Wstążka tatuaż

Tatuaż okularów przeciwsłonecznych na dzień wynalazku okularów przeciwsłonecznych – 1 lipca

Z materiału dowiesz się o obchodach Dnia wynalezienia okularów przeciwsłonecznych – 1 lipca możesz zobaczyć zdjęcia rysunków tatuaży z okularami przeciwsłonecznymi od słońca, które są odpowiednie, aby zaznaczyć ten dzień w historii.

Tatuaż z okularami przeciwsłonecznymi w dniu wynalezienia okularów przeciwsłonecznych - 1 lipca - informacje i zdjęcia wzorów tatuaży

Tatuaż w okularach od słońca w dniu wynalezienia okularów przeciwsłonecznych – 1 lipca: fakty i zdjęcia rysunków tatuażu w okularach

Współczesnemu człowiekowi trudno wyobrazić sobie, jak obejść się bez okularów przeciwsłonecznych w jasny, słoneczny dzień, a ostatnio to akcesorium było dostępne tylko dla wybranych członków społeczeństwa..

Dziś okulary przeciwsłoneczne nie tylko chronią oko przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, ale także dają możliwość skorygowania słabego widzenia lub uzupełnienia wizerunku..

Teraz w większości krajów rozwiniętych co roku – 1 lipca obchodzony jest dzień wynalezienia okularów przeciwsłonecznych, jako hołd dla znaczenia i użyteczności tego akcesorium.

Tatuaż z okularami 30.06.2020 # 022 -Tatuaż na okulary-

Tatuaż z okularami przeciwsłonecznymi 30.06.2020 №007 -Okulary przeciwsłoneczne- Tatuaż z okularami przeciwsłonecznymi 30.06.2020 №006 -Okulary przeciwsłoneczne- Tatuaż z okularami przeciwsłonecznymi 30.06.2020 №005 -Okulary przeciwsłoneczne-

Historia

Nie wiadomo, kto i kiedy wynalazł okulary przeciwsłoneczne od słońca, ale 1 lipca, jako początek naprawdę gorących i słonecznych letnich dni, został wybrany, aby uczcić wynalezienie okularów przeciwsłonecznych..

Pierwsze próbki akcesorium przypominającego okulary przeciwsłoneczne znaleziono na wykopaliskach z czasów starożytnego Egiptu, wykonanych ze szmaragdów i brązu.

Podobnie było w starożytnym Rzymie.

Tylko najbogatsi i najbardziej wpływowi ludzie mogli sobie wówczas pozwolić na takie akcesorium..

W starożytnych Chinach do tworzenia szklanek używano sprasowanych płyt z zadymionego kwarcu. Okulary były używane przez urzędników do ukrywania oczu, a co za tym idzie, emocji.

Tatuaż z okularami 30.06.2010 # 024 -Tatuaż na okulary-

Tatuaż z okularami przeciwsłonecznymi 30.06.2020 №001 -Okulary przeciwsłoneczne- Tatuaż z okularami przeciwsłonecznymi 30.06.2020 №002 -Okulary przeciwsłoneczne- Tatuaż z okularami 30.06.2020 # 092 -Tatuaż na okulary-

James Askew – mało znany, ale to właśnie ten naukowiec w połowie XVIII wieku przyciemnił szklane soczewki na niebiesko, tworząc okulary chroniące oczy przed słońcem i pozwalające nie mrużyć oczu.

Znany jest również dekret Napoleona Bonaparte, który nakazał chronić oczy żołnierzy w słoneczny dzień. Gogle dla wojska zostały wykonane poprzez tonowanie sadzą i utrwalanie natrysku lakierem bezbarwnym..

Foster Grant to firma, która odniosła sukces w produkcji okularów przeciwsłonecznych iw XX wieku rozpoczęła ich szeroką dystrybucję na rynku..

Bardzo szybko, w 1929 roku, Polaroid wprowadził na rynek soczewki polaryzacyjne, które były szczególnie popularne..

Cóż, teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć przykładów tatuaży z wzorem okularów przeciwsłonecznych, które są dość ciekawym i popularnym pomysłem na tatuaż..

Przykładowe zdjęcia rysunków tatuażu z okularami przeciwsłonecznymi od 30.06.2012 (98 zdjęć)

Obejrzyj wideo: