Vlasy a účesy

Účesy v pouličnom štýle pre dlhé vlasy

pruhované šaty-chvost-pripnutý-účes

Keď nosíte dlhé vlasy rozpustené a ležérne, je načase dať im nový vzhľad. Ukážeme vám dva pokyny na ilustráciu a kreatívnu inšpiráciu, ako štart pre nový trend: elegantný účes s chvostom vyrobeným z vrkoča, bočný vzhľad a francúzsky skrútený vnútorný účes, takzvaný francúzsky twist. Títo dvaja S.účesy v štýle korún sú nosené dvoma známymi osobnosťami a sú podané brilantne; módna návrhárka Rachel Zoe a ikona štýlu a celebrita Olivia Palermo.

Rachel Zoe za účesy v pouličnom štýle

Módny návrhár-čierno-lesklý-outfit-dlhé-blond-vlasy

Vlasový stylista Matt Fugate nám ukazuje, ako tieto dve umelecké diela vyrobiť- Účesy v pouličnom štýle môže odrážať Keď sa zblízka pozriete na účes Rachel Zoe, jej zapletaný bočný cop nepôsobí tak komplikovane. S týmto účesom môžete tiež získať štýl a eleganciu.

Kroky v účesoch v pouličnom štýle

Pokyny-kravata-vrkoč-bokom-so sponou do vlasov

Kroky v Účesy v pouličnom štýle: Začnite rozdeľovať vlasy na polovicu pomocou malíčka a zarovnanú delenú polovicu vlasov zarovnajte medzi obočie a ľavé ucho. Tieto kučeravé vlasy zapletiete ako cop, preto je tento krížový smer veľmi dôležitý. Pravú polovicu vlasov si zopnite do chvosta, aby ste mohli bez rušenia pokračovať v úprave ľavej strany.

Na lepšie držanie použite špendlíky

cop s dlhými blond vlasmi na ramene

Odstráňte tri uvoľnené pramene a začnite zapletať vrkoč začínajúci od línie vlasov. Keď si zapletáte vrkoč, snažte sa udržať smer tým, že pramienky stiahnete pevne nadol, aby vyzerali ako rovná čelenka. Hotový vrkoč si uviažte za ucho elastickou mašličkou alebo sponkou do vlasov. Vezmite si chvost doľava a pred tým, ako k nemu pripojíte cop, nechajte zospodu 1 cm prameň, aby ste ho mohli omotať okolo sponky do vlasov. Ďalším krokom je omotať tento tenký prameň okolo vlasov a urobiť ich neviditeľnými. Do lepšie zabalenej časti vložte bobby pin pre lepšie a pevnejšie držanie. A keď citujeme Madonnu: „zaujmite pózu“, vytvorili sme účes v pouličnom štýle.

 Olivia Palermo a jej francúzsky twist účes

čierno-blejzerovo-pruhované šaty-pripnutý účes

Účesy v pouličnom štýle zvládnete za pár okamihov! Druhá ikona celebrít a štýlu Olivia Palermo predstavuje svoj účes pripnutý a skrútený dovnútra, čo vyzerá dosť komplikovane, ale dá sa to zvládnuť.

Účesy v pouličnom štýle s určitým zvratom

zvraty-rozchod vlasov

Rozdeľte vlasy na dve časti s časťou v strede a potom znova na dve. Prednú časť umiestnite pred tvár a druhú časť za krk. Zapnite dva predné diely, aby ste mohli nerušene pracovať na zadných vlasoch. Vyberte uvoľnené pramene a začnite ich dráždiť prstami. Štýl je a la Art Jonny Depp v jeho úlohe nožnice Edwarda. Česanie vlasov dozadu ich zničí, preto vám odporúčame dráždiť ich iba mierne v opačnom smere pokožky hlavy. Akonáhle budete mať takú voľnú, šupinatú strapatú textúru vlasov, chyťte celé množstvo vlasov hore, palcami nadol a pripravte vlasy na natočenie. Začnite vlasy otáčať dovnútra, kým nebudú všetky voľné pramene skrútené. Zaistite skrútené vlasy bobby pin alebo bobby pin, aby sa nič nerozpadlo.

Krásny účes, šťastná žena

Kožený opasok s kovovými prvkami-pripnutý účes-Olivia-Palermo

Uvoľnite prednú časť vlasov, obidve časti pevne stiahnite a stočte do zákruty ako forhend po oboch stranách tváre. Na francúzskom zákrute ho zaistite niekoľkými skrytými bobby kolíkmi. Ak máte vrstvené vlasy alebo ofinu, mali by ste niekoľkokrát použiť bobby piny, kým budete držať kratšie pramene na mieste. Nakoniec sa môžete nastajlovať pomocou laku na vlasy. Zaisťuje dlhšie držanie a viac lesku. Vy, pani, s týmto nádherným účesom v pouličnom štýle sa konečne môžete široko usmiať a urobiť pózu z fotenia. Proste skvelé!

 Vyberte si správne príslušenstvo

 Oválne náušnice-motýľové cvoky-pripnuté-účes

Parížsky týždeň módy

Čierne-priehľadné-šaty-Olivia-Palermo

zlatý prsteň-póza-odber-kvetov-ako-dekor-francúzskeho zákrutu

Bočný chvost bez copu

dlhé blond vlasy-stojan-na stranu

S bočným delením

Pastelové tóny-šaty-s-ozdobami-ozdobené-účes-chvost

Účes v štýle Street s rozchodom uprostred

tmavo-modré-šaty-farebné-cop-účes-pouličný štýl

Elegantné aj s plným vrkočomMóda-šperky-zelená-čierna-bolerko-účes-s vrkočom

Účes družičky

Ružové šaty-družička-účes-bok-chvost

Štýlový svadobný účes

Svadobný účes ako náušnice do vlasov

Ležérny a elegantný v každodennom živote

Letný účes-trend-pohľad-zadný vrkoč

Trend aj v Hollywoode

čierne šaty-so-zlatou farbou-čipkou-chvostom-bočný vzhľad