Vlasy a účesy

Living Coral Hair – takto nosíme trendovú farbu v lete!

Korálové vlasy pastelové farby vlasov Trendy vlasov leto 2019 Očné líčenie Očné linky Krátke vlasy

Tento rok nás všetkých chystá niekoľko vzrušujúcich trendov v oblasti farby vlasov. Čím je vonku teplejšie, tým viac chcete malú zmenu. Teraz je teda čas na novú a sviežu farbu, vďaka ktorej bude vaša hlava žiariť na slnku a zabudne na nudnú zimu. Inštitút farieb Pantone každoročne vyberá farbu roka. Podľa odborníkov na farby sa všetko vo svete módy tento rok bude točiť okolo koralovej červenej. Nie je preto veľkým prekvapením, že trendová farba pristáva aj nám na hlavách. Od jemných a pastelových farieb až po jasnejšie a živé nuansy – škála farieb je skutočne obrovská. V tomto článku vám povieme, či by vám nový módny trend Living Coral Hair vyhovoval a ako ho môžete najkrajšie nosiť a kombinovať!

Koralová farba vlasov zvýrazňuje trendy vlasov letné žiarivé farby dlhé vlasy

Living Coral Hair nie je jednoduchý koralový odtieň, ale skôr výrazná koralová červená s oranžovými nuansami a zlatými podtónmi. Znie to rozkošne a farba vlasov tiež. Farebné nuansy, ktoré nám pripomínajú koralové útesy a podmorské svety, by mali tiež priniesť energiu a pôsobiť na nás relaxačne. Dobrej nálade sa jednoducho nedá vyhnúť.

Living Coral Hair – Kto vyhovuje trendovej farbe?

Korálové vlasy Farba vlasov Trendy Farba roka dlhé vlasy

A teraz máme dobrú správu pre všetky ženy – Living Coral Hair skutočne vyhovuje úplne všetkým. V závislosti od typu je však stále potrebné zvážiť niekoľko vecí.

  • Ak máte mierne opálenú pleť, je to pre vás perfektná farba vlasov. V kombinácii so slnkom pobozkanou pokožkou vyzerajú nuansy koralových farieb báječne a nechajte sa ponoriť priamo do ďalšej dovolenky na pláži. Navyše tu zlatý tón perfektne ladí, napríklad ako rozjasňovač na lícach alebo ako šperk.

Koralová farba na vlasy Tmavé trendové farby Letný vrkoč dlhé vlasy

  • Máte ryšavé vlasy? Potom by ste mali prispôsobiť koralový tón obočiu a farbe očí. Čím jemnejšia je farba vlasov, tým krajšie vyzerá! Jemný odtieň dokonale ladí s väčšinou svetlou a krehkou pleťou ryšavých žien. Pre krásny a romantický vzhľad sú odevy bielej a pastelovej farby ideálne.
  • Ak ste blondínka, máte v novom trende Living Coral Hair skutočné šťastie. Potom budete zvyčajne ušetrení všetkého bielenia.

Farbite vlasy trendovou farbou roka

Korálové vlasy farba vlasov pastelové vlasy módne trendy letné krátke vlasy

Ako to už často býva pri väčšine nových farieb na vlasy, odporúčame vám navštíviť dobrého kaderníka pre Living Coral Hair. Nie všetky vlasy sú si rovné a nie všetky vlasy je možné farbiť rovnakým spôsobom. Preto by ste mali mať na pamäti, že cesta k dokonalému koralovému odtieňu môže nejaký čas trvať. Farbenie často trvá dlhšie, obzvlášť pri tmavších vlasoch, pretože vlasy je potrebné najskôr odfarbiť. Zvlášť pokiaľ ide o bielenie a prefarbovanie, sú potrebné odborné znalosti a veľký takt! Pre dokonalé živé koralové vlasy kaderník zvolí kombináciu jemných červených tónov a potom pracuje v mnohých zlatých prameňoch – vďaka nim sa vaše vlasy budú nádherne trblietať a dodajú farbe hĺbku a teplo..

Living Coral Hair – Správna starostlivosť o vaše vlasy

Trendy v korálových vlasoch Letné nápady na líčenie očí Oranžové očné tiene

Nová farba vlasov je ako nový život. Aby ste si mohli krásne a lesklé vlasy užívať dlhšie, mali by ste sa o ne doma dobre starať.

  • Na farbené vlasy určite používajte šampón a kondicionér, pretože tieto tmelia farebné pigmenty. Predbežný základný náter tiež chráni farbené vlasy pred vyblednutím.
  • Neumývajte si vlasy príliš horúcou vodou. To ich ešte viac namáha a robí ich matnými a krehkými.
  • Vaše krásne živé koralové vlasy blednú, ale bude ešte nejaký čas trvať, kým prídete k ďalšej návšteve kaderníka? Šampóny, kondicionéry alebo masky s farebnými pigmentmi nedokážu zázraky, ale osviežia farbu a poskytnú intenzívnu starostlivosť.

Trendy v korálových vlasoch Nápady na farbu vlasov Dlhé účesy v móde Trendy v lete

  • Kondicionér môžete vo vlasoch nechať aj cez noc, potom je efekt ešte lesklejší a silnejší. Za týmto účelom naneste kondicionér na uterákom vysušené vlasy, vmasírujte, rozčešte a zapleťte alebo zopnite do drdola. Ak je vám zima, môžete si omotať uterák okolo hlavy. Týmto spôsobom môžu výživné zložky preniknúť do vnútra vlasovej štruktúry, obnoviť vlasy a dodať im hodvábny lesk..

Coral Living Hair v krásnom ombré vzhľade

Trendy v živých koralových vlasoch Balayage v lete 2019 dlhé vlasy

Môžete sa rozhodnúť pre klasický vzhľad ombré, ktorý začína vašou prirodzenou tmavou farbou a končí v žiarivo lesklom korálovom odtieni.

Živé koralové vlasy v štýle balayage

Living Coral Hair Balayage Trend Color Hair Trends 2019 dlhé vlasy

Balayage je perfektná farbiaca technika pre každého, kto chce dosiahnuť vysoký dopad s malým úsilím. Výsledkom je teplá a lichotivá farba vlasov.

Živé koralové vlasy – Tipy na líčenie

Living Coral Farba vlasov Farba vlasov roka Pletený sveter Očný make -up Ružové očné tiene

Ďalší tip od nás – prispôsobte líčenie a oblečenie svojej novej trendovej farbe. Niektoré farby a vzory, ktoré ste zvykli nosiť, s nimi nemusia vyzerať tak dobre. Výrazný očný mejkap alebo rúž tiež pravdepodobne nebude pôsobiť tak lichotivo – buďte preto otvorení rôznym novým odtieňom.

  • Pokiaľ ide o najlepšie farby očných tieňov pre vaše živé koralové vlasy, lichotivé tóny ako béžová, zlatá, hnedá alebo meď sú perfektnou možnosťou. Ružové zlato alebo koralové farby tiež vyzerajú krásne a dodávajú vášmu vzhľadu jedinečný monochromatický efekt. Ak ste trochu odvážnejší, môžete sa pohrať aj s kontrastnými farbami, ako je fialová alebo modrozelená. Dajte si však absolútny pozor, aby tieto ladili s vašim outfitom, aby nepôsobil príliš neprehľadne.

  • Pokiaľ ide o červené farby, je najlepšie držať sa harmonických tónov, ktoré ladia s vašimi vlasmi. Na to sú najlepšie koraly alebo broskyne.
  • Rúže, ktoré sa k Living Coral Hair hodia najlepšie, majú podobný podtón. Ak ste sa rozhodli pre teplý odtieň, najlepšie sa hodia neutrálne farby ako ruža, malina alebo broskyňa. Chcete dosiahnuť silnejší kontrast a výrazný vzhľad? Čo potom s odvážnym červeným alebo fialovým rúžom? Ak máte viac pastelových vlasov, nahým odtieňom pier by ste sa rozhodne mali vyhnúť. Ak ich skombinujete s už svetlými vlasmi, riskujete, že budete vyzerať príliš bledo.

Živá koralová farba vlasov roka Trendy vo farbe vlasov Slnečné okuliare Kožená bunda

Živá koralová farba vlasov farba roka farba na módne trendy pastelové vlasy dlhý bob

Living Coral Hair farba vlasov trendy trendy dámska čiapka s kvetinovým vzorom

Living Coral Hair Trendy Farba vlasov Krátke vlasy Bob Účes Pery Piercing

Živé korálové vlasy Trendy v farbení vlasov dlhé vlasy

Living Coral Hair Color Trendy vlasov Leto 2019 Nápady na dlhé vlasy

Living Coral Hair Color Trendy v lete 2019 Nápady na účesy

Living Coral Hair Color Trendy vlasov leto 2019 dlhé vlasy

Living Coral Hair Color Trendy vlasov leto 2019

Živé koralové vlasy Farba vlasov Trendy letnej módy Trendy dlhé vlasy červená rúž

Živá koralová farba vlasov zvýrazňuje módne trendy pre krátke vlasy

Living Coral Hair Ombre Farba vlasov Tmavý prístup Bob Účes Módne trendy Leto

Trendy v živých koralových vlasoch Farba roka Krátke vlasy Makeup trblietky

Živá koralová farba vlasov Ombre vlasy módne trendy riflová vesta

Living Coral Farba vlasov Vlasy Módne trendy Leto 2019 Trendy vlasov Očný make -up očné linky

Living Coral Farba vlasov Vlasy Módne trendy Doplnky vlasov Leto 2019 Krátke vlasy

Living Coral Hair Trend Color Summer 2019 Krátke účesy Dámske kvety tetovanie

Living Coral Hair Trend Summer 2019 Ombre krátke vlasy