Wstążka tatuaż

Tatuaże z Wiktorem Tsoiem w Dniu Pamięci Wiktora Tsoia – 15 sierpnia

Z materiału dowiesz się o Dniu Pamięci Wiktora Tsoia – 15 sierpnia, poznasz ciekawe fakty, możesz zobaczyć zdjęcia tematycznych rysunków tatuaży z Wiktorem Tsoi, które można wykorzystać do zaznaczenia tego pamiętnego dnia w historii.

Tatuaże z Wiktorem Tsoiem w Dniu Pamięci Wiktora Tsoia - 15 sierpnia - informacje i zdjęcia tatuażu

Tatuaże z Wiktorem Tsoiem w Dniu Pamięci Wiktora Tsoia – 15 sierpnia: ciekawe fakty i zdjęcia tatuaży

Prawdopodobnie każdy miłośnik muzyki urodzony na terytorium ZSRR z łatwością zapamięta, a może nawet zaśpiewa kilka piosenek legendarnej grupy „Kino”, której solistą był tragicznie zmarły w wypadku samochodowym Viktor Tsoi 15 sierpnia 1990.

„15 sierpnia – Dzień Pamięci Wiktora Tsoia” to data obchodzona nie tylko przez rówieśników i miłośników kreatywności, ale także przez ogromną liczbę osób z twórczej inteligencji.

Zdjęcie tatuażu z Viktorem Tsoi 15.08.2020 №001 -Viktor Tsoi tattoo-

Sam Tsoi uważał siebie i swoją pracę za apolityczną, mimo że jego piosenki w dobie rozpadu ZSRR i zmian w świadomości narodu radzieckiego, takie jak – „Czekamy na zmiany”, wyglądały bardziej niż rewolucyjnie.

Tsoi był jednym z tych, którzy potrafili uczynić kreatywność wyjątkową i niepowtarzalną w czasach totalnego naśladowania Zachodu lub podporządkowania się normom propagandy.

Historia Tsoi i grupy „Kino” rozpoczęła się od „Kvartirnik” i nagrań audio, które były przekazywane z rąk do rąk, tk. obecny rząd nie pozwolił ludziom takim jak V. Tsoi wejść na wielką scenę. Jednak talan wywołał popularność i bardzo szybko grupa Kino, pomimo oporu władz, zaczęła kolekcjonować całe stadiony.

Pomimo odwagi i wewnętrznego załamania w pracy V. Tsoi był zdecydowanie wśród ludzi, którzy przynieśli oświecenie społeczeństwu poprzez kreatywność.

Zdjęcie tatuażu z Viktorem Tsoi 15.08.2020 №014 -Viktor Tsoi tattoo-

„Gwiazda o imieniu Słońce”, „Grupa krwi”, „Czekamy na zmiany” itp. to piosenki, których się dzisiaj słucha i gra.

My, jako strona o tatuowaniu, dołączamy do obchodów Dnia Pamięci V. Tsoi i zapraszamy do obejrzenia zdjęcia tatuażu, które możesz oddać hołd grupie „Kino” i Tsoi.

Zdjęcia tatuaży z Viktorem Tsoi z 15.08.2020 (34 zdjęcia)

Obejrzyj wideo: