Vlasy a účesy

Čokoládovo -fialová farba ako trend vlasov pre očarujúci jesenný styling

fialová-čokoládová-tmavo-hnedá-pramene-dizajn-profesionálny-účes

Vďaka novému trendu farby vlasov mnohé ženy snívajú o novom účese, a tým je takzvaný fialový efekt, ktorý sa používa na čokoládovo hnedé vlasy. Ak hľadáte nové farby na vlasy, ktoré sú účinné a trendy zároveň, touto kombináciou nič nepokazíte. Pretože napriek tomu, že jemná farba lila je čokoľvek iné ako prirodzená, vďaka základnej farbe a technike nanášania vytvára pôsobivo prirodzený vzhľad, ktorý by chcel mať takmer každý. V tomto článku by sme vám chceli vysvetliť, čo presne je farba Chocolate Mauve, ako sa dosahuje a odkiaľ vlastne pochádza. Okrem toho máme niekoľko ukážkových obrázkov a farebných variantov pre čokoládovú farbu vlasov s odtieňom lila, aby ste tiež mohli získať nápady, ak si chcete zafarbiť vlasy..

Farba čokolády – ako to vyzerá?

fialová čokoládová jemný vzhľad-trblietanie-ružová-ružová

Ako už bolo spomenuté, teplá čokoládová hnedá je základnou farbou tohto stylingu. Môžete si vybrať medzi rôznymi odtieňmi, ako chcete. Kto má rád trochu svetlejšie, môže si trúfnuť vyskúšať aj čokoládovo -fialovú farbu ako aj tí, ktorí majú radšej tmavšie vlasy. Hnedé tóny umocňuje jemná ružová, ktorá je známa z nádherných kvetov slezu (odtiaľ názov). Tu sa môžu líšiť aj nuansy a môžu byť vybrané podľa chuti. K ružovej sa zvyčajne pridáva niekoľko akcentov v ružovej farbe vlasov, čo dodáva vlasom atraktívny trblietavý vzhľad. Pretože vlasy najlepšie absorbujú jasné farby, keď sú svetlé, na tmavé vlasy je potrebné vopred použiť bieliace činidlo, ktoré odstráni pigmenty z vlasov a poskytne perfektný základ pre ružový odtieň..

fialové čokoládovo červené trblietavé balayage vlasové trendy

Technika balayage sa používa na vytvorenie prirodzeného prechodu a vzhľadu. Styl podobný ombre sa dosiahne voľným votrením farby do vlasov. Pretože to nie je pre začiatočníkov také jednoduché, je lepšie obrátiť sa na odborníka na farbu Chocolate Mauve. Iba tak je možné zaručiť hladký prechod na jednej strane a dlhotrvajúci vzhľad na strane druhej.

Vyrobte si vlasy ombre sami – pokyny pre blondínky, brunetky & prístup

Farbenie červených vlasov – tipy na starostlivosť a 37 nápadov na styling

Farebné vlasy podľa lunárneho kalendára pre skvelý výsledok

Odkiaľ prišiel nápad??

fialová-čokoládovo-pastelová-purpurovo-svetlohnedá-tmavá blond

Newyorská kaderníčka Hanna Edelman je považovaná za vynálezkyňu čokoládovo -fialovej farby na vlasy. Jej salón sa nachádza v Brooklyne a nazýva sa „Brush in Hand“ – názov, ktorý dokonale popisuje techniku ​​balayage na farbenie vlasov. Myšlienka novej trendovej farby vznikla pomerne spontánne, keď sa stylista rozhodol použiť niektoré zo zostávajúcich pastelových tónov z minuloročných letných trendov a zmiešať ich dohromady, aby zistil, aký bol výsledok. Farba sa rýchlo zmenila na trend farby a vlasov na jeseň. Vďaka jemným a príjemným akcentom vyzeráme sviežejšie, čo môže byť pre náš styling veľmi prospešné, najmä v chladnejšej jeseni.

Farba čokoládovej farby – nápady a varianty

fialová-farba-čokoláda-kontrast-melír-ružovo-oranžovo-ružovo-hnedá

Trendová čokoládovo -fialová farba má svoje základné princípy, dá sa povedať, ale ako už bolo spomenuté, je možné ich tiež meniť, variovať a navrhovať podľa vlastného vkusu. Radi by sme vám ukázali, že to nemení elegantný a jedinečný vzhľad pomocou nasledujúcich príkladov, v ktorých boli obe farby vlasov použité v rôznych nuansách. Nezáleží na tom, či chcete len jemné farebné akcenty alebo niečo extravagantnejšie, pretože pri tomto farebnom trende sú možné oboje. Nechajte si poradiť svojim kaderníkom, aby našiel perfektné odtiene pre váš typ a nakoniec bol s vašim novým štýlom úplne spokojný..

Tmavohnedé vlasy a fialka

fialová-čokoládovo-pastelová-ružová-čipkovaná-ofina-tmavohnedá-vlasy

Ak chcete, aby bola farba vlasov hnedá obzvlášť tmavá, môžete touto kombináciou dosiahnuť požadovaný efekt. Prístup k tmavej čokoládovej hnedej sa tu drží relatívne krátko, takže ružové nuansy začínajú vysoko. Je to skvelý variant pre dlhotrvajúci vzhľad, v ktorom nanajvýš treba prefarbiť prístup, ale nie nevyhnutne prechod,.

Prechody v rôznych smeroch

fialová-čokoládová-ružová-purpurovo-hnedá-prechodová-ombre-balayage-technika-styling

Pri tomto štýle je možné pozorovať dva prechody. Na jednej strane je klasický prechod farby čokoládovej lišty viditeľný zhora nadol a na druhej strane ďalší zo zadnej časti hlavy k predným častiam vlasov. Pre predné pramene bol zvolený svetlo ružový odtieň, ktorý smerom k zadnej časti hlavy postupne tmavne a prechádza do purpurového odtieňa.

Bledé svetlofialové tipy

fialová-čokoládová-bledo-ružová-pastelová-melír-tipy-farbenie-ombre

Pre lepší kontrast nechajte hroty vyblednúť do bledého pastelového odtieňa. Táto farba Chocolate Mauve je najvhodnejšia pre odvážne ženy medzi vami, pretože je ešte výraznejšia ako klasická Chocolate Mauve. Zvlášť teplý a tmavší odtieň hnedej pre prístup vyzerá veľmi atraktívne v kombinácii s chladnou pastelovou ružovou. Na tento účel si ale môžete vlasy aj odfarbiť svetlejšie.

Kontrastné pramene

fialová farba-čokoládové-pruhy-červeno-blond-ružovo-tmavo hnedá

Ak nechcete, aby boli prechody v čokoládovo-fialovej farbe také rovnomerné, ale dávate prednosť vysokému kontrastu a hustým farebným prameňom, môžete sa pre to samozrejme tiež rozhodnúť. V tomto prípade zvážte, aké nuansy chcete vo vlasoch. Vyššie uvedený príklad ukazuje efektívnu kombináciu ružových a červeno-blond prameňov, ktoré pre korene splývajú do tmavohnedej základnej farby.

Svetlohnedé vlasy a efekty

fialová farba-čokoláda-svetlohnedé-vlasy-lesklé-vrkoč-polootvorené

Trendové farby pre vlasy sa tu kombinujú so svetlohnedým tónom. Vzhľad vyzerá obzvlášť prirodzene a je vytvorený efekt slnkom odfarbených vlasov, ktoré sú typické pre techniku ​​balayage. Fialová farba je rozpoznateľná iba diskrétne. Perfektný variant pre všetkých, ktorí si netrúfajú na extravagantný styling. Svetlo hnedá vo vlasoch tiež vytvára príjemný lesk, ktorý je obzvlášť účinný pri svetle.

Fialová s červeným leskom

fialová-čokoládová-jesenná-stylingová-balayage-červená-trblietavá-ružová

Čokoládovo hnedá ako prístup a fialový efekt s červeným leskom je ďalším variantom, ktorý sa nepochybne perfektne hodí k jeseni. Bledoružový odtieň je kombinovaný s o niečo silnejšími červenými pruhmi, ktoré sa striedajú s rovnomerným prechodom. Na koni alebo bez neho nezáleží.

fialová farba čokoládová dámy-look-hairstyling-nápad-jesenný trend

Mimochodom, farba Chocolate Mauve je nielen vhodná pre dlhé vlasy, ale vyzerá skvele aj na krátkych účesoch. Vďaka atraktívnemu vlnovému vzhľadu vyzerá štýl ešte atraktívnejšie a perfektne orámuje tvár, aby zvýraznil svieži vzhľad vašej pokožky farbami..