Uncategorized

Ariana Grande: Nová vosková figurína nemôže fanúšikov presvedčiť

Vosková figúrka Ariana Grande kritizuje fanúšikov

Múzeum Madam Tussauds v Londýne je už dlho známe svojimi voskovými figurínami známych osobností: voskovú figurínu už majú herci, speváci, športovci, politici a dokonca aj členovia kráľovskej rodiny. Meghan Markle a princ Harry spôsobili minulý rok senzáciu, teraz by mala byť vystavená aj vosková figurína americkej speváčky Ariany Grande. Nedávno bola uvedená na Instagrame a bohužiaľ nedokázala presvedčiť fanúšikov. Mnohí z nich sa k tomu vyjadrili a pod príspevkom uviedli, že tvár voskovej figuríny nie je podobná tvári popovej ikony. Niektorí tvrdia, že nedokážu rozpoznať svoj vzor. Ariana prehovorila a povedala, že sa chce len porozprávať s organizátormi.

Priaznivci voskových figurín Ariana Grande kritizujú tvár

Fanúšikovia naň vlastne čakali dlho, v polovici mája by mal byť konečne hotový a mala by byť vystavená nová figúrka. Múzeum požiadalo audienciu už v apríli, aby si vybrala z troch variantov oblečenia. Na prvej fotografii bola víťazka Grammy videná v jej obľúbenom vzhľade (nadrozmerný sveter a vysoké čižmy), na druhej fotografii mala vypnutú blúzku, skrátenú blúzku a biele nohavice s vysokým pásom a na tretej fotografii , mala na sebe biele šaty s bodkovanými vzormi. Fanúšikovia sa rozhodli pre prvý outfit a už sa nevedeli dočkať, kedy uvidia hotovú voskovú figurínu. Ale potom sklamanie: outfit, účes a make -up sú správne, ale samotná tvár – bohužiaľ nie. Mnohí navrhovali, aby sa postava roztopila a začalo od začiatku.

Aj keď postava úplne nespĺňa očakávania fanúšikov, Ariana Grande je v dobrej spoločnosti: pretože aj ostatné múzeá voskových figurín sa vo svojich interpretáciách mýlili.

Vosková figúrka Ariana Grande Emilia Clarke zlyhala

Na konci televízneho seriálu „Hra o tróny“ vystavilo voskové figuríny herečky Emílie Clarke múzeum v Írsku. Peknú herečku bohužiaľ spoznáte iba podľa účesu.

Vosková figúrka Ariana Grande Vosková figúrka Roberta Pattinsona

Vosková figúrka britského herca Roberta Pattinsona nedokázala presvedčiť ani svojich fanúšikov.

Vosková figúrka Arianna Grande Lindsey Lohan tvár

Lindsey Lohan mala vtedy iba 19 rokov, ale jej vosková figurína už vyzerala oveľa staršie.

Rozdiely vo voskovej figúrke Justina Timberlaka

Justin Timberlake je tiež sotva rozpoznateľný.

Michelle Obama vosková figúrka Rozdiely vo farbe pokožky účesu

Tón pleti a účes Michelle Obamovej jednoducho nie sú v poriadku.

Kritika voskových figurín Beyonce čelí inak

Beyonce je jednou z najúspešnejších umelkýň na svete, ale bohužiaľ jej vosková figurína nie je práve úspešná.