Vlasy a účesy

Camila Cabello si ostrihala vlasy! Ikona popu teraz vyzerá tak cool!

Niektoré celebrity ako Rihanna a Cardi-B sú známe tým, že menia svoje účesy takmer rovnako často ako svoje outfity. Iní, ako napríklad Jennifer Aniston, sa však radšej držia jednotného vzhľadu, ktorý sa postupom času stal ich ochrannou známkou. 23-ročnú latino speváčku Camila Cabello poznáme nielen z jej piesní, ale aj z super dlhej a krásnej hlavy! Či už kučeravé, rovné alebo krásne spletené – ikona popu zatiaľ na svojom vzhľade robila len jemné a jemné zmeny. Nedávno však urobila veľký krok a rozišla sa so svojimi kučerami! Camila Cabello išla na jeden z najtrendovejších účesov roka, na Curly Shag, a musíme uznať – vyzerá naozaj úchvatne!

Účesové trendy jesenné ženy Camila Cabello nový účes 2020

Camila Cabello už nie je dlhovlasou Señoritou! Popová speváčka predstavila svoj úplne nový účes 23. októbra tým, že na svoj instagramový profil zverejnila skvelú a super roztomilú fotografiu. V skutočnosti je to prvýkrát, čo urobila takú drastickú zmenu-23-ročná žena nosí celý život dlhú hrivu. “Stratil som svoje krátkovlasé panenstvo!” Vždy som mala dlhé vlasy. Bolo načase pustiť na plecia čerstvý vzduch, zlatko! “, Píše o svojej fotografii, ktorá prekvapila všetkých jej fanúšikov.

Nový účes Camily Cabello vyzerá naozaj úchvatne

Camila Cabello Nový účes 2020 Vlasové trendy 2020

Nový vzhľad popovej divy má na svedomí známy kaderník hviezd Dimitri Giannetos. Speváčka si však nielen odstrihla dlhé vlasy, ale rozhodla sa aj pre perm. Pre odvážny strih sa Camila Cabello inšpirovala speváčkou Sarah Connerovou, ktorá v minulom rozhovore povedala, že o kučeravých vlasoch vždy snívala. Aj keď boli jej fanúšikovia spočiatku prekvapení, väčšina z nich mala z nového účesu hudobníka skutočne radosť. Tisíce ľudí komentovali vašu fotografiu a zanechali veľa láskyplných komentárov plných emodži srdca. Niektorí už premýšľajú, ako by vyzeral účes, keby bol upravovaný. Iní však dokonca poukázali na niektoré podobnosti v účesoch snového páru. „Kráľ a kráľovná zodpovedajúcich účesov“, napísal jeden z jej fanúšikov a jeho komentár už získal viac ako 8,7 milióna lajkov. Bez ohľadu na to, či sa účes Camila Cabello Curly Shag inšpiroval jej priateľom alebo nie, je v trende a vyzerá skvele! Uložte si fotografiu a zavolajte holičovi v prípade, že hľadáte nový a štýlový vzhľad!

Camila Cabello si ostrihala vlasy a išla na účes Curly Shag

Účes Camila Cabello Krátke vlasy Curly Shag Haircut

Najkrajšie na novom účese Camily Cabello je, že kombinuje nie jeden, nie dva, ale tri vlasové trendy v jednom. Strih clavi ešte lepšie predvedie vaše kučery, zatiaľ čo o niečo dlhšia ofina skvele doplní kučeravý strapec a jemne orámuje vašu tvár. Účes funguje na všetkých dĺžkach a typoch vlasov. Účes vyzerá najchladnejšie s prírodnými kučerami. Nechajte vlasy uschnúť na vzduchu alebo ich vyfénujte pomocou difuzéra a máte strapatý vzhľad speváčky!

Účesy pre kučeravé vlasy Curly Shag Hair Trend

Vlasové trendy v roku 2021 sa nepochybne uberajú smerom k prirodzenosti. Nielen Camila Cabello, ale aj ďalšie hviezdy ako Zendaya sa rozhodli pre trendový účes Curly Shag a rozhýbali ležérny trend vlasov.

Tak cool vyzerá Curly Shag!

Camila Cabello Re-Style Účes Curly Shag Haircut Trend

Kučeravý strapatý účes je vynikajúci spôsob, ako osviežiť zámky

Účes s kučeravými strapcami a trendmi po ramená, účesy, trendy 2020

Trendový účes má chladný retro nádych a vyzerá neskutočne šik

Kučeravý strapatý účes s ofinou a účesom pre krátke vlasy

Bez námahy a šik zároveň – ani sa nečudujeme, že kučeravý strapatý účes je jedným z najväčších vlasových trendov roka

Účesy pre vlasy po ramená Účes zostrih s ofinou

Či už máte tenké, husté, krátke alebo dlhé vlasy – strih vlasov funguje prakticky s akýmkoľvek typom vlasov

Vlasové trendy Účesy 2020 s ofinou pre vlasy po ramená

Kučeravá ofina je dokonalým doplnkom trendového účesu

strapatý účes po ramená s ofinou