Terasy

Dizajn záhradného nábytku – 16 moderných prevedení od Cane -line

dizajn záhradného nábytku cane-line-lounge-nábytok-sivá-farba-kov

Do jari už veľa času neostáva, a tak je načase porozmýšľať nad zariadením terasy, záhrady a bazéna. Chcete predsa byť dobre pripravení na prvé teplé slnečné lúče, aby ste si ich mohli naplno užiť. Ak máte iba malú terasu, nemusíte sa báť. Pretože aj to sa dá zvládnuť tým správnym Návrh záhradného nábytku môže byť zariadený perfektne a štýlovo.

Moderný dizajn záhradného nábytku od Cane-line

dizajn-záhradný-nábytok-lavica-nápad-textil-moderné-parkety-stena-farba-biela

Skvelý spôsob, ako to dosiahnuť, je dizajn záhradného nábytku od spoločnosti Cane-line. Spoločnosť zaujme moderným nábytkom a doplnkami a na tento rok si opäť pripravila skvelé modely. Teraz by sme vám chceli predstaviť tieto a niektoré skvelé nápady pri zariaďovaní. Nechajte sa inšpirovať a zvážte dizajn Cane-line pre váš návrh terasy.

Dizajn záhradného nábytku s multifunkčnými vlastnosťami

dizajn-záhradný nábytok-plast-jedálenský stôl-okrúhle-malé-stoličky-strešná terasa

Ak je málo miesta, je obzvlášť žiadúci dizajn multifunkčného záhradného nábytku. Cane-line ponúka možnosť takto navrhnúť útulný salónik. Na tento účel použite napríklad kodaňské stoličky, Flex alebo skladaciu stoličku.

Nové materiály pre záhradný nábytok

dizajn-záhradný-nábytok-hojdacie-kreslo-plast-terasa-nápad-hodiť vankúše

Spoločnosť používa na navrhovanie záhradného nábytku najrozmanitejšie materiály a vždy sa snaží implementovať nové nápady, aby každému ponúkla široký výber. V novej kolekcii teraz nájdete nábytok vyrobený z odolného teaku.

Hliník a nová tkanina

dizajn-záhradný nábytok-pohovka-sivá-čalúnenie-vankúše-zelené

Aby sa multifunkčný nábytok mohol tiež rýchlo a ľahko premiestňovať, používa sa okrem teaku okrem hliníka aj hliník. Okrem toho existuje tkanina špeciálne vyvinutá pre líniu Cane, ktorá sa nazýva textilná a zaisťuje maximálne pohodlie. Nová tkanina tiež odoláva rôznym poveternostným podmienkam, ako je dážď a slnko.

Flexibilné prevedenie

dizajn-záhradný nábytok-čierny-nábytok-vonkajší-balkón-sklenené zábradlie

Návrhy jednotlivých kusov nábytku sú navrhnuté tak, aby sa dali nádherne navzájom kombinovať. Takýmto spôsobom môžete navrhnúť individuálny štýl a vytvoriť vonkajšie zariadenie, ktoré bude odrážať vašu osobnosť.

Farby na terase

dizajn-záhradný nábytok-pufy-pletené-odolné voči poveternostným vplyvom-čalúnenie sedadiel-zelená-svetlo modrá

Štýlový dizajn záhradného nábytku môže mať vždy malú farbu. Môžete to urobiť s prikrývkami aj s vankúšmi, obrusmi alebo týmito atraktívnymi taburetkami v pletenom prevedení.

Dekorácia na terase

dizajn záhradného nábytku lampáš-kov-sklo-moderné-sviečky-dekorácia-nápad

Nielen správny dizajn záhradného nábytku vytvára príjemnú atmosféru. Dôležitú úlohu zohrávajú aj dekorácie. A Cane-line vám s tým môže opäť pomôcť. Čo poviete napríklad na tieto atraktívne lampáše. Vo večerných hodinách poskytujú aj romantické osvetlenie.

Biely ratan

dizajn-záhradný nábytok-stoličky-elegantný-biela-stolička-červená-patio-dizajn

Subtílny a zároveň elegantný dizajn je možné dosiahnuť dizajnom záhradného nábytku zo svetlého ratanu. To sa potom dá tiež nádherne skombinovať s jasnou farbou, ako v tomto prípade s červenohnedou, ktorá pozostáva z odkladacieho stolíka a taburetky.

Moderné posedenie

stoličky dizajnový záhradný nábytok-sivočierny-bočný stolík-farba

Dizajn záhradného nábytku Cane-line sa nádherne prispôsobí vašim prianiam. Vyberte si neutrálnu farbu alebo pridajte farebné akcenty. Kovové kusy nábytku sa dajú dokonca úžasne skombinovať s dreveným dizajnom značky.

Moderný dizajn police

dizajn-záhradný nábytok-vonkajšia-polica-teakové jedlá-korenie-kuchyňa

Vonku je potrebný aj dostatočný úložný priestor. Pretože ľudia často jedia vonku v teplých mesiacoch, je praktické mať tam aj riad. Na tento účel môže slúžiť táto úchvatná polica, ktorá je čiastočne vyrobená z teaku. Dizajn záhradného nábytku je veľmi atraktívny.

Záhradný nábytok pre úložný priestor

dizajn-záhradný-nábytok-dekorácie-doplnky-taburet-drevené-vankúše-farebné

Regál je ponúkaný v rôznych veľkostiach a farbách. Tu vidíte model v bielom a iba s dvoma úrovňami. Môžete tiež skombinovať rôzne výšky a farby a vytvoriť tak zaujímavejší vzhľad.

Kingston

dizajnový záhradný nábytok-kingston-ratanový model-stolný-podnos-salónik

Ratan je v modernom zariadení takmer nevyhnutnosťou. Ak si to myslíte, dizajn záhradného nábytku modelov Kingston je pre vás to pravé. Majú atraktívny tvar, zatiaľ čo útulné podsedáky poskytujú potrebné pohodlie.

diamant

dizajnový záhradný nábytok-diamantové kreslo-pohodlné-taburetko-patio-bazén

Veľmi atraktívny je aj nábytok v rade Diamond. Tento dizajn záhradného nábytku obsahuje okrem pohodlných kresiel aj čiernu taburetku. Voľné popoludnie alebo víkend dajte nohy hore, kým si budete užívať záhradu.

Nový človek

dizajn-záhradný nábytok-nováčik-stolička-ratan-kov-stôl-okrúhly-závod-terasa

Potrebujete správne sedenie pre malý stôl na balkóne? Vyberte si ratanové stoličky Newman. Dávajú vonkajšiemu priestoru moderný vzhľad bez toho, aby zaberali veľa miesta, takže tento dizajn záhradného nábytku je vhodný aj pre menšie plochy.

Jaskyňa

dizajn-záhradný nábytok-jaskynná hojdačka-minimalistický-sivý-rám-hliník

Rozkolísajte sa k spánku s atraktívnou a zároveň útulnou jaskynnou hojdačkou. Dizajn záhradného nábytku pozostáva z bezpečného a stabilného rámu, ktorý podporuje hojdačku s baldachýnom v prútenom prevedení. Kúsok nábytku, ktorý by rozhodne nemal chýbať!

Dizajn od Trstinová čiara.