Terénne úpravy

Vytvorte idylickú malú záhradu – dvorček v Sydney s novým vzhľadom

vytvorte nápady na ochranu osobných údajov záhradného plotu strom čerstvé rastliny

Majitelia niekoľkých domov na ulici v Sydney sa dali dohromady a rozhodli sa prerobiť svoje dvory. Všetky záhrady mali nádherný výhľad na prístav. Architektonická firma Aspect Studios bola poverená úlohou vytvoriť idylické malá záhrada navrhnúť a potom spojiť jednotlivé záhrady dohromady.

Návrh malej záhrady – výber záhradného jazierka a rastlín

Záhrada, moderné pieskovcové dosky, podlahová krytina, terasa, strom

Po prvé, architekti v Aspect Studios majú všetkých malá záhrada rozdelené do rôznych oblastí. Malé záhradné jazierko s riečnymi kameňmi uvoľňuje zmysly. Do záhrady vedie malý kamenný chodník obklopený modernými minimalistickými sochami z bambusu a skla. Terasa bola položená betónovými doskami. Stále zelené stromy vás pozývajú relaxovať do tieňa, zatiaľ čo trvalé rastliny s rovnomerným rastovým vzorom pôsobia na dvore moderne a upravene. Koncept dopĺňa niekoľko sôch ľudskej veľkosti. Jedna strana zadných dvorov je chránená pred susedmi kovovým záhradným plotom. Druhá strana sa zmení na trávnik.

Nech malá záhrada vyzerá väčšia

Dlažobné kamene stromy tienia trávnik drevený nábytok

Trávnik je spojovacím prvkom medzi jednotlivými dvormi. Bolo tam navrhnutých niekoľko útulných posedení, aby si obyvatelia a ich hostia mohli vychutnať krásne prostredie. Vďaka dobre premyslenému konceptu, dokonalému plánovaniu a najlepšiemu možnému prevedeniu si všetci majitelia domov užívajú pohodlie veľkej záhrady a zároveň majú dobre premietaný súkromný priestor na relaxáciu v letných mesiacoch. Nie kvôli preplnenému malá záhrada – zadné dvory inšpirujú moderným sochárskym vzhľadom. Sochy na mieru a vysokokvalitné materiály / vápencové dlaždice, onyxové dosky a detaily z pieskovca / upútajú pozornosť hostí.

Architektonická kancelária Aspekt so sídlom v Austrálii – tam sú už známi svojimi kreatívnymi projektmi. Boli uznávaní po celom svete za svoje koncepcie terénnych úprav vo verejných priestoroch a získali niekoľko cien architektov.

Slnečný roh s nádherným výhľadom na prístav Sidney

Oblasť sedenia vždyzelené stromy kríky kamene

Zábradlie zo skla odhaľuje široký výhľad

vždyzelené rastliny kamenné dlaždice tráva trávnik sklenené zábradlie

Do záhrady vedie kamenný chodník, tienený vysokým bambusovým plotom od cudzích ľudí

Nápady na obrazovku ochrany súkromia z bambusu z pieskovcových riek

Záhradné jazierko zdobené riečnymi kameňmi

Riečne kamene bambusové záhradné jazierko minimalistické moderné