Owady w tatuażu. Sztuka tatuażu.

Owady w tatuażu – przykłady na zdjęciu

Motyl – niekwestionowany lider wśród tatuaży owadów. Lekkie, wielobarwne, uskrzydlone piękno zawsze przyciągało wyobraźnię artystów i poetów. W starożytności motyl był uważany za ucieleśnienie duszy, a Chińczycy postrzegają go jako symbol lata, obfitości, nieśmiertelności i radości. Dla Japończyków jest symbolem kobiety, lekkiej i pełnej wdzięku..

motyl - kobiecy tatuaż na nadgarstku tatuaż motyl dla dziewczynki - nakładany na podbrzusze kilka motyli w tatuażu na plecach kobiety

realistyczny tatuaż motyla dla dziewczynki na obojczyku tatuaż motyla dla dziewczyny tatuaż motyla i gwiazdy na grzbiecie

tatuaż motyla między łopatkami - opcja dla dziewczynki tatuaż motyla pod butami - u dołu nogawek tatuaż z czarnym motylem na piersi dla dziewczynki!

tatuaż motyla - praca w talii dla kobiet trójwymiarowy tatuaż motyla na łopatce dziewczyny czarny motyl - tatuaż kobiecy z tyłu szyi

Wybór odpowiedniego projektu takiego tatuażu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ istnieją tysiące opcji szkiców w szerokiej gamie stylów. Który wolisz? Realistyczny rysunek, który sprawia wrażenie, że żywy motyl zaraz wzbije się w powietrze i wzleci w niebo? Magiczny motyl, gość słodkich snów? Może plemienny motyl, który złożył swoje delikatne skrzydła i łaskocze Cię delikatną trąbą?

W starożytnym Egipcie Chrząszcz skarabeusz był jednym z najbardziej czczonych symboli. Był związany z mocami boga słońca i odrodzeniem w życiu pozagrobowym. Tak więc skarabeusz jest jednym z najstarszych i najbardziej znanych symboli generowanych przez ludzką cywilizację. Oczywiście ten znak ma bardzo silną energię..

zdjęcie - tatuaż chrząszcz skarabeusz 1 zdjęcie - tatuaż chrząszcz skarabeusz 2 zdjęcie - tatuaż chrząszcz skarabeusz 3

zdjęcie - tatuaż skarabeusz chrząszcz 4 zdjęcie - tatuaż skarabeusz chrząszcz 5 zdjęcie - tatuaż skarabeusz chrząszcz 6

zdjęcie - tatuaż skarabeusz chrząszcz 7 zdjęcie - tatuaż skarabeusz chrząszcz 8 zdjęcie - tatuaż chrząszcz skarabeusz 9

pszczoła – symbol ciężkiej pracy, bo owad cały dzień zajęty jest zbieraniem nektaru. Pszczoła spokojnie siedząca na kwiatku to idylliczny obrazek.

zdjęcie z tatuażem pszczół -1 zdjęcie z tatuażem pszczół -2 zdjęcie z tatuażem pszczół -3

zdjęcie z tatuażem pszczół -4 zdjęcie z tatuażem pszczół -5 zdjęcie z tatuażem pszczół -6

zdjęcie z tatuażem pszczół -7 zdjęcie z tatuażem pszczół -8 zdjęcie z tatuażem pszczół -9

Jednak ten, kto ośmieli się obrazić pszczołę, nie pójdzie dobrze: pasiasty miękisz zawsze ma w pogotowiu ostre żądło.