Tatuaż z telefonem komórkowym w urodziny telefonu komórkowego – 3 kwietnia

Z materiału dowiesz się o urodzinach telefonu komórkowego i zobaczysz przykłady tatuaży z telefonem komórkowym, które nadają się do świętowania tego dnia..

Tatuaż telefonem komórkowym na urodziny telefonu komórkowego - informacje i zdjęcia rysunków tatuażu

Tatuaż telefonem komórkowym na urodziny telefonu komórkowego – informacje i zdjęcia rysunków tatuażu

Tatuaż telefonem komórkowym w urodziny telefonu komórkowego – 3 kwietnia: fakty i zdjęcia

Życie współczesnego człowieka jest prawie niemożliwe do wyobrażenia bez telefonu komórkowego – „smartfona”. Ten nowoczesny i wielofunkcyjny gadżet zastąpił wiele zegarków, bulnik, organizer, latarkę, kompas, aparat. Nie będziemy nawet rozmawiać o całodobowym i mobilnym dostępie do Internetu i naszego ulubionego Instagrama. Ale zaledwie dwie dekady temu marzenie o nowoczesnym formacie telefonu było nierealne, nawet przycisk – bezprzewodowy (komórkowy lub komórkowy) był dla wielu cudem.

Tatuaż telefonem komórkowym 04.02.2020 №014 -telefon tatuaż-

Data obchodów urodzin telefonu komórkowego zbiegła się w czasie z ważnym wydarzeniem 3 kwietnia 1973 roku. Właśnie tego dnia twórca telefonów komórkowych Martin Cooper z Motoroli zadzwonił do swojego bezpośredniego konkurenta Joela Engela z AT&T, z urządzenia, które ważyło ponad 1 kg i pozwalało na rozmowę + – 35 minut.

Po 10 latach urządzenie zostało ulepszone i mogli je nabyć zwykli użytkownicy, którzy byli w stanie zapłacić około 3500 USD..

Tatuaż telefonem komórkowym 04.02.2020 №015 -telefon tatuaż-

Urodziny telefonu komórkowego, podobnie jak pomysł tatuażu z wzorem telefonu komórkowego, to świetny pomysł nie tylko na świętowanie, ale także oddanie hołdu wszystkim osobom, które pracowały nad stworzeniem tego rewolucyjnego urządzenia..

Nawiasem mówiąc, przedstawione poniżej zdjęcia rysunków tatuażu z telefonem komórkowym pozwolą wizualnie zobaczyć historię transformacji tego urządzenia w zwykły smartfon z ekranem dotykowym..

Przykłady zdjęć rysunków tatuażu z telefonem komórkowym na urodziny telefonu komórkowego (78 zdjęć)