technológie

Podľa zdrojov je nový Samsung Galaxy S5 prachotesný a vodotesný

Samsung Galaxy S5 v súčasnosti vylepšil výrobcu chránenej kórejskej republiky

Štandardná verzia nového smartfónu Samsung Galaxy S5 je prachotesný a vodotesný. Už skôr to uviedli zdroje ZDNet Korea. Zistite, čo ešte môže nový model od obľúbenej značky ponúknuť v tomto článku.

Samsung Galaxy S5 – nový a vylepšený

Samsung Galaxy S5 vylepšuje modernú technológiu smartfónu

Pri Galaxy S4 výrobca ponúkol špeciálnu verziu Active, ktorá mala tiež stabilnejší kryt, aby bola odolnejšia voči vonkajším vplyvom. Časopis tiež potvrdil, že smartfón je odteraz vybavený aj snímačom odtlačkov prstov. Toto sa nachádza v stredovom tlačidle, podobne ako v prípade iPhone S5, a ponúka špeciálne zabezpečenie, pokiaľ ide o prístup k vašim údajom.

Samsung Galaxy S5 s 5,2 palcovým displejom

Samsung Galaxy S5 má krásny funkčný dizajn

Používajú sa špeciálne čipy od americkej spoločnosti Validity a namiesto povlaku Safir je tlačidlo označené ultrafialovým. Spoločnosť Bloomberg potvrdila, že mobilný telefón má 5,2 palcový displej s rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. To zaručuje vysokú kvalitu obrazu na displeji so silnými a živými farbami.

Výrobca snímačov odtlačkov prstov so špeciálnymi čipmi S5

S hmotnosťou iba 156 g sa ľahko prenáša a je ideálnym spoločníkom na každý deň. Navyše je tu jeho ultratenký dizajn (142 x 72,5 x 8,1 mm), ktorý zaisťuje, že sa pohodlne zmestí do akéhokoľvek vrecka. Jeho hlavná pamäť 2 GB RAM nenechá nič na prianie a v kombinácii s rýchlym procesorom zaručuje príjemnú prácu, či už vo forme aplikácií a hier alebo pre obchodnú prácu. Čo sa týka pamäte, máte na výber medzi 16, 32 a 64 GB, čo samozrejme závisí aj od ceny nového modelu.

čierna verzia prachotesný vodotesný zdnet korea

Ak teda hľadáte spoľahlivý smartfón, ktorý je vhodný nielen do práce, ale aj na zábavu, nerozmýšľajte, ale dôverujte novému Galaxy, so známym Androidom, ktorý sa rokmi osvedčil a neustále sa zlepšuje s cieľom prispôsobiť sa neustále sa meniacim trhom a prianiam zákazníkov.

Modrý model Samsung ponúka výber moderných technológií

Elegantný snímač odtlačkov prstov model S5-zlatý povlak