Toalety a sanita

Navrhovanie hosťovskej toalety – 16 skvelých nápadov pre malú kúpeľňu

Pozývate často hostí a chceli by ste sa starať o ich blaho? Potom by ste sa mali o všetko postarať – chutné jedlo, útulná spálňa a samozrejme samostatná kúpeľňa pre hostí. Kúpeľňa by mala byť pohodlná a obsahovať všetok potrebný kúpeľňový nábytok. V tomto článku vám dáme niekoľko nápadov, ako krásne vyzdobiť ten svoj Navrhnite toaletu pre hostí môže zapôsobiť na svojich známych.

Nástenné svietidlo pre hosťovskú toaletu-moderná-kúpeľňa-faucet-sprchovací kút-vaňa-okno

Moderný dizajn toalety pre hostí v minimalistickom štýle

Dizajn toalety pre hostí dizajn-nápad-elegantný-malá-kúpeľňa-šedo-biela

Kúpeľne pre hostí sú vo väčšine prípadov malé miestnosti, ktoré sú potrebné na návštevy priateľov a príbuzných, aby sa zaistilo ich pohodlie. Je vhodné mať vo svojom byte alebo dome takú kúpeľňu, aby nevznikli nepríjemnosti. Našou prvou myšlienkou je moderný interiér, ktorý je minimalistický a obsahuje iba nevyhnutné prvky. Toaletná misa je zavesená, márnosť je vyrobená z mramoru a obe kontrastujú s tmavými stenami a skrinkami. Na toalete pre hostí je tiež radiátor, čo je na zimu dobré rozhodnutie.

Navrhovanie hosťovskej toalety – jednoduchý dizajn

Hosťovské toalety navrhujú toaletnú misu-rohová-veľké-okno-márnosť-spodná skrinka

Kúpeľňa pre hostí by nemala byť nevyhnutne veľká miestnosť. Tu sa vyberajú najmä malé oblasti, ktoré na tento účel úplne stačia. Návrhy s toaletou alebo umývadlom namontovaným na rohu sú veľmi obľúbené, pretože vyzerajú dobre a zároveň šetria miesto. Umývadlo je ďalším užitočným doplnkom tejto kompaktnej toalety.

Nápady pre toalety pre hostí a užitočné tipy pre návrh interiéru

Dizajn toalety pre hostí – 17 nápadov pre jedinečné prostredie

Kombinácia bielej kúpeľne s drevom – nápady moderného a štýlového dizajnu

Elegantná kúpeľňa pre hostí s policami a dreveným umývadlom

Toalety pre hostí vytvárajú svetlé-kúpeľňové-poličky-vaňa-drevené umývadlo

Ak máte trochu viac priestoru pre kúpeľňu pre hostí, môžete sa namiesto sprchovacieho kúta rozhodnúť pre vaňu. Svetlo zaplavené kúpeľne je možné krásne skombinovať aj s drevenými prvkami, ako sú police alebo márnosť.

Kompaktné hosťovské WC pod schodiskom

Toalety pre hostí vytvárajú umývadlo s malou kúpeľňou-schodisko-kombinácia-toaletná misa

Táto myšlienka pre hosťovské toalety je kombináciou „všetko v jednom“. Toaletná misa, umývadlo so zásuvkou a pákovou batériou majú spoločné zloženie. Navyše je priamo na ňom zrkadlová skrinka, ktorú je možné interpretovať ako jej súčasť. Napriek tomu je celá toaleta pod schodiskom – skutočne priestorovo úsporný a kompaktný dizajn.

Moderná kúpeľňa so zrkadlovými stenami a stenovými panelmi

hosť-wc-design-dekorácia-stena-panely-zrkadlo-stena-stĺp-umývadlo

Tu zobrazená kúpeľňa pre hostí je opäť úzka, ale za stĺpovým umývadlom má zrkadlovú stenu, ktorá vizuálne zväčšuje priestor..

Navrhnite malú rustikálnu toaletu pre hostí

hosť-toaleta-dizajn-malá-rustikálna-drevená-podlahová-toaletná-sedačka-drevený vzor-koberec

Pre rekreačný dom môže byť toaleta pre hostí navrhnutá vo vidieckom štýle. Drevená podlaha, drevené toaletné sedadlo a dlaždice so vzormi určite vytvárajú krásny efekt a vytvárajú zvláštnu atmosféru.

Toaleta pre hostí s tapetami s dvojitými dverami

hostia-dizajn toalety-úzka-kúpeľňa-stena-tapeta-dlaždice-závesné-WC-umývadlo

Táto toaleta pre hostí je opäť umiestnená pod schodiskom, ale má závesnú toaletnú misu a mini umývadlo. Tapety s kvetinovými motívmi sa krásne kombinujú s bielymi obkladanými stenami a tmavými parketami. Dizajn skutočne šetrí priestor, pretože využíva už existujúci priestor.

Hnedé tóny pre farebnú kúpeľňu pre hostí

hostia-dizajn-WC-okná-malý-priestor-dekorácia-hnedé-tóny-okrúhle zrkadlá

Farbenie toalety pre návštevníkov je ďalší zaujímavý nápad. Môžete si vybrať farbu steny a prispôsobiť k nej kúpeľňový nábytok.

WC pre hostí so sprchou a popruhovými dlaždicami

hosť-toaleta-dizajn-moderný-dizajn-deko-mozaika-popruhy-dlažba-sprcha

Sprcha je správnym rozhodnutím pre úzku toaletu pre hostí. Zaujímavé obklady môžu kúpeľňu skrášliť a sú jej dostatočnou ozdobou.

Rohové umývadlo – priestorovo úsporný nápad pre malú hosťovskú kúpeľňu

hosť-WC-dizajn-rohový-drez-malá-kúpeľňa-faucet-kov

Mini rohové umývadlo je vhodný nápad pre najmenšie hosťovské toalety. Jediné dodatočné vybavenie, ktoré potrebujete, je vešiak na uteráky a možno aj zrkadlo do kúpeľne.

WC pre hostí so sprchouHodnotenie WC so sprchou – 3D vizualizácia 

hostia-design-WC-malá-kúpeľňa-nástenné maľby-sprchovací kút-pôdorys-plán-3d-vizualizácia

Aby to bolo jednoduchšie, môžete si na internete nájsť bezplatný plánovač kúpeľní a vytvoriť si 3D vizualizáciu sami. Získate tak lepší prehľad o tom, ako by vaša toaleta pre hostí vyzerala.

Toaleta pre návštevníkov so vzorovými dlaždicami

hosť-WC-dizajn-vzor-podlaha-dlažba-drevené-umývadlo-doska-umývadlo

Patchworkové dlaždice sú moderným doplnkom kúpeľne a existuje množstvo variantov pre farby a motívy. Zobrazené okrúhle umývadlo na dosku tiež vyzerá krásne a je možné ho kombinovať so všetkými druhmi umývadiel.

Malá hosťovská kúpeľňa s dekoráciou

hosť-toaleta-dizajn-okenné rolety-márnosť-zásuvka-sviečky-dekorácia

Dekorácia je veľmi populárna, ak chcete navrhnúť krásny hosťovský záchod. Predstavujeme myšlienku používať vázy so sušenými kvetmi alebo sviečkami pre príjemnú atmosféru.

Ošumělý elegantný dizajn toalety pre hostí

dizajn-ozdoby-design-ošumělý-elegantný-márnosť-základňa-skriňa-stena-tapeta-luster

Táto kúpeľňa pre hostí je vybavená umývadlom v ošarpanom elegantnom štýle. Vzhľad dotvára veľký luster a kvetinové tapety a koberec.

Hosťovská kúpeľňa v čiernej a bielej farbe

hosť-toaleta-dizajn-biely-interiér-sklenené dvere-sprchovací kút-jednoduchá

Aj toaleta pre hostí môže vyzerať jednoducho. Do tejto kúpeľne je ideálny klasický čierno -biely interiér. Pre drzý vzhľad môžete do kúpeľne pre hostí umiestniť farebné kúpeľňové doplnky, ako sú uteráky alebo držiaky na mydlo.