Vlasy a účesy

Jahodová blond farba vlasov je osviežujúci trend vlasov na leto!

Či už je to teplá medová blond alebo chladná platinová blondínka – sotva existuje iná farba vlasov, ktorá by bola taká univerzálna ako blondínka a blond tóny pre rok 2021 by boli krajšie ako kedykoľvek predtým! Rôzne nuansy dodávajú nášmu účesu svieži a moderný upgrade a obrovská paleta farieb ponúka perfektný odtieň pre každý typ pleti. Aj keď niektoré farby vlasov je možné priradiť na prvý pohľad ľahko, pri iných to tak nie je. Nie všetky červené a nie všetky blond, ale niekde medzi tým – jahodová blond farba vlasov bola už v 70. rokoch veľmi populárna a tento rok oslavuje veľký návrat! Farba „polovica-polovica“ vyzerá neuveriteľne zmyselne a lichotivo a zaisťuje jasnú radosť a dobrú náladu, najmä v teplejších mesiacoch! Radi by ste osviežili svoj účes a ste roztrhaní medzi blond a červenou? Potom je jahodová blondínka vašim riešením! Ale čo to vlastne je, že robí trendovú farbu a komu to vlastne vyhovuje? To všetko a tiež tie najkrajšie looky vám povieme pri nasledujúcej návšteve kaderníka nižšie!

Ako vyzerá jahodová blond farba vlasov?

Trendy vo farbe vlasov Jar / leto 2021 Jahodový blond trend vlasov

Ako naznačuje názov, jahodová blond farba vlasov je vynikajúcou zmesou najobľúbenejších odtieňov všetkých čias, konkrétne červenej a blond. Subtílnejšia ako čistá medená červená a o niečo pútavejšia ako klasická blond hriva – farba nám ponúka to najlepšie z oboch svetov a práve táto kombinácia ju robí tak vzrušujúcou a zaujímavou. Ak hľadáte jahodovú blond inšpiráciu na sociálnych sieťach, narazíte na všemožné variácie a farebné zmesi. Trendová farba vlasov sa môže trblietať v mnohých odtieňoch a paleta farieb sa môže pohybovať od slnečnej oranžovej po chladnú ružovú. Preto sa nedá presne povedať, ako vyzerá jahodová blond farba vlasov.

Farba na vlasy ružová jahodová blond farba vlasov

Či už ste blondínka, ktorá chce malú zmenu, alebo ryšavka, ktorá chce prejsť na svetlejšiu stranu, pre každú ženu je perfektná jahodová blond farba vlasov! Tenké odlesky v rôznych odtieňoch sú vynikajúcim a jednoduchým spôsobom, ako dodať blond vlasom osviežujúci a letný nádych. Pre farebný výsledok však nie sú rozhodujúce iba zvolené farebné pigmenty, ale aj vaša pôvodná farba. Základné pravidlo znie: čím svetlejší podklad, tým intenzívnejší a lepší si farebný odtieň príde na svoje. Trendová farba funguje najlepšie na svetlých alebo stredne blond vlasoch. Brunetové hlavy možno budú musieť byť predtým bielené alebo sa postupne približovať k jemným jahodovým nuansám.

Pre koho je trendová farba vlasov vhodná??

Blond vlasy s ružovými odleskami Trend jahodovej blond farby vlasov

„Blondínka“ v názve môže trochu klamať, pretože jahodová blond farba vlasov je skôr odtieň blond, ktorý je pomocou rôznych techník farbenia vytvorený v rôznych odtieňoch červenej. Dobrou správou je, že odtieň môže byť taký všestranný, že skutočne pristane každej žene! Ženy, ktoré majú svetlú a mierne ružovú farbu a nosia teplé tóny, sa môžu považovať za skutočne šťastné, pretože jahodová blond farba vlasov je pre nich ako stvorená.!

Trend farby jahodových blond vlasov 2021 Blond tóny na jarné letné obrázky

Máte namodralý a chladný tón pleti? Nebojte sa, môžete si vybrať aj jahodovú blond farbu vlasov. Mali by ste sa však rozhodnúť pre odtieň, ktorý je viac ružový ako oranžový alebo zlatý. Farebný tón by bol nevhodný iba pre ženy so sklonom k ​​začervenaniu tváre – medené podtóny by bohužiaľ ešte viac zvýraznili podráždenie a nepôsobili tak lichotivo..

Jahodovo blond odlesky pre vzhľad jednoduchej starostlivosti

Jahodová blond farba vlasov blond vlasy s červenými odleskami

Myslíte si, že jahodová blond farba vlasov je celkom cool, ale nechce sa vám to alebo máte čas na pravidelné návštevy kaderníctva? Potom by ste boli v dobrých rukách s jemnými melírmi! Teplé, zmyselné a akoby bozkávané slnkom – svetlejšie odlesky vo vlasoch zaisťujú obzvlášť prirodzený výsledok a pôsobia veľmi lichotivo a osviežujúco. Trendové techniky, ako je board balayage a ombré, s nami tiež zostanú a zaistia jemný vzhľad a vzhľad, ktorý sa ľahko ošetruje..

Hviezdy sú posadnuté aj jahodovou blond farbou vlasov!

Celebrity s blond vlasmi Trend jahodovej blond farby vlasov

Jahodová blond farba vlasov už dávno dorazila do sveta celebrít a početné hollywoodske hviezdy už pre seba objavili trendový odtieň. Napríklad herečka Blake Lively znova a znova experimentuje medzi teplou medovou blondínkou a jahodovou blondínkou a mení odtiene blond v závislosti od ročného obdobia.

Emma Stone rada experimentuje so svojim účesom

Jahodová blond farba vlasov trend blond tóny 2021 obrázkov

Herečka Emma Stone za tie roky rozhýbala množstvo ohnivých odtieňov a taktiež rada strieda medzi medenou červenou a blond. Zlaté medové tóny s jasne červenými akcentmi v jahodovej blond farbe vlasov sú perfektnou kombináciou a dokonale zvýraznia vašu svetlú pleť..

Isla Fisherová

Trendy jahodových blond vlasov 2021 Jahodová blond farba vlasov

Isla Fisher, bezpochyby jedna z najznámejších ryšaviek v Hollywoode, sa minulý rok rozhodla pre jahodovú blond farbu vlasov. Trblietavý červený odtieň blond na nej vyzerá rovnako dobre a doslova rozžiari vašu tvár.

Nicole Kidman

Celebrity s jahodovou blond farbou vlasov s obrázkami blond vlasov

Rovnako ako jej kolegyne, víťazka Oscara a ikona štýlu Nicole Kidman je veľkou fanúšičkou jahodovej blond farby vlasov. Napriek tomu, že hollywoodska legenda môže nosiť akúkoľvek farbu a vždy vyzerá úchvatne, ohnivý blond tón jej úplne pristane!

Jahodová blond farba vlasov: najkrajšie nuansy na prvý pohľad!

Blonde Tones 2021 Pictures Strawberry Blonde Hair Color Trend

Keď sa blondína stretne s červenou, výsledkom je mimoriadne lichotivý a krásny odtieň

Blondínky 2021 snímok blond vlasov s červenými odleskami

Trend farby vlasov vyzerá úchvatne aj v ombré vzhľade

Blond vlasy v ombre vzhľade, jahodová blond farba vlasov

Jemné odlesky zaisťujú jemný, ale veľmi elegantný vzhľad

Blond vlasy s červenými odleskami, jahodová blond farba vlasov

Vďaka obrovskej palete farieb je jahodová blond farba vlasov ideálna pre každý typ pleti

Blond tóny 2021 Trends Jahoda Blond vlasy Trend

Trendový odtieň môžu perfektne nosiť aj ženy s kučeravými vlasmi

Blond odtiene pre kučeravé vlasy Trend jahodovej blond farby vlasov 2021

Teplé, zmyselné a super chic: nie je divu, že jahodová blondínka je jedným z najvyhľadávanejších blond tónov roku 2021

Trendy blond tónov 2021 jahodová blond farba vlasov

Polovičný tón je ideálny pre všetky blondínky, ktoré chcú jemnú zmenu

Blond tóny 2021 Dlhé vlasy Jahoda Blond vlasy Trend farby

Jahodová blond je perfektnou kombináciou červenej a blond 

Jahodová blond farba vlasov Blond Ombre blond vlasy 2021