Wstążka tatuaż

186 zdjęć tatuażu na deskorolce w Międzynarodowy Dzień Skateboardingu – 21 czerwca

Z tego materiału możesz dowiedzieć się o Międzynarodowym Dniu Skateboardingu – 21 czerwca, poznać cechy daty i historię wakacji, możesz zobaczyć zdjęcia rysunków tatuaży przedstawiających deskorolkę, za pomocą której możesz zaznaczyć ten dzień w historii.

186 zdjęć tatuażu na deskorolce w Międzynarodowy Dzień Skateboardingu - 21 czerwca - informacje i zdjęcia tatuażu

Międzynarodowy Dzień Skateboardingu – 21 czerwca i zdjęcie tatuażu z „rolką”

Aktywni ludzie w końcu dochodzą do zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na adrenalinę, często wyjściem jest apelacja do sportów ekstremalnych. Problem z powodzeniem rozwiązują skoki spadochronowe, nurkowanie i wspinaczka skałkowa.

Niestety wyżej wymienione sporty nie są odpowiednie dla wszystkich, ze względu na najwyższe wymagania dotyczące kosztów finansowych i zdrowotnych (sprawność fizyczna).

Biorąc pod uwagę powyższe, z roku na rok wśród miejskich „ekstremalnych” coraz popularniejsza staje się jazda uliczna na desce z kółkami – jazda na deskorolce.

Aktywność na świeżym powietrzu stała się tak popularna, że ​​społeczność dostała własne święto – Międzynarodowy Dzień Skateboardingu – 21 czerwca.

Jakaś ciekawa historia

Święto sięga 2004 roku, kiedy to powstało z inicjatywy społeczności deskorolkowej..

Ta sama jazda na desce z kołami zawdzięcza swoje istnienie surfingowi. To właśnie popularyzacja surfingu w połowie lat 50. przyniosła światu jazdę na desce w mieście..

Metoda ta była świetną okazją treningową dla surferów podczas bezwietrznej pogody lub w warunkach całkowitego braku fal i pobliskiego stawu..

W hołdzie surfingowi i deskorolce zapraszamy do obejrzenia ciekawych rysunków tatuaży na deskorolce, które są odpowiednie zarówno dla deskorolkarzy, jak i różnego rodzaju „ekstremistów”.

Przykładowe zdjęcia wzorów tatuaży na deskorolce z 19.06.2021 (187 zdjęć tatuaży)