Vlasy a účesy

Cop – kvet vo vlasoch

Oplet-oplotenie-modro-kvetinový-kruhový

Účesy s vrkočmi všetkých druhov budú trendom tohto leta. Preto vám dávame skvelý nápad ako vy zapletať vlasy a urob z toho kvet. Stačí pár minút a dodá vašim dlhým vlasom letný nádych.

Zapletajte skvelý letný účes a vytvarujte ho do kvetu 

Kroky v opletení-kryštál-prsteň-vlásenka

Ak sa budete riadiť naším rýchlym návodom, ako si zapletať tenký vrkoč a urobiť z neho kvet, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je umyť si vlasy a upraviť ich pomocou vhodnej kefy na vlasy a sušiča vlasov. Ak ste fanúšikom ležérnych kudrliniek, môžete pomocou žehličky na vlasy alebo kulmy z nej vytvoriť pár vĺn. Rozdeľte časť uprostred vlasov alebo na jednu stranu, podľa toho, čo uprednostňujete. Aby ste z vrkoča vytvorili kvet, mali by ste si vybrať malý prameň a jeden zapletať vlasy. Môžete sa tiež rozhodnúť, na ktorej strane chcete mať kvetinu.

Pokyny- vrkoč

cop s čiernymi dlhými vlasmi

 Neberte vlákno hrubšie ako palec. Zapletajte vrkoč, ktorý nezačína priamo pri korienkoch vlasov, ale je široký asi tri prsty. Na uviazanie hotového vrkoča použite tenkú sponku do vlasov. Pomocou prstov si vytvoríte skôr voľný, než tesný cop. Vezmite vrkoč a začnite ho krútiť v kruhu a vytvárať z neho malý kruh. Vložte pár bobby pinov alebo bobby pinov, aby ste dosiahli požadovaný tvar. O niekoľko okamihov sa vo vašich vlasoch objaví krásny kvet.

Pozrite si aj video

Ukážeme vám aj video ako návod na zapletanie vrkočov a správnu techniku ​​fixácie.

Účes na holandský spôsobKvet-ako-bobby-pin-vlasy-klip-účes-vrkočKadernícky salón-účes-vrkoče-vrkoč-fix-fixTrendové hravé vrkočeOrganza-opona-biele-šaty-pletenec-ako-a-kvetVrkoč-vrkoč-hravé-detailyhravé-účesy-leto-trend-blond-vlasyŽemľa vyrobená z vrkôčikovLetný účes s kvetinovým barretovým vrkočomPrámiky-vrkoče-bokom-dlhé-vlasy-barretteLetný účes trend vrkoče dievčaZapletajte tenké pramienkyVodopádové účesyLetný trend-ležérne-rozpustené-vlasy-vlasové doplnky