Vlasy a účesy

2 rýchle účesy z vrkoča s návodom na úpravu účesu

Účes z rybieho copu umelý falošný väčší objem

Elegantné a rýchlo hotové – pletené účesy sú už niekoľko rokov úplne v trende. Existuje toľko techník zapletania, že sa to ani nedá spočítať. Francúzske vrkoče, holandské vrkoče, boxové vrkoče, šnúrové vrkoče, vodopádové vrkoče sú len niektoré z nich. Veľmi špeciálnym variantom je vrkoč z rybej kosti. S trochou zručnosti a správnym návodom si elegantný vrkoč ľahko spletiete sami. Nemôžete si zapliesť vlasy? Žiaden problém! Vďaka tomuto variantu klasického rybieho vrkoča je pre vás veľmi jednoduché dosiahnuť podobný pletený vzhľad! Ukážeme vám, ako vyčarovať nepravý vrkoč z rybej kosti.

Účes s vrkočom v rybie kosti v pletenom vzhľade

Účes z rybieho copu návod väčší objem

Ak sa vám vrkoče z rybej kosti stále rozpadávajú alebo len zle vyzerajú, môžete vyskúšať iný variant. Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako si môžete vytvoriť účes s vrkočovým výpletom bez toho, aby ste museli skutočne prejsť správnou technikou zapletania. Ak milujete svieži objem, rozhodne by ste si mali urobiť cop z umelej rybej kosti!

rýchly návod na účes s obrázkami

Najprv je dôležité vlasy dobre rozčesať, aby ste sa vyhli zauzleniu! Pre maximálne držanie účesu by vlasy nemali byť čerstvo umyté! Do korienkov a dĺžok vlasov môžete nastriekať trochu suchého šampónu, aby boli trochu priľnavejšie!

Sprievodca pohľadom na umelé rybie kosti pre dlhé vlasy

Krok 1: Prednú časť vlasov oddeľte a rozdeľte na tri časti. Zapletajte klasický francúzsky vrkoč a na konci uviažte tenké, priesvitné vlasy!

Krok 2: Teraz vezmite prameň nad ľavé ucho, otočte ho okolo seba a preveďte vlasy cez francúzsky cop, ako je znázornené na obrázku.!

Účes s vrkočom s rybinou s rozdielom Pokyny

Krok 3: Opakujte krok s jedným prameňom z pravej strany. Pokračujte v tom striedavo, kým nebudete mať všetky vlasy spletené do vrkoča!

Kúzelný účes s vrkočom bez vrkoča

Krok 4: Potom, čo budete hotoví, všetko, čo musíte urobiť, je zaistiť si účes s copom pomocou gumičky a laku na vlasy! Aby vrkoč nabral na objeme, trochu vytiahnite zapletané pramene.

Stručný sprievodca účesu z francúzskeho vrkoča

Tento falošný vrkoč rybie kosti zaujme svojim zložitým vzhľadom, ale jeho vytvorenie je oveľa jednoduchšie ako klasickú techniku ​​pletenia s dvoma prameňmi!

Ukážeme vám druhý variant, ktorý je oveľa jednoduchší ako „skutočná“ technika zapletania. Tiež vám dáva možnosť urobiť naozaj hrubý vrkoč v spletenom vzhľade.

Vrkoč z rybej kosti so zákrutom

Návod na účes s vrkočovým vrkočom Vzhľad dlhých vrkočov

Krok 1: Vezmite dve časti vlasov z oboch strán hlavy, zatočte ich dovnútra a spojte ich v malom chvoste..

Krok 2: Tento krok zopakujte s ďalšími dvoma malými prameňmi.

Krok 3: Vezmite ďalšie dva pramene a zaistite ich v zadnej časti hlavy gumičkou na vlasy.

Pokyny pre zákrutu s dlhými vlasmi a rybie kosti

Krok 4: Potom urobte prstami nad vlasmi gumičku a cez otvor prevlečte vrkoč tak, aby boli bočné pramene skrútené.

Krok 5: pevne zatiahnite.

Krok 6: Teraz sa kroky 3 až 5 opakujú znova a znova, kým nie sú celé vlasy „spletené“.

Krok 7: Teraz si môžete navrhnúť koniec svojho copu, ako chcete.

Účes z rybieho copu vrkoč s dlhými vlasmi