Wstążka tatuaż

Tatuaż z portretem Mike’a Tysona na 54. urodziny Boksera – 30 czerwca

W tym materiale możesz dowiedzieć się ciekawych faktów i zobaczyć zdjęcie tatuażu z portretem Mike’a Tysona na 54 urodziny Boxera – 30 czerwca.

Tatuaż z portretem Mike'a Tysona na 54. urodziny Boksera - 30 czerwca - informacje i zdjęcia tatuaży

Tatuaż z portretem Mike’a Tysona na 54. urodziny Boksera – 30 czerwca: informacje i zdjęcie tatuażu

Legenda i ikona boksu – Mike Tyson urodził się 30 czerwca 1966 roku w Nowym Jorku na Brooklynie.

Los Mike’a nie był łatwy – w wieku 16 lat zmarła jego matka, a opiekę nad młodym mistrzem objął jego trener boksu Kus d’Amato..

Mike zaczął zdobywać swoje pierwsze tytuły bokserskie jeszcze w kategorii juniorów. W latach 1981-1982 zdobył złoto na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich.

Zadebiutował zawodowo w wieku 18 – 1985 i od razu wkroczył w świat boksu jako „coś niesamowitego”.

Już w 1986 roku Mike Tyson został najmłodszym mistrzem w kategorii wagi ciężkiej, a przez kolejne 20 lat swojej kariery odcisnął swoje nazwisko złotymi literami w historii światowego boksu..

Kilka faktów

Życie Saika jest czymś, czymś realnym, nie pozbawionym mrocznych stron, które bezpośrednio wpłynęły na jego bokserską karierę..

W 1992 roku Tyson trafił do więzienia, otrzymał wyrok 6 lat i został uwięziony na 3 lata. Po wyjściu z więzienia – odzyskuje tytuły – WBA i WBC.

W 1997 roku Mike Tyson za odgryzienie ucha z Holyfield traci licencję bokserską.

Potem Mike wrócił do boksu dopiero w 1999 roku i boksował aż do przejścia na emeryturę w 2005 roku..

Korty do tatuażu Mike’a Tysona

Ciekawostką jest niesławny tatuaż na twarzy Mike’a Tysona z plemiennym wzorem, który mówi o jego wojowniczej drodze i pojawił się na jego twarzy w 2003 roku.

W 2011 roku ukazał się film fabularny “Wieczór kawalerski w Vegas – 2”, w którym tatuaż Mike’a Tysona został całkowicie skopiowany, co skłoniło jego artystę tatuażu – Victora Whitmilla do skierowania sprawy do sądu z pozwem o naruszenie praw autorskich przez Warner Bros..

W ciągu 2 miesięcy konflikt rozwiązali przedstawiciele Warner Bros., jednak opinia publiczna nie została poinformowana o wysokości odszkodowania za szkody i inne niuanse..

To wydarzenie doprowadziło do lawiny podobnych pozwów ze strony artystów tatuażu, w tym dla koszykarzy NBA, które były masowo kopiowane na platformy do gier..

Otóż ​​na zakończenie świętując 54. rocznicę urodzin wielkiego Mike’a Tysona – 30 czerwca zapraszamy do obejrzenia portretów wielkiego boksera, które znalazły swoje miejsce na ciałach fanów w tatuażu.

Zdjęcia rysunków tatuaży z portretem Mike’a Tysona z 30.06.2012 (40 zdjęć)

Obejrzyj wideo: