Veľká noc a jar

Päť skvelých ručných návodov na Veľkú noc – farbenie veľkonočných vajíčok

Ručné pokyny pre veľkonočné listy-odtlačky-veľkonočné vajíčka-farebné slučky

Veľkonočné sviatky sa blížia- pripravte sa na rodinnú oslavu zaujímavými a originálnymi Návod na ručné práce na Veľkú noc – Zhromaždili sme pre vás skvelé nápady, ako vyfarbiť a ozdobiť veľkonočné vajíčka. Sú osviežujúcou alternatívou k tradičným veľkonočným vajíčkam a konečný výsledok určite poteší vašu rodinu a priateľov.

Návod na ručné práce na Veľkú noc – kraslice s odtlačkami prstov

Návody na výrobu veľkonočných akvarelových farieb-bodiek-vzorov-odtlačkov prstov-farebných

Návod na ručné práce na Veľkú noc – Navrhnite kraslice akvarelom. Vaše deti môžu bodkový vzor vytvárať prstami. Alternatívou k tomuto sú kefy, v závislosti od tvarov, ktoré chcete získať. Týmto spôsobom môžete nastaviť akcenty alebo navrhnúť celé vajíčka.

Návod na ručné práce na Veľkú noc – navrhnite veľkonočných zajačikov

Návod na výrobu veľkonočných samolepiek-veľkonočný zajačik-vajíčka-dizajn-splash

Na vajíčko nalepte zajaca alebo inú nálepku s veľkonočným motívom. Ďalej máte dve možnosti, v závislosti od toho, koľko času chcete investovať do tohto nápadu na dekoráciu. Vezmite si zubnú kefku a namočte ju do farby. Potom pretrite prstom štetiny a do vajíčka pridajte kvapky farby. Toto je rýchlejšia možnosť. Ak chcete určiť vzor striekancov sami, môžete tiež použiť veľmi tenký štetec a bodky na veľkonočné vajíčko namaľovať sami. Nasledujú ďalšie remeselné pokyny na Veľkú noc:

Veľkonočné vajíčka zamaskujte elektrickou páskou

DIY-návod-na-veľkonočné vajíčka-farby-izolačné-pásky-pásy-jednoduché

Pekné vzory môžete získať aj lepením vajíčok elektrickou páskou. Z tohto dôvodu má táto myšlienka určite miesto v našom zozname ručných návodov na Veľkú noc. Pozrite sa vyššie, ako môžete kombinovať tri farby. Najlepšie je vždy začať s najsvetlejšou farbou a uvedomiť si, že niektoré farebné kombinácie majú za následok inú farbu.

Drotár s papierom na Veľkú noc

Veľkonočné vajíčko-zajačik-záchodový papier-rolka-diy-deti

Remeselné pokyny na Veľkú noc – Z papiera môžete vyrobiť skvelé veľkonočné figúrky, do ktorých môžete integrovať veľkonočné vajíčko. Tu je príklad králika, ktorého hlavičkou je veľkonočné vajíčko. Telo môže byť vyrobené z toaletného papiera.

Sladké veľkonočné vajíčka pre deti

Maľovanie kraslíc - zaujímavá veľkonočná dekorácia

Tieto sladké Návod na ručné práce na Veľkú noc sú jednoducho fascinujúce – a vaše deti budú určite potešené. Uvarte vajcia. Kúpte si špeciálne potravinárske farbivo a vyfarbite veľkonočné vajíčka. Prilepte zobák vyrezaný z lepenky. Aby dizajn vyzeral zábavnejšie, môžete sa rozhodnúť pre rôzne zvieratá – niekedy veľkonočného zajačika, niekedy sliepky a potom ich poukladať na stôl..

Moderný dizajn veľkonočných vajíčok

Farbenie veľkonočných vajíčok remeselné nápady

Tieto zábavné vzory s prekrývajúcimi sa kruhovými motívmi je veľmi jednoduché obnoviť. Na dosiahnutie rovnakého účinku budete potrebovať špongiu alebo vatový tampón. Vytvorte z toho niekoľko malých kruhových tvarov a použite ich ako aplikátor. Pred nanesením ďalšej farby nechajte každé farebné koliesko úplne vyschnúť. Ďalej Návod na ručné práce na Veľkú noc nájdete nižšie

Remeselné nápady na Veľkú noc – mramorovanie veľkonočných vajíčok

 Mramorové veľkonočné vajíčka - rýchly návod

Tieto pôsobivé Návod na ručné práce na Veľkú noc Výroba veľkonočných vajíčok je prekvapivo jednoduchá. Budete potrebovať – ​​varené vajcia, ocot, rastlinné alebo potravinárske farbivá a olivový olej. Uvarené vajíčka vložte na 20 minút do teplého octového kúpeľa pozostávajúceho z 50% vody a 50% octu, potom ich dobre opláchnite. Potom vajíčka zafarbite základnou farbou a nechajte uschnúť. Vajíčka vložíme do kúpeľa s olivovým olejom / 2 lyžice /. Vajcia stočte do olivového oleja, aby vznikol mramorový efekt.

Ďalší spoľahlivý nápad, ako si môžete vyfarbiť veľkonočné vajíčka – vystrihnite z lepiacej pásky rôzne motívy a prilepte na uvarené vajíčka. Vyfarbite veľkonočné vajíčka a nechajte ich uschnúť. Odstráňte pásku.

Zlaté a strieborné veľkonočné vajíčka

Farbenie zlatých veľkonočných vajíčok vyrobených z prírodnej rastlinnej farby

Luxusná dekorácia s kovovým povrchom – tu vám predstavujeme niekoľko mimoriadnych zlatých a strieborných prevedení veľkonočných vajíčok. Na tento remeselný nápad potrebujete metalický lak na vodnej báze a malú mäkkú kefku. Všetok materiál nájdete v remeselnej predajni. Preventívne by ste tieto vajíčka nemali jesť. V obchode sa opýtajte, či a ako môžete pri farbení chrániť seba a svoje deti.

Namaľujte krásne farebné veľkonočné vajíčka

maľované kraslice - zaujímavé nápady remesiel farby

Jasné a výrazné farby navodia šťastnú náladu. Hrajte s farbami a vzormi – pestré motívy a vzory môžete namaľovať akrylovým lakom a jemným štetcom. Nechajte svoju kreativitu voľne plynúť a vytvorte si vlastný dizajn. Pre najlepší účinok by kuracie vajcia mali byť biele.

Ešte farebnejšie a vtipnejšie nápady na dekorácie veľkonočnými vajíčkami predstavíme v ďalších článkoch.

Remeselné nápady – vyfarbovanie trblietavých veľkonočných vajíčok

zlaté vajíčka sfarbenie jarnej dekorácie

Dvojfarebné veľkonočné vajíčka

zlaté veľkonočné vajíčka-ružové zlato

Farebné vajíčka a vzor nakreslený kriedou

Veľkonočné vajíčka kreatívne nápady na remeslá

Sladké farebné vajíčka

Namaľujte si nápad na výzdobu hniezda veľkonočných vajíčok sami

Trojfarebné prevedenie

zaujímavý vzor dekorácie veľkonočných vajíčok

Vajíčka modrej a bielej farby

dvojfarebné nápady ručných prác na Veľkú noc

Prírodné motívy

Veľkonočné vajíčka s kvetinovým vzorom

Pekný nápad na dekoráciu na Veľkú noc

Veľkonočné vajíčka vzor prírodných farieb

Remeselný nápad na veľkonočné vajíčka