Toalety a sanita

Dizajnová toaleta pre vašu modernú kúpeľňu – 8 špičkových prevedení

modern-wc-high-tech-black-lumen-avant-boca

Aj high-tech mánia to má Dizajnové WC ovplyvnené. Pozrite sa na tieto úžasné high -tech toalety, ktoré kombinujú estetiku a funkčnosť.

 Dizajnová toaleta “Lumen Avant” od ROCA

dizajnér-záchod-high-tech-lumen-avant-roca

S viac ako 90 -ročnými skúsenosťami (vrátane toaliet) špecialisti na  Roca vždy vyvíjajte inovatívne návrhy, ako to ukazuje ich nová toaleta. Model “Lumen Avant” nielenže krásne vyzerá svojim elegantným moderným dizajnom, ale prináša spolu pohodlie, štýl a technológiu. Hovorí sa im wellness záchod. Postará sa aj o intímnu hygienu, pretože je v nej WC a bidet. Má mnoho ďalších funkcií, ako je pranie a sušenie, vyhrievanie sedadiel, samočistenie, úspora energie, automatické splachovanie a LED ovládací panel na ovládanie všetkých funkcií toalety, ako aj izbovej teploty a okolitej hudby. A zoznam pokračuje.

Dizajnové WC Numi od Kohlera

  Funkcia dizajnového veka toalety Kohler Numi

                  aktivácia pohybu toalety Kohler Numi Špičkové technológie diaľkového ovládania WC Kohler Numi

Nová toaleta Numi z Horák na uhlie zahŕňa jednoduchosť a štýl a vkráda sa do niekoľkých ultramoderných doplnkov. Tento inovatívny Dizajnové WC má veko s aktiváciou pohybu pomocou senzora. Keď vojdete do miestnosti, veko sa zdvihne. Tak to je služba! Všetky funkcie môžete ovládať pomocou dotykového panela – a nie je ich málo. Títo High -tech toaleta je vybavený vyhrievaním sedadiel, vstavaným bidetom a integrovanou sušičkou a osvetlením vo vnútri. A áno, prehráva hudbu! Vstavané reproduktory naplnia miestnosť sladkými tónmi.

Monolit od spoločnosti Geberith

Skrytý dizajn nádržky Geberit Monolith

Farebná nádržka na mätu Geberit Monolith

dizajnérske sanitárne doplnky Geberit Monolith

Monolit je najnovší modulárna toaleta od Geberit, ktorí dali tomuto jednoduchému vodovodnému dizajnu vážny štýl. Tým je skrytá splachovacia nádržka za sklenenou výplňou moderná toaleta dostane chladný vzhľad. Sklo sa dodáva v klasických kúpeľňových farbách čiernej a bielej, ako aj v čerstvej mätovej farbe. Elegantný a ľahko sa inštaluje!

SensoWash Starck3 od spoločnosti Duravit

Špičkové diaľkové ovládanie SensoWash Starck3 Duravit inovatívny dizajn toalety SensoWash Starck3 Duravit

high -tech toaleta SensoWash Starck3 Duravit

Uznávaný dizajnér Philippe Starck má s Duravit spolupracovali na vytvorení SensoWash Starck 3 predstaviť – nové sprchové WC, ktoré kombinuje súčasnú estetiku, pohodlie, pohodlie a čistotu. Vyhrievané sedadlá dodávajú trochu luxusu inak nevšednej, úžitkovej nutnosti. Pomocou diaľkového ovládača môžete ovládať mnoho funkcií sedadla – zadné pranie, komfortné pranie, Ladywash, teplovzdušný sušič, vyhrievanie sedadla a tiež pamäťové funkcie pre rôznych používateľov..

 Inteligentná toaleta Regio od INAXdizajnová toaleta inovatívny dizajn INAX

špičkové toaletné funkcie INAX

Umývanie toalety – musí to byť najšpinavšia a najnenávidenejšia práca v domácnosti. Inteligentná toaleta INAX Regio vyčistí a prehrá aj vašu obľúbenú hudbu! K dispozícii v bielej a matnej čiernej farbe Dizajnové WC prichádza s najnovšími a najlepšími funkciami vrátane automatického sedadla a veka, technológie automatického splachovania, deodorantu a vstavaného bidetu.

Dizajn: Burgbad

dizajnová toaleta ukrýva zámocký kúpeľ

veko značkové WC Burgbad

Hradné kúpele ponúka maximálny komfort a moderný štýl. Táto toaleta sa zmení na … čokoľvek, čo uvidíte! Keď veko nepoužívate, veko skrýva toaletu. Vzhľad je moderný a minimalistický.

 WC Aqualet od spoločnosti New Linea ItaliaNový dizajnový ovládací panel toalety Linea

Nový inovatívny ovládací panel Linea

To vytvorilo high-tech éru v kúpeľňovej hygiene. WC Aqualet z Nová Linea Italia je na našom zozname moderných kúpeľní. Tento nový Dizajnové WC kombinuje štíhlu estetiku s high-tech funkciami, ktoré robia z pohody luxus v každodennom živote. Na strane toalety je integrovaný ovládací prvok.

Neorest 600 od TOTO neorest 600 TOTO dizajnová toaleta

Táto elegantná toaleta, Neorest 600 by TOTO, robí všetko za vás … a nemá žiadnu nádrž. Vďaka senzorom sa veko automaticky otvára a zatvára. Sedadlo sa ohrieva pomocou nastaviteľného regulátora teploty. Cyklónová technológia ponúka vysoko výkonné zavlažovanie. Bezdrôtové ovládanie je možné nainštalovať neďaleko na stenu.

Toto je 600 dizajnérskych toaliet v USA