który zawsze masz w kieszeni.

10 marca 1876 Bell zamienił świat, w tym dniu obchodzimy Dzień Wynalezienia Komunikacji Ziemskiej, oddając hołd temu wynalazkowi.

Oczywiście wielu już po prostu nie wie, jak to urządzenie wyglądało i pomimo wszystkich jego wad, jak przydatne było dla tych, którzy bez niego zaczynali życie..

Poniżej kilka przykładów wzorów tatuaży z klasycznym telefonem stacjonarnym na przewodzie, co może być ciekawym tematem artykułów, które już dziś można zaliczyć do kategorii retro.

Zdjęcia przykładowych wzorów tatuaży z telefonem stacjonarnym na przewodzie z dnia 03.11.2020