Tatuaż

Tymczasowy tatuaż na rajstopach

Popularne stają się tymczasowe tatuaże na rajstopach nylonowych. Wciąż niewiele osób o tym wie, ale zainteresowanie rośnie. Odbywa się wiele kursów mistrzowskich.

Khat oznacza naukę nakładania tymczasowych tatuaży na rajstopy. Dobra opcja na zaskoczenie innych. Aby stworzyć taki tatuaż, potrzebujesz:

  • znacznik;
  • rajstopy w kolorze cielistym, nylon. Ale dzieje się tak, jeśli istnieje potrzeba, aby tatuaż wyglądał naturalnie.

Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 5

Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 3 Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 2 Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 1 Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 7

Jak samemu zrobić rajstopy z imitacją tatuażu (rajstopy z tymczasowym tatuażem)

Zanim zaczniesz nakładać tatuaż, musisz zmierzyć objętość nogi, na której będzie rysunek. Aby dokładnie założyć rajstopy, musisz owinąć nogę kartką papieru i przymocować taśmą samoprzylepną. Następnie zakłada się rajstopy i zaznacza miejsce, w którym będzie rysunek.

Następnie musisz wziąć kolejny kawałek tego samego papieru, ale z wydrukowanym obrazem. Rajstopy zakłada się na niego ostrożnie, aby się nie rozerwać ani nie rozciągnąć. W końcu, jeśli rajstopy są rozciągnięte, tatuaż na nodze nie będzie jasny, gdzie.

Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 6

Weź marker, najlepiej cienką końcówką, i prześledź krawędzie rysunku. Następnie potrzeba czasu, aby krawędź wyschła..

Następnie, jeśli to konieczne, szkicowana jest reszta przestrzeni. Najlepiej wybrać kolory, które są używane podczas nakładania prawdziwych tatuaży..

Po ukończeniu arcydzieła musisz pozwolić mu wyschnąć. Jeśli nie możesz się doczekać zdjęcia rajstop z papieru, musisz to zrobić ostrożnie. Tyle, że marker na rajstopach nylonowych długo wysycha i jeśli go gwałtownie usuniesz, to cała praca będzie rozdarta, będzie unosić się.

Można sobie tylko wyobrazić, jak taki tatuaż może zachwycić faceta, dziewczyny i zdenerwowanych rodziców. Najważniejsze jest, aby poinformować starszych na czas, że to tylko rysunek rajstop. A tym samym unikaj niepotrzebnych konfliktów.

Tymczasowy tatuaż na rajstopach - zdjęcie 4

Tatuaż na rajstopach jest ciekawy i oryginalny, daje możliwość eksperymentowania.

Nawiasem mówiąc, w naszym projekcie „Street Tattoo” niejednokrotnie przyłapywaliśmy ludzi na ulicach miasta w podobnych ubraniach, z imitacją tatuażu. Zdjęcie poniżej.

Spodnie z imitacją tatuażu na dole i nogawkach - uliczny tatuaż № 07 - 24.06.2020 - 4

Spodnie z imitacją tatuażu na dole i nogawkach - uliczny tatuaż № 07 - 24.06.2020 - 3 Spodnie z imitacją tatuażu na dole i nogawkach - uliczny tatuaż № 07 - 24.06.2020 - 2 Spodnie z imitacją tatuażu na dole i nogawkach - uliczny tatuaż № 07 - 24.06.2020 - 1

Pończocha uciskowa z imitacją tatuażu węża na dziewczęcej nodze-Street tattoo-Street tattoo-21.09.

Pończocha uciskowa z imitacją tatuażu węża na dziewczęcej nodze-Street tattoo-Street tattoo-21.09.2020- 2 Pończocha uciskowa z imitacją tatuażu węża na dziewczęcej nodze-Street tattoo-Street tattoo 21.09.2020- 1

Tekst artykułu został przygotowany przez: ZEETOONT ​​(Eliseev Anton Viktorovich)