Veľká noc a jar

Remeselné nápady na jar a Veľkú noc 2015 – dekorácia s kvetmi

Remeselné nápady pre jarnú vázu nápad na dekoráciu dverí narcisov kvety

Máme pre vás 4 krásne Remeselné nápady na jar pripravené – krásne a lacné dekorácie na stôl s kvetmi a fľašami vína. Nechajte sa ním inšpirovať a zabavte sa pri kopírovaní týchto jednoduchých a rýchlych kvetinových dekorácií!

Remeselné nápady na jar – materiály

Remeselné nápady na kliešte na jarné drôtené siete a nápady na kvetináč

Na nápady remesiel na jar potrebujete trojuholníkový kus kovu, rovnako trojuholníkový kus drôteného pletiva, ktorý by mal byť o niečo väčší, kliešte, mach a akékoľvek jarné kvety. Konce odstrihnutého drôtu stočte k sebe a potom ich ohnite nadol alebo do strany.

Remeselné nápady na jar – pripevnite drôt

drotárske nápady na jarné pokyny kvetináč veľkonočné dekorácie

Prilepte drôtenú sieť na kus kovu podľa obrázku. Malo by to vyzerať ako vrecko, ktoré neskôr naplníte. Zaistite drôtik pomocou štipcov na bielizeň, aby nemohol skĺznuť, kým je lepidlo ešte mokré.

Jarnú ozdobu naplňte machom

nápadité nápady na jarnú výzdobu nápad na výrobu tašiek z machu

Akonáhle lepidlo zaschne, môžete začať plniť tašku machom. Ako je znázornené, nechajte priestor, ktorý môže slúžiť ako váza.

Hotová machová váza na jar

nápadité nápady na jar originálny nápad na darček dekorácia váza z mechovej tašky

Takto by mala váza nakoniec vyzerať. Pridajte priadzu na zavesenie vázy. Potom si môžete obliecť nádherné jarné kvety a dostať sa do jarnej nálady.

Remeselné nápady na jar a Veľkú noc s fľašami vína

Remeselné nápady jarná výzdoba stola nápad na fľaše vína

Pre toto krásne Remeselné nápady na jar potrebujete nasledujúce materiály – záhradnícke nožnice, nože, zelenú organzovú stuhu, fľaše zeleného vína, žlté a biele jarné kvety – konvalinky, sasanku a ďalšie. Rozhodnite sa pre kvety s dlhým stonkom kvetu.

Materiály pre nápad remesla

Fľaše na víno remeselné nápady kvety dekorácie jar

Remeselné nápady na jar – pokyny

Jarná veľkonočná dekorácia 2013 kvety

Krok 1 Organzovú mašľu uviažte na fľašu tak, ako je to znázornené na fotografii – luk prekrížte raz vpredu, raz vzadu – kríženie opakujte ešte 4 -krát, kým sa spodná časť fľaše nezakryje mašličkou. Zaviažte mašľu a vystrihnite konce.

Krok 2 Do vínneho korku vyvŕtajte drôtik a drôt s vínovým korkom umiestnite do fľaše. Naplňte fľašu trochou vody.

Kvety pri stole – krásna a jednoduchá dekorácia

Dekorácia na stôl Veľkonočné kvetinové zátky na víno

krok 3 – Vezmite kvety a rastliny / mali by mať rôzne výšky, aby dizajn vyzeral zaujímavejšie / a vložte ich do fliaš na víno – nové vázy. Túto nádhernú dekoráciu môžete umiestniť kdekoľvek v dome alebo na záhrade.

Fľaše na víno zdobené čipkou

Remeselné nápady jarné dekorácie kvety, Veľká noc 2013

Ďalší Remeselné nápady na jar navodzuje romantickú atmosféru a môže slúžiť ako ozdoba vintage interiéru aj ako dekorácia stolu na zásnubnú párty. Je to veľmi jednoduché, ale zaujme svojou originalitou. materiály – Na to potrebujete nasledujúce materiály – bielu čipku, zelené a žlté fľaše vína, zelenú a žltú farbu na stenu. Jarné kvety a rastliny – môžete si vybrať rôzne kvety podľa svojho vkusu. Dizajn je možné kopírovať v 2 jednoduchých krokoch.

Veľkonočná dekorácia s kvetmi – návod

Fľaše na víno jarné dekoratívne pokyny na výrobu

Krok 1 Do fľaše nalejte trochu farby, aby boli vnútorné okraje pokryté farbou. Nechajte fľašu vyschnúť. Hrot nakrájajte na kúsky a prilepte ich k spodnej časti fľaše – ako je znázornené na fotografii.

Fľaše na víno zdobené čipkou

Fľaša vína jarná svadobná dekorácia nápad

Krok 2 – Naplňte fľašu vodou a ozdobte jarnými kvetmi. Táto myšlienka je veľmi nežná a vytvára romantickú náladu – fľaše môžete naaranžovať k stolu alebo ich umiestniť do záhrady vedľa kamenného chodníka. Tento variant je dokonca vhodný aj na balkóny.

Remeselné nápady na jar a Veľkú noc 2015

Ručné pokyny na zdobenie jarných kvetov a tulipánov

materiály – za túto čerstvosť Remeselné nápady na jar potrebujete – sklenené fľaše, malé akvárium, malé ozdobné kamienky / riečne kamene / v rôznych farbách, rezané kvety – tulipány a okvetné lístky, malé piestiky, ktorými kvetinári udržujú rastliny dlhšie / s. Foto nižšie /, špagát.

materiály

Návod na ručnú prácu jarný kvetinový veniec

Návod na ručné práce – aranžovanie kvetov

Aranžovanie kvetov na jarnú dekoráciu

Krok 1 Okvetné lístky uviažte okolo fľaše s vodou tak, aby bola úplne skrytá. Potom do každej nádoby naaranžujte najskôr kamene, potom kvety. Kvety môžete odstrihnúť, aby neboli dlhé. Je dôležité, aby na konci bola účinná kombinácia zelenej a žltej.

Krok 2 Kvety umiestnite ako dekoráciu von, na terasu alebo do domu na skriňu. Sú dokonca praktické aj na nočný stolík a osviežia interiér.