Uncategorized

Švédska princezná Sofia predvádza svoje tetovanie na chrbte a na slávnostnom udeľovaní Nobelovej ceny nosí svoju svadobnú korunu

Princezná Sofia predviedla svoje tetovanie na slávnostnom ceremoniáli Nobelovej ceny v utorok večer. Manželka princa Carla Philipa všetkých ohromila, keď mala na sebe dizajn od Emelie Janrell. Šaty na chrbte jasne ukazovali tetovanie matky slnka medzi lopatkami. Sofia už predviedla slnečné tetovanie na svojej kráľovskej svadbe v roku 2015. Okrem tetovania na chrbte má 35 -ročná princezná aj tetovanie motýľa na hrudi a menšie tetovanie na členku.

Princezná Sofia s tetovaním a večernými šatami

diadém zo svadby princeznej sofie a tetovania

Členovia kráľovských rodín musia dodržiavať veľa pravidiel, najmä pokiaľ ide o zobrazenie tela. Royals nesmie na verejnosti prejavovať náklonnosť a je im nariadené, aby boli čo najskromnejší, pokiaľ ide o činy a oblečenie. Ale o princeznej Sofii, členke švédskej kráľovskej rodiny, je známe, že vychádzala v ústrety porušovaniu kráľovských pravidiel. Urobila to tým, že sa ukázala na Nobelových cenách vo večerných šatách bez operadla, na ktorých bolo roztomilé tetovanie vojvodkyne na chrbte.

chrpa modré večerné šaty s výstrihom od princeznej sofie zo švédskych cien Nobelovej ceny

Princezná teda mala na sebe úchvatné modré šaty v kombinácii s modrou čelenkou a modrými náušnicami a zodpovedajúcim účesom. Dbala však na to, aby jej tetovanie videli všetci hostia. Vojvodkyňa sa na svojej svadbe predviedla aj s tetovaním, čo bol pre kráľovskú osobu ďalší riskantný krok. Princezná Sofia však vždy žila svojou vlastnou pravdou a v dvadsiatke pózovala pre pánsky časopis. Bozkáva tiež pornohviezdy a nakoniec sa presťahovala do New Yorku, aby získala diplom z účtovníctva.

Slávnostné odovzdávanie cien v Štokholme

Princezná Madeleine a korunná princezná Victoria na udeľovaní Nobelových cien za rok 2019 v Štokholme

Sofia však nebola jedinou oslnivou vojvodkyňou na ceremoniáli 10. decembra v Štokholme. Na podujatí sa zúčastnili aj princezná Madeleine a korunná princezná Victoria. Madeleine ohromená v ružových plesových šatách bez ramienok venezuelského návrhára Angela Sancheza. Floridská Royal spojila svoje šaty s diadémom Aquamarine Kokoshnik a dvoma pútavými diamantovými náušnicami. Budúca kráľovná Viktória medzitým nosila čiernobiely dizajn od švédskeho návrhára Selama Fessahayeho, ktorý vybavila Baden Fringe Diadem.

Po odovzdaní cien sa švédski králi zúčastnili na bankete v Modrej sieni štokholmskej radnice. Švédsky kráľovský dvor zistil, že každý rok je do Modrej siene, kde sa podáva Nobelova večera, pozvaných asi 1300 hostí. Každý rok 10. decembra sa udeľujú Nobelove ceny na pamiatku Alfreda Nobela, ktorý v ten deň roku 1896 zomrel..

princezná Sofia zo Švédska ukazuje svoje tetovanie na chrbte a nosí svadobnú korunku čelenky pri udeľovaní Nobelových cien

Matka princa Gabriela a Alexandra doplnila svoje chrpovo modré šaty diadémom svadobného dňa, ktorý bol pri tejto príležitosti upravený modrými kamienkami. Diadém bol svadobný dar od jej svokrovcov, kráľa Carla XVI. Gustaf a kráľovná Silvia. Zdá sa, že s Megan Markle a princeznou Sofiou v mixe kráľovské pravidlá prechádzajú veľkým posunom.