Vlasy a účesy

Účesy s čelenkou – 30 nápadov na romantický vzhľad

účesy s gumičkou do vlasov bob styling selena gomez strieborná

Pásky do vlasov sú perfektnou variantou nielen pre zlý deň vlasov, ale aj pre elegantné dekorácie na párty. Nezáleží na tom, či máte krátke, stredné alebo dlhé vlasy. Účesy sú všestranným talentom a hodia sa ku každému oblečeniu. Pozrite sa na naše skvelé nápady pre Účesy s gumičkou do vlasov a zistite, ako môžete pomocou tohto vlasového doplnku dodať striktnému drdolu alebo voľnému odlíčenému vzhľadu veľmi individuálny nádych.

Účesy s čelenkou – napoly otvorený účes

účesy s gumičkou do vlasov dráždia hnedé béžové flitre napoly otvorený veniec do vlasov

Čelenka môže úplne zmeniť váš vzhľad. Či už krásne letné alebo elegantné a formálne, updo s čelenkou zvýrazní každý štýl. Ak je čelenka vrcholom vášho oblečenia, môžete svoje šperky zmenšiť. Pre romantický vzhľad sú obzvlášť dobré čelenky vyšívané kvetmi a perlami.

Účesy s čelenkou a pigtailom

účesy-nápady na vlasy-pásy-drdoly

Na tento elegantný skrútený účes potrebujete len čelenku, pár bobby pinov a lak na vlasy. Umyte si vlasy a pekne ich prečešte. Vytvorte strednú alebo bočnú časť. Pás na vlasy okolo hlavy – trochu vyššie v hornej časti hlavy, o niečo nižšie vzadu. Na oboch stranách môžete odstrihnúť časti vlasov tesne pred uchom, ktoré budú neskôr zapletené do vrkočov. Potom si natočte vlasy, omotajte ich okolo čelenky a zopnite. Všetko zafixujte lakom na vlasy a máte hotovo.

Letné účesy s gumičkami do vlasov – 33 nápadov na krásne stylingy

Pás na vlasy ako doplnok – 25 krásnych účesov

Najkrajšie vlasové doplnky na leto – 40+ inšpirácií!

Účesy s čelenkou – návod

Účesy s vlasovým pásom inštrukcie-curling účes-cop

Účes nevesty so stužkou kvetov

účesy s vlasovou páskou nevesta nápad biele kvety updo

Pre úspešný a výstižný účes na svadbu má veľký význam vybrať si naozaj peknú a kvalitnú čelenku. Mala by ladiť so svadobnými šatami a vizuálne ju dopĺňať. Musíte tiež zvážiť, či sa čelenka hodí k vybraným šperkom. Najlepšie urobíte, ak použijete decentné napichovacie náušnice a zaobídete sa bez náhrdelníka. Na to môže nevesta nosiť náramok. S bujnými čelenkami je dokonca vhodné šperky vynechať a zvýrazniť romantický účes. Účes na svadbu je krásny doplnok, ktorý znamená väčšiu individualitu a povedomie o štýle.

Voľné vlasy ozdobte čelenkou

účesy s korálkom na retiazke do vlasov ružová otvorená ofina do vlasov

Keď nie je čas na komplikovaný účes, čelenka je dokonalým riešením, ako dodať vzhľadu svieži nádych. Vlásenky sú k dispozícii v nespočetnom množstve prevedení, farieb a modelov, takže si z čoho vyberať. Zvolený doplnok by mal samozrejme ladiť s celým outfitom a farebne s ním ladiť. Zvlášť hravo to vyzerá, keď sú do čelenky začlenené rôzne štruktúry. Perly, nity, mašle a textúry si prídu na svoje, keď je účes nekomplikovaný a máte vlasy otvorené..

Bočný účes s čelenkou z kamienkov

účesy s čelenkou sidecut ležérne elegantné strieborné ofiny

Krásne čelenky nie sú len pre ženy s dlhou hrivou. Dámy s krátkymi vlasmi môžu tiež ťažiť z atraktívnej pokrývky hlavy. Čelenky s opulentnými ozdobami, kamienkami, iskrami a nitmi sú skvelou voľbou na večierky a obzvlášť vtedy, ak si želáte skalnatý vzhľad. Odporúčame rozhodnúť sa pre o niečo jednoduchší alebo aspoň jednofarebný outfit. Potom už nie sú potrebné žiadne ďalšie šperky. Očarujúci vzhľad dotvoria pekné vysoké podpätky alebo lakované topánky.

Gumička do vlasov vyšívaná

updo-čelenka-kvetinové motívy-šikmá ofina

Pásy do vlasov sú často navrhnuté ako bábiky, aby celému vzhľadu dodali ženský a ženský nádych. Je možné vidieť prevažne kvetinové motívy, vyšívané detaily a opulentné látky. Vytvárajú romantický vzhľad, o ktorý sa snaží takmer každá žena pri zvláštnych príležitostiach. Pripomína to aj pokrývku hlavy z minulosti, keď ženy často nosili vo vlasoch kvety a vence. Čelenka rámuje tvár a upozorňuje na oblasť očí.

Červený pásik na vlasy ako zvýraznenie

účesy-čelenka-nápady-romantické-keira-knightley

Čelenka vyšívaná jemnými kvetmi môže nádherne doplniť outfit s kvetinovými akcentmi a kvetinovými motívmi tak, ako by to nedokázal žiadny iný šperk. Na fotografii vyššie je britská herečka Keira Knightley. Jemná ozdoba do vlasov s červenými kvetmi vytvára spojenie medzi jej šatami a účesom. Žiadne náušnice alebo iné šperky neodvádzajú pozornosť od prízvuku v celom vzhľade – od červených detailov. Sú stredobodom videnia a vytvárajú nezabudnuteľný vzhľad.

Nápad na dlhé, rozpustené vlasy

účesy-čelenka-nápady-olivia-wilde-otvorené-vlasy

Dámy s veľkým čelom sa spravidla vyhýbajú noseniu čeleniek, ktoré sú blízko hlavy, a nie bez dôvodu. Široký obrys tváre zvýrazňuje aj gumička do vlasov. Napriek tomu si pár kúskov vyčarujete výhodnejší vzhľad. Dôležité sú predovšetkým dve veci: extra objem na temene hlavy a jednoduché líčenie, ktoré zvýrazní oči a / alebo pery. Olivia Wilde to zvládla perfektne – žiarivo červený rúž a hrubá očná linka upútajú pozornosť diváka na jej pekné črty. Vlasy sú navrhnuté tak, aby mali v hornej časti hlavy zvýšený objem a zostali otvorené, čo dodáva celému vzhľadu väčší pohyb. Jednoducho nádherný!

romantický pootvorený účes

účes-čelenka-nápady-napoly otvorené vlasy

Nežné, úzke čelenky sú spustené o niečo hlbšie a nosia sa na čele. Ležérny boho-hippie look vyčaruje bez veľkej námahy. Najlepšie je vlasy vopred zatočiť, nechať vychladnúť a potom si dať na hlavu gumičku do vlasov. Trochu ho stiahnite, pretože by mal byť pred čelom, priamo pred líniou vlasov a trochu nižšie vzadu. Potom vezmite veľký prameň na každú stranu a uviažte ho okolo zadnej časti gumičky do vlasov. Ak je to potrebné, zafixujte ho sponkami do vlasov.

Na boku nosený vrkoč z rybieho kosti

účesy-čelenka-nápady-vrkoče-vrkoče-nosené-zboku-neodpustený-vzhľad

Filigránová zlatá gumička do vlasov

updo-zlaté vlasy-pásmo-Gemma-Arterton

účes-nápady-stredná rozchod-zlatá-páska-vlasy

účesy-čelenka-nápady-bočný-drdol-drôtené kamienky

účesy-čelenka-nápady-romantický vzhľad

účes s nápadmi na čelenku-otvorené-vlasy-kučery

účesy-čelenka-nápady-stredne dlhé vlasy-polootvorené

Účesy s čelenkami-nápady-drdoly-kvety-čelenky-sienna-mlynárka

účesy-čelenka-nápady-drdol-zapletaný účes

updo-tenká čelenka-kamienky

účesy-čelenka-návod-zákrut-v-účese-dlhé vlasy

účesy-čelenka-návod-twist-v-účese-gatsby-look

účes-kvety-čelenka-rovná-ofina

updo-black-pearl-hair-band

updo-hair-band-nápady-strieborné-reťaze

Účesy s nápadmi na gumičku do vlasov-široké-zlaté-objemné-vlasy

retro nápady pre updo hair band