Účesy

Účes na Harvarde: Klasický krátky strih pre preppy muža

Pokiaľ ide o dosiahnutie uhladeného a štýlového vzhľadu, neexistuje lepší účes ako Ivy League. Tento preppy účes pre mužov je známy už desaťročia a stále je neskutočne príťažlivý. Vďaka úhľadnej a pritom chladnej estetike môže pekný účes vyzerať rovnako dobre v kancelárii, ako aj v bare. Ak teda hľadáte svieži strih, ktorý nevyžaduje komplikovaný styling, zvážte túto nadčasovú možnosť. Samozrejme, potrebujete inšpiráciu, ako prispôsobiť vzhľad tak, aby zodpovedal štruktúre a osobnosti vašich vlasov. Našťastie sme zhromaždili najlepšie nápady na účesy pre mužov na Harvarde, z ktorých si môžete vyberať.

Účes na Harvarde – odkiaľ pochádza názov?

klasický krátky účes muži nad 40 rokov

Ako naznačuje názov, vzhľad bol vytvorený na Harvarde. Spomeňte si na americký film odohrávajúci sa na akademickej pôde. Videli ste už tento štýl? Klasický zostrih Ivy League má pôvod na amerických vysokých školách a je známy aj ako strih Princeton alebo klip z Harvardu. Účes sa vyznačuje kratšími stranami a dlhšími hornými vlasmi na temene hlavy, ktoré sú dostatočne dlhé na to, aby sa dali upraviť do bočného lúčenia. Účes Ivy League je dokonalým vzhľadom pre mužov, ktorí majú trendový, ale štýlový štýl.

Harvardský účes vs. strih posádky

Rozdiel medzi účesom Harvard a strihom posádky

Mnoho mužov je zmätených z rozdielu medzi účesom Ivy League a dCrew Cut a je ľahké pochopiť, prečo. Koniec koncov, tieto dva účesy vyzerajú veľmi podobne. V skutočnosti je Ivy League akýmsi škrtom v posádke. Ale aj keď sú oba účesy krátke a elegantné, majú svoje rozdiely. Oba sú zvyčajne krátke po stranách a o niečo dlhšie v hornej časti, ale Ivy League je spravidla dlhšia všade. Ivy League je navyše možné vďaka dlhším horným vlasom vyčesať do úhľadnej bočnej časti. Tradičný posádkový strih je naopak strihaný tak krátko, že vlasy trčia rovno a už sa nedajú česať. Ivy League sa v podstate nosí ako o niečo dlhšia a múdrejšia verzia kratšieho strihu posádky.

Pánsky Harvardský krátky účes pre hrubé vlasy

Ak ste zvedaví na tento moderný pánsky strih a chcete vidieť najlepšie príklady účesu z Harvardu, náš sprievodca vám pomôže získať tento pohľad na holičstvo. Či už chcete kombinovať krátky alebo dlhý účes Ivy League na vrchu s vyblednutím alebo podrezaním po stranách, tu sú najlepšie účesy pre mužov Ivy League, ktoré môžete získať práve teraz.

Akú dĺžku vlasov potrebujem na zostrih Ivy League?

Harvardský účes s väčšou dĺžkou navrchu

Rovnako ako posádkový strih, aj harvardský účes je krátky strih pre mužov, ale nosí sa s trochou väčšej dĺžky na vrchu a zvyčajne aj s dlhšou dĺžkou na krku a bokoch. Ak sa skráti alebo vybledne, automaticky prejdete viac k modernej verzii strihu posádky.

Muž sa necháva ostrihať u kaderníka

Príklad dĺžky harvardského účesu by bol 4 až 5 cm pre hornú časť hlavy, 2 cm pre prechod a 1 cm pre oblasť krku.

Pre koho je účes Ivy League najlepší??

krátke účesy muži tmavá blond

Našťastie na to, aby ste to zvládli, nepotrebujete mať harvardský titul. Je to skvelé pre každého, kto chce elegantný vzhľad, ktorý je možné nosiť takmer pri akejkoľvek príležitosti. A najlepšie na tom je, že krátky účes je možné rýchlo a ľahko upravovať. Profesionálny, elegantný vzhľad bez veľkého úsilia – čo viac si môžete priať.

Krátky účes s bočným delením a bradou profesionálny a elegantný

Vďaka svojim proporciám môže strih vyzerať skvele u mužov s okrúhlymi tvarmi tváre. Kombinácia krátkych strán a dlhších horných vlasov spôsobuje, že tvár vyzerá dlhšie a lichotí jej. Ak chcete, môžete zvýšiť ešte viac hlasitosti navrch, aby sa efekt zvýšil. Muži s predĺženými tvárami môžu Harvardský účes doplniť presne upravenou bradou.

Varianty účesu z Harvardu

Textúrovaný účes Ivy League

Krátky strih s bočným plášťom a štruktúrou

Strih s textúrou Ivy League môže byť vynikajúcou voľbou pre mnohých mužov, ktorí chcú svojmu účesu dodať viac oomph. Mužom s hustými vlasmi môže textúrovaný strih všetko rozbiť, aby ste nepôsobili ako figúrka lega. Mužom s tenkými vlasmi môže strih pridať zvlnenie a zabrániť tomu, aby vlasy vyzerali príliš ploché a ochabnuté. Navyše, bez ohľadu na váš typ vlasov, strapatá štruktúra bude vždy vyzerať moderne a chladne.

Účes Ivy League s tvrdým lúčením a vyblednutím

Harvardský účes s tvrdou časťou

Dnes existuje viac variácií klasického strihu Ivy League ako nikdy predtým. Môžete si tak urobiť svoj účes rovnako elegantný alebo odvážny, ako sa vám páči. Ak máte radi to druhé, prečo neskúsiť tvrdú časť? Jedná sa o oholenú líniu, ktorá sa používa na rozdelenie vlasov. Tento malý detail môže byť vizuálne veľmi pôsobivý a dodá vášmu celkovému vzhľadu skutočnú vzpruhu.

krátky účes muž podrezaný vyblednutím

Aby váš účes Ivy League vyzeral upravený a trendový, najlepšie urobíte, keď svojho holiča požiadate o vyblednutie. Po vyblednutí sa vlasy po stranách a zadnej časti hlavy oholia veľmi krátko. Vlasy okolo uší sú skrátené, zatiaľ čo na temene hlavy sa hladko spájajú do dlhšej časti vlasov..

Kučeravý harvardský účes

Harvardský strih krátkeho účesu pre muža s kučerami

Nie je dôvod ísť bez skvelého účesu Ivy League len preto, že máte kučeravé vlasy. Zatiaľ čo tradičné účesy Ivy League sú vždy česané rovno, strih môže prekvapivo dobre fungovať aj s kučeravými vlasmi. Ak chcete zdokonaliť vzhľad, vyberte si dĺžku, ktorá vám najviac vyhovuje. Kým pre svetelné vlny je kratší strih dobrý, dlhší strih, napr. B. s výškou 2 alebo 5 centimetrov, ideálna na zobrazenie plných, pružných kučier.

Harvardský účes pre mužov s ustupujúcou líniou vlasov

Krátky účes pre pánov s ustupujúcou líniou účesu na Harvarde

Účes Ivy League môže byť vynikajúcou voľbou pre mužov s ustupujúcimi vlasovými líniami. Tento strih je nielen štýlový, ale tiež pomôže skryť vašu ustupujúcu líniu vlasov. Bočné delenie začnite v rohu vlasovej línie, ktorá najmenej ustupuje. Potom si učešte vlasy na jednu stranu, aby ste skryli časť línie vlasov, ktorá najviac ustúpila.

Pozrite sa na všetky príklady tohto účesu s elegantným efektom v našej galérii obrázkov!

Účes Kurha pre starších mužov s bočným delením

Harvardský účes pre mužov so sivými vlasmi

Účes na Harvarde krátky zostrih so sivými vlasmi

Chaotický vzhľad a 3-dňová brada

Harvardský krátky účes pre mužov nad 50 rokov

Krátky strih vlasov vyzerá elegantne a ležérne zároveň

muži s krátkym účesom nad 40 rokov

Harvardský účes pre tenké dlhé vlasy

krátky účes muži jemné vlasy

Harvardská spona pre husté vlasy

krátky účes muži bez gélu

Harvardský klip s nagélovanými vlasmi

muži s krátkym účesom na rozlúčku

Bez vyblednutia sú hlavné vlasy všade o niečo dlhšie

Klasický krátky strih pre moderného gentlemana