Vlasy a účesy

Krátke účesy pre ženy 2016/2017 inšpirované hviezdami

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-krajine-jessie-j

V lete kvôli teplu a svojmu vernému spoločníkovi – poteniu mnoho žien zvažuje výrazné skrátenie vlasov. Nie bez dôvodu Krátke účesy pre ženy očividne veľa výhod oproti dlhej hrive. Hollywoodske hviezdy sa odvážne rozhodli ísť v roku 2016 na krátke účesy a slúžiť ako inšpirácia pre ženy na celom svete. Buďte odvážni a doprajte si svieži nový look na leto rovnako, ako to urobili speváčky a herečky!

Krátke účesy pre ženy 2016/2017 – hviezdy dnes a pred 2 rokmi

Krátke účesy pre ženy -hviezdy-pred-po-Scarlett-Johansson

Scarlett Johansson sa v roku 2016 rozhodla urobiť zásadnú zmenu vzhľadu. Postupne si vlasy neskrátila, ako to robí väčšina celebrít, ale odvážne sa rozišla s dlhou hrivou naraz. Pramene sú ponechané dlhšie na temene hlavy a lichotia tvári. Korene sú samozrejme ponechané tmavšie a dosahujú veľký objem. Tento krátky zostrih je obzvlášť vhodný pre oválne tvary tváre.

Krátke účesy pre ženy 2016/2017 – Jennifer Lawrence

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-Jennifer-Lawrence

Jennifer Lawrence za tie roky veľa experimentovala so svojim účesom. Pozrime sa na jej vzhľad od roku 2013 a dnes na udeľovanie cien Golden Globe Awards. Herečka predviedla skutočne svieži a mladistvý krátky účes pre ženy, úplne v harmónii so svojou vyšportovanou postavou a opálením.

Účesy Bob 2016 – 27 nápadov na strihy a styling

Moderné ženské účesy pre čiapku alebo klobúk – 20 tipov na obrázkoch

Predĺženie vlasov so sponami a vlasmi – metódy a tipy

Krátke účesy pre ženy 2016/2017 – Kristen Stewart

Krátke účesy pre ženy -hviezdy-pred-po-Kristen-Stewart

Hviezdna herečka z upírskej ságy „Twilight“ („Uhryznutie za úsvitu“) si počas nahrávania všetkých filmov zachovala svoju dlhú hrivu a takmer ju nezmenila. Krátko nato sa Kristen Stewart stala odvážnejšou a otvorenejšou experimentovať s dĺžkou vlasov a farbami. Po úspešných filmoch z pokladne hrala komplikované postavy v nízkorozpočtových produkciách a veľa sa zmenila aj v súkromnom živote.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Rita Ora

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-rita-ora

Rita Ora vie, ako upútať pozornosť a je tým správnym zdrojom inšpirácie pre odvážne ženské účesy. Spolieha sa na kontrasty – platinové blond vlasy a tmavé, husté obočie. Vďaka tomu je jej tvár obzvlášť výrazná a zameriava pohľad presne do očí. Nedávno bola uvedená na obálke Elle Canada s veľmi krátkym účesom. Nenechajte sa pomýliť, môže to byť parochňa alebo jej skutočný vlas, ale hviezdy nemusia čakať roky, kým budú vlasy opäť dlhé. Na to existujú rozšírenia.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Jessie J.

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-jessie-j

Jessy J podviedla svoju čiernu farbu vlasov a nielen to, ale zrazu si vlasy ostrihala poriadne nakrátko. Skvelý krátky účes pre ženy s krásnou symetrickou tvárou a výraznými očami – krátky strih pixie. Svetlý popolavý blond vlasový odtieň je úžasne vhodný pre ženy, ktoré majú zvláštnu farbu očí, a je to príjemný spôsob, ako ich zvýrazniť.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Demi Lovatto

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-demi-lovato

Demi Lovatto vždy predstavuje veľmi pútavé, výstredné pohľady a štýly. V roku 2014 si obliekla pramene v žiarivých ružovo-fialových farbách a obliekala sa viac do punkového štýlu. Dnes nosí vlasy oveľa kratšie a iba v jednej farbe – prirodzene tmavej. Klasický strih a krásna, lesklá farba vlasov vyzerajú nádherne na každej dáme a naznačujú triedu a vkus.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Taylor Swift

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-taylor-swift

Pôvabná speváčka Taylor Swift vždy zostane verná svojmu dievčenskému štýlu a preferuje klasické účesy a strihy. Na udeľovaní cien BMI Pop Awards 2016 v Beverly Hills sa objavila s carrè strihom a veľmi zosvetlenými vlasmi. Ako zistíte rozdiel oproti roku 2014?

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Sienna Miller

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-sienne-mlynárke

Sienna Miller je rozhodne fanúšičkou ležérneho štýlu Boho a pri špeciálnych príležitostiach si na ňom zakladá. Nemá rada komplikované a namáhavé účesy. Možno kvôli tomu si skrátila vlasy po bradu. Táto dĺžka je skutočne praktická a dá sa štylizovať rôznymi spôsobmi súčasne.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Cate Blanchett 

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-cate-blanchett

Cate Blanchett je symbolom nadčasového štýlu, s ktorým imponuje aj na pódiu. Vytúžená herečka vždy pri účesoch stavia na skutočnú klasiku a rada experimentuje s efektnými outfitmi, ktoré inšpirujú nápaditými detailmi a akcentmi. Vaše tajomstvo je „jednoduché, ale účinné“.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Sophia Bushová

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-sofii-kríku

Krátky účes pre ženy po bradu je šikovný spôsob, ako dodať svojmu vzhľadu svieži nádych. Táto dĺžka nie je príliš krátka a predstavuje úzky krk, symbol ženskosti. Vlasy môžu byť stále upravené vo vlnách alebo viazané. Herečka Sophia Bush dnes vyzerá v porovnaní s rokom 2014 sviežejšie a mladšie.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Lily Collins

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-ľalie-kolíniách

Anglická herečka Lily Collins známa svojou klasickou krásou a výrazným vzhľadom mala posledné roky krátke a relatívne tmavé vlasy. V minulosti boli dlhé a odľahčené. Voľným okom spoznáte, že dnes vyzerá sebavedomejšie a vyspelejšie. Za tento efekt vďačí tmavšiemu odtieňu vlasov.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – Kaley Cuocco

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-Kaley-Cuoco

Komediálna herečka Kaley Cuocco, známa predovšetkým z role v Teórii veľkého tresku, mala až do roku 2014 dlhé a svetlé vlasy. Farbe vlasov a svojim obľúbeným plážovým vlnám ostala verná, ale v roku 2015 sa zrazu rozhodla pre veľmi krátky zostrih a dnes zostala pri univerzálnej dĺžke až po bradu alebo rameno. Veľmi zosvetlené konce vlasov vyzerajú obzvlášť dobre u žien s krásnym opálením.

Krátke účesy pre ženy 2016/ 2017 – herečka Amber Valetta

krátke účesy-ženy-hviezdy-pred-po-jantárová-valetta

Herečka a modelka Amber Valetta vždy vyzerá vynikajúco a staví na štýlové, špeciálne, ale nie okázalé outfity. Používa farby, ktoré vyhovujú jej pleti a zlato-blond farbe vlasov, ako aj zelené oči. Jednoduchým účesom si tvár a najmä oči prídu na svoje.