Jak zrobić tatuaż choker – wskazówki dla początkujących

Wszelkie symbole, w taki czy inny sposób, nałożone na ciało, pozostawiają ślad na energii osoby. Tatuaż Choker ma bardzo starożytną historię. Nawet plemiona indiańskie tkały je i nosiły. Początkowo takie amulety były używane wyłącznie przez mężczyzn. Później kobiety zaczęły się w ten sposób ozdabiać. Kolejny szczyt popularności tatuażu choker nastąpił w latach 90-tych. Wtedy materiałem dla nich była żyłka wędkarska. Teraz tkane są z cienkich drutów, żyłki wędkarskiej, sznurówek, wstążek i elementów o podobnych właściwościach.. Jak zrobić tatuaż z chokerem? To pytanie zadają współcześni młodzi ludzie, bo moda na nich powróciła..

Jak zrobić instrukcje tatuażu choker

– należy wziąć dowolne dwie sznurówki lub tasiemki i przymocować je klipsem do książki. Stworzy to podstawę do tkania;

– następnie bierzemy pierwszą koronkę i kładziemy ją pod drugą. Pierwszą kładziemy końcem pod jej podstawę;

– dokręć i zawiąż węzeł;

– bierzemy drugą koronkę i wkładamy ją pod pierwszą. Dokręć ponownie i zrób węzeł;

– to całkiem proste. Musisz najpierw wziąć i zacisnąć pierwszą koronkę pod podstawą, a następnie naprzemiennie i zrobić to samo z drugą. Tutaj jak zrobić tatuaż choker.

Jak zrobić tatuaż choker 7 Jak zrobić tatuaż choker 7 Jak zrobić tatuaż choker 2 Jak zrobić tatuaż choker 2 Jak zrobić tatuaż z chokerem 3 Jak zrobić tatuaż choker 3 Jak zrobić tatuaż choker 5 Jak zrobić tatuaż choker 5

Jak zrobić tatuaż z chokerem 8 Jak zrobić tatuaż z chokerem 8 Jak zrobić tatuaż choker 4 Jak zrobić tatuaż choker 4 Jak zrobić tatuaż z chokerem 6 Jak zrobić tatuaż z chokerem 6 Jak zrobić tatuaż z chokerem 1 Jak zrobić tatuaż z chokerem 1

Takie ozdoby są wielobarwne, dodaje się do nich koraliki i są wykonane z metali szlachetnych. Domowy tatuaż choker niesie nie tylko energię właściciela, ale także pozostawia miejsce na lot wyobraźni i kreatywności. Tatuaż chokera, jak się robi taki tatuaż? Wideo w sieci będzie odpowiedź. Ta metoda jest odpowiednia dla osób, które szukają gotowych opcji i pomysłów. A jest ich dużo, a niektóre wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Nawet gwiazdy noszą tatuaże choker. Są designerskie i domowej roboty. Ich piękno to dostępność i prostota. Biżuterię nosi się na szyi, w pasie i na nadgarstkach. Im cieńszy materiał i prostszy rysunek tatuażu chokera, tym bardziej realistycznie wygląda na ciele..